Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Aaa, o to chodzi.
I tak nic nie przebije wyzywania od random ruptera, gdy przerwiesz 1/4 casta postaci wstajacej po kd, albo uzywajacej skilla dokladnie co recharge :]

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 21:05, miszcz929 napisał:

Wszystko zalezy od sytuacji, glupota jest nie atakowac gdy cel jest na zejsciu a enemy
team nie pressuje zbyt mocno. Z reszta sie zgadzam, no moze z wyjatkiem tego, ze 2 sety
to minimum, imo jak sa 4 sloty, to powinno sie je wykorzystac, tak samo jak nie bierze
sie 6 zamiast 8 skilli do buildu :P

No cóż, jeśli chodzi o atakowanie przez hexy, to czasem jest okazja, ale w większości wypadków lepiej zmienić na def seta i callnąć monkowi po prostu i czekać. Sety- zależy kto ile ogarnia, nie wymagajmy od wszystkich nie wiadomo jakiego poziomu. Jak ktoś dla rozrywki czasem wbije to nie oczekujmy, że będzie się wachlował 4 setami, ja sam tylu nigdy nie mam. 3 to chyba max ile używam.