Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Co do 11-latka to /agree....
Wiesz tylko zastanawiając się, to po co są title? ;)
Każdy robi na 2 sposoby:
-dłuższy- czasochłonny, lecz daje wiecej frajdy/funu z gry
-krótszy- na skróty, używając programów/uber buildów/miejsc, gdzie można zrobić to szybciej.
Jak to kiedyś usłyszałem iż "na pve liczy się ile zarabiasz ecto na godzinę''. Z tym się zgodzę, bo naprawdę smutno mi się robi na myśl o osobach dla których kupno jakiegoś itemu/broni ma dla nich tylko jeden wątek- "szpan".
O ile ten "problem" z title''ami przy grze fabularnej wygląda dosyć prosto, to tyle PvP to trochę nabiera innych kształtów. Im wyżej jesteś jesteś w ladderze tym więcej razy(nawet cały czas) musisz pokazywać "profesjonalny" poziom gry. Chronienie się np hero emotami(które mogłeś zrobićgrając syfami na HA) albo gladem(gdzie ludzie farmili na TA, wygrywając 120++ winów z rzędu) nic tobie nie da. Musisz udowodnić. W tym przypadku da się, na PvE- już nie.

Zchodząc z tego badziewnego tematu...
Jak wrażenia po MAT''cie? AA gold cape, HSR wywalczył silvera.
Nic tylko gratulować ];->

@pitah
Czysta wypowiedz działu "srs bsns". Fun''u z gry i tak życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 20:01, pitah napisał:

tytuly sa nedzne wiec przestan je nabijac widze niezły bulwers złapałeś bo ktos zakwestionował
twoj sposob. koniec tematu z mojej strony bo mozna tak pier*olic bez końca. milego nabijania
"bezsensownych tytulow"

widze, ze ktos tu nie ogarnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania

1. Czy derwem 130hp opłaca się gdzieś jeszcze farmić ????
2. Czy w buildzie dla MOX-a najlepiej korzystać tylko ze skilli ataku czy dawać mu złożone buildy jak do reszty hero ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Exuro, jeżeli potrzebujesz staffa dla ele fire. Gdzie indziej jest zwyczajnie mało efektywnie.
2.MOX to zwyczajny derwisz, pomijając fakt że takich hero się często nie bierze (perma formy nie ustawi, enchami pobawić się nie pobawi) raczej daj mu zmaksymalizowe dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 22:47, Ostrowiak napisał:

1. Exuro, jeżeli potrzebujesz staffa dla ele fire. Gdzie indziej jest zwyczajnie mało
efektywnie.
2.MOX to zwyczajny derwisz, pomijając fakt że takich hero się często nie bierze (perma
formy nie ustawi, enchami pobawić się nie pobawi) raczej daj mu zmaksymalizowe dmg


1.No na exuro mozna faktycznie chodzić ale te różdzki to chyba już wszyscy mają :D Więc myslałem że jeszcze gdzieś można pośmigać. Ake innymi buildami dla derwa chyba można gdzieś sensownie farmić ????

2.Wiem że się go nie bierze zbyt czeeśto prawie nigdy ale, chciałęm wiedzieć tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 22:39, ghos-t napisał:

1. Czy derwem 130hp opłaca się gdzieś jeszcze farmić ????

Nie, derv nie ma opłacalnych miejsc do farmu (tak jak pisali jest niby farm exuro ale sam green jest wart 2platyny wiec imo szkoda Twojego czasu)

Dnia 29.11.2009 o 22:39, ghos-t napisał:

2. Czy w buildzie dla MOX-a najlepiej korzystać tylko ze skilli ataku czy dawać mu złożone
buildy jak do reszty hero ???

Avatar of Lyssa + build na daggerki i jazda. Ostro kosi choć oczywiscie nie tak jak discordy do których derv nie ma porównania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:22, hammerfall87 napisał:

> > Czyli rozumiem jak bym chciał kupić guild warsa to już za pózno bo juz predzej
czy
> pozniej
> > nikt nie będzie grać ?
>
>
> Prędzej czy później w każdą grę nikt nie będzie grał. Premiera gw2 prawdopodobnie
będzie
wątpię bo jednak ultima ma dalej graczy :)
> w 2011 roku, a serwery gw będą działać jeszcze przez jakiś czas. Więc masz jeszcze
trochę
> czasu.

aha ok bo sobie myślałem by zacząć przygodę z tą grą


Grać ludzie mogliby chcieć ale tu nie chodzi ile ludzi w to gra itd. tylko o to czy NC będą chcieli dalej utrzymywać serwery i dodawać jakiekolwiek nowości do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2009 o 13:54, Pazurex napisał:

Grać ludzie mogliby chcieć ale tu nie chodzi ile ludzi w to gra itd. tylko o to czy NC
będą chcieli dalej utrzymywać serwery i dodawać jakiekolwiek nowości do gry...


no tak :) bynajmniej szkoda by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 13:43, Ha_Xior napisał:

> 1. Czy derwem 130hp opłaca się gdzieś jeszcze farmić ????
Nie, derv nie ma opłacalnych miejsc do farmu (tak jak pisali jest niby farm exuro ale
sam green jest wart 2platyny wiec imo szkoda Twojego czasu)
> 2. Czy w buildzie dla MOX-a najlepiej korzystać tylko ze skilli ataku czy dawać
mu złożone
> buildy jak do reszty hero ???
Avatar of Lyssa + build na daggerki i jazda. Ostro kosi choć oczywiscie nie tak jak discordy
do których derv nie ma porównania ;p



Heh to czym sie opłąca teraz najbardziej farmić tzn jaką klasą bo miałem troche przerwy w grze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym się dowiedzieć,ponieważ zamówiłem w sklepie grę Guild Wars ile będzie się patchowała.Słyszałem,że przed uruchomieniem gra pobiera różne pliki dlatego chcę wiedzieć ile zajmie to czasu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:45, WeziWoo napisał:

Witam.Chciałbym się dowiedzieć,ponieważ zamówiłem w sklepie grę Guild Wars ile będzie
się patchowała.Słyszałem,że przed uruchomieniem gra pobiera różne pliki dlatego chcę
wiedzieć ile zajmie to czasu.Pozdrawiam.


Zależy od prędkości neta i tego z jakiej wersji klienta będziesz instalował. Ja instalowałem osttanio z płyty dodanej do GW:EotN i patchowanie przez użycie -image trwało kilkanaście minut (max 20). Nie ma więc tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki walgierz.Mam neta z Ery 1mb.Będę instalował podstawkę,którą zamowiłem w sklepie,można zajrzeć jak ktos nie wie o co chodzi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zadnym dodatku nie mozna od razu grac postacia z innej kampanii. Mozna nimi przechodzic z jednego kontynentu na 2 po zrobieniu odpowiedniego questa. Nic wiecej : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 01:28, Izrafel92 napisał:

W zadnym dodatku nie mozna od razu grac postacia z innej kampanii. Mozna nimi przechodzic
z jednego kontynentu na 2 po zrobieniu odpowiedniego questa. Nic wiecej : ]


to samo tyczy się pvp ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 01:26, hammerfall87 napisał:

pytanko mam jak kupie nightfall i ten drugi dodatek to rozumiem postacie z podstawki
nie będą do wyboru ?


W Prophecies masz 6 "podstawowych", w Factions także 6 podstawowych + rytualistę i zabójcę, a w Nightfall 6+ derwisz i paragon. Tak jak napisał Izrafel92, nie można grać od razu postacią z innej kampanii, ale można przechodzić pomiędzy nimi po ukończeniu kilku misji tutorialowych. To znaczy, że np. w Nightfall nie zaczniesz rytualistą, a Prophecies nie będziesz mógł stworzyć paragona. Ale każda ma wstępną szóstkę. Nie robiłem nigdy postaci tylko do PvP na dłużej niż kilka minut więc też nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 01:29, hammerfall87 napisał:

> W zadnym dodatku nie mozna od razu grac postacia z innej kampanii. Mozna nimi przechodzic
> z jednego kontynentu na 2 po zrobieniu odpowiedniego questa. Nic wiecej : ]

to samo tyczy się pvp ? :)


W sumie to obszar PvP jest jeden, wspólny dla wszystkich kampanii. A tworząc postać PvP nie masz możliwości wejścia do Canthy, Elony, czy Tyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować