Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Chciałbym sobie zrobić drugą postać, bo do tąd grałem tylko jedną, tylko jakbyście mogli to powiedzcie mi która postać jest najmnej podona do elementalisty? Mnich? Patron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:20, Orion napisał:

Chciałbym sobie zrobić drugą postać, bo do tąd grałem tylko jedną, tylko jakbyście mogli
to powiedzcie mi która postać jest najmnej podona do elementalisty? Mnich? Patron?


WAMMO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:20, Orion napisał:

Chciałbym sobie zrobić drugą postać, bo do tąd grałem tylko jedną, tylko jakbyście mogli
to powiedzcie mi która postać jest najmnej podona do elementalisty? Mnich? Patron?


Ele to caster podobnie jak necro,monk,mes no i ryt.
Przeciwieństwem będzie jakaś postać na melee jak warrior,assassin czy dervish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:20, Orion napisał:

Chciałbym sobie zrobić drugą postać, bo do tąd grałem tylko jedną, tylko jakbyście mogli
to powiedzcie mi która postać jest najmnej podona do elementalisty? Mnich? Patron?


jak masz dość elka to spróbuj grać askiem (zabójcą) ,albo polecałbym ci też derwa ale on ma już spelle ,ale ogólnie jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:30, Ha_Xior napisał:

> Chciałbym sobie zrobić drugą postać, bo do tąd grałem tylko jedną, tylko jakbyście
mogli
> to powiedzcie mi która postać jest najmnej podona do elementalisty? Mnich? Patron?


Ele to caster podobnie jak necro,monk,mes no i ryt.
Przeciwieństwem będzie jakaś postać na melee jak warrior,assassin czy dervish.


Ale można też podzielić to inaczej jak np. postacie ofensywne Warrior, Assasin, Elementalista, Nekro, itp, albo wspomagające: mnich, patron ryt i właśnie chce coś z tych. Albo mnich, ablo Patron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk jest przydatny wszędzie, Para głównie w pve (i nie wyskakiwac mi z jakimś "rewelacyjnym meta wayem"). Z tym że ten pierwszy często jest opieprzany (jak to hilerzy w MMO) a grać z drugim to czysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 17:26, Ostrowiak napisał:

Z tym że ten pierwszy często jest opieprzany (jak to hilerzy w MMO)


to zaden argument przeciwko. Nie ma co sie przejmowac krzykaczami jesli potrafisz grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 17:23, Orion napisał:

/rach ciach ciach!/


Ranger, panie dziejku. Dobra klasa, przydatna zarówno w PvP jak i PvE. Choć w tym drugim troszkę niedoceniana, to np. taki Barrager jest cholernie skutecznym wsparciem bojowym dla drużyny. Daje wiele możliwości wyboru stylu gry. No i jest stosunkowo prosty do ogarnięcia. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja już dość dawno przestałem gra c w GW, dla mnie ta gra powoli zaczęła stracić sens, ile razy robi e nową postać i mówię sobie że wracam do gry. Nie umiem znaleźć punktu zaczepienia, który by mnie przy tej grze zatrzymał. Twórcy chyba już sami skazali tę grę na powolną śmierć, tym bardziej, że już dawno temu było mówione, że serwery GW 1 będą stać tak długo, dopóki będą grali ludzie. Chyba AN specjalnie psuje grę patchami, żeby zniechęcić graczy do grania, bo w końcu po co utrzymywać serwery, skoro ta gra już kasy nie zarobi na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie masz racji i sam sobie przeczysz. Jak wytrzeźwieję, to się rozwinę, ale nie zgadzam się z Twoim punktem widzenia. Kwestia serwerów gw1 w momencie premiery gw2 jest naturalna i siak czy siak by się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:59, Budo napisał:

/.../

Nie masz racji i sam sobie przeczysz. Jak wytrzeźwieję, to się rozwinę, ale nie zgadzam
się z Twoim punktem widzenia. Kwestia serwerów gw1 w momencie premiery gw2 jest naturalna
i siak czy siak by się pojawiła.

Dla mnie to zawsze było oczywiste, że gdy GW2 wyjdzie to A powie, że wyłącza GW1. A szkoda, bo mimo iż gra mi się już doszczętnie znudziła, to sądziłem przy niej wiele wspaniałych chwil. A póki co próba powrotu do GW nr 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:26, Gromo napisał:

Hmmm, ja już dość dawno przestałem gra c w GW, dla mnie ta gra powoli zaczęła stracić
sens, ile razy robi e nową postać i mówię sobie że wracam do gry. Nie umiem znaleźć punktu
zaczepienia, który by mnie przy tej grze zatrzymał.


To co piszesz może się zgadzać, ale to nie wina twórców. Nie wszystkich kręci gw i może po prostu to nie jest gra dla Ciebie.

Dnia 27.11.2009 o 22:26, Gromo napisał:

Twórcy chyba już sami skazali tę
grę na powolną śmierć, tym bardziej, że już dawno temu było mówione, że serwery GW 1
będą stać tak długo, dopóki będą grali ludzie.


Nie widzę związku między pierwszą częścią zdania, a drugą. Owszem, gw powoli odchodzi, ale robi to z klasą, a gracze ciągle jeszcze dostają nowe rzeczy. Są regularne uaktualnienia, balansowanie skilli, jest nowy content, nowe questy, są ciągle organizowane konkursy, stałe eventy przeważnie z roku na rok dostają jakieś nowe elementy. Fakt, że jest decyzja o podtrzymaniu serwerów gw po premierze gw2 to wg mnie też dobry znak- ludzie będą mieli tyle czasu ile potrzeba na odpicowanie postaci i skończenie gry przed przejście do dwójki.

Dnia 27.11.2009 o 22:26, Gromo napisał:

Chyba AN specjalnie psuje grę patchami,
żeby zniechęcić graczy do grania, bo w końcu po co utrzymywać serwery, skoro ta gra już
kasy nie zarobi na siebie?


Po co? Po to, żeby być fair w stosunku do graczy. Powiedz mi, które to patche popsuły grę? Imo można przyczepić się jedynie do hard mode, który totalnie wywrócił handel w grze, ale miał też swoje zalety. Cała reszta łatek imo jest pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kilka łatek wstecz to nawet fajne rzeczy dodali. Nie powiem, w sumie to masz rację, że GW odchodzi z klasą. Jednak nic nie zmieni faktu, że odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:22, Budo napisał:

Są regularne uaktualnienia,
balansowanie skilli, jest nowy content, nowe questy, są ciągle organizowane konkursy,
stałe eventy przeważnie z roku na rok dostają jakieś nowe elementy.


Nie przesadzasz? :P

Ja zlapalem nagla chec pogrania w ponownie GW i juz zainstalowalem, ale czekam na haslo. Tak naprawde to tez nie mam zbyt co robic, ale zawsze mozna pograc z gildia, pochodzic na PvP czy poodwiedzac skrzynie :) Gra juz na pewno nie bedzie tak wciagala, jak po pierwszych kilku miesiacach gry, kiedy nie szlo oderwac sie od monitora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:52, Gromo napisał:

No kilka łatek wstecz to nawet fajne rzeczy dodali. Nie powiem, w sumie to masz rację,
że GW odchodzi z klasą. Jednak nic nie zmieni faktu, że odchodzi.


Jasne, że odchodzi, sequel w drodze, nowych dodatków, ani kampanii nie będzie... to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:57, Budep napisał:

> Są regularne uaktualnienia,
> balansowanie skilli, jest nowy content, nowe questy, są ciągle organizowane konkursy,

> stałe eventy przeważnie z roku na rok dostają jakieś nowe elementy.

Nie przesadzasz? :P


Nie przesadzam. Jak tak spojrzysz na wszystko co dodali od premiery (także w ostatnich miesiącach) to wyjdzie tego bardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na ostatnie miesiące- konkurs halloweenowy, konkurs na henchów, Dhuum, nowe questy na Halloween, nowa arena... jeszcze wcześniej Zaishen Menagerie, Zaishen Questy itd itp, coś tam się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argument przeciwko owszem i owszem. Nawet dobry healer co wyrabia hps jak dziki i potrafi sam się obronić prędzej czy poźniej zostanie opieprzony, można się tym nie przejmować, ale tak jest. Być może niektórzy nie lubią ciągłych bezsensownych narzekań, eh?

ed-literuffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować