Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ee... ja mam takie banalne pytanie. Czym się różnią nicki jak jeden jest taki jasno-błękitny a drugi niebieski(ciemniejszy).

@tosz
Jak nijak z tym angielskim to ja radze wybrać najprostszą formę, a mianowicie translator :) Może nie tłumaczy "perfect", ale jakoś się tam dogadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 20:23, Ahmed_Dead_Terrorist napisał:

Jak nijak z tym angielskim to ja radze wybrać najprostszą formę, a mianowicie translator
:) Może nie tłumaczy "perfect", ale jakoś się tam dogadasz :D


wpadłem na ten sam pomysł, problem polega na tym że wchodząc na ich stronę nijak nie mogę się połapać w co kliknąć aby wysłać tego emaila ( k...wa gra kupiona w Polsce i takie problemy żeby się czegokolwiek dowiedzieć od producenta, skoro gra jest w języku polskim to pomoc też powinna być po polsku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:29, tosz napisał:


> Jak nijak z tym angielskim to ja radze wybrać najprostszą formę, a mianowicie translator

> :) Może nie tłumaczy "perfect", ale jakoś się tam dogadasz :D

wpadłem na ten sam pomysł, problem polega na tym że wchodząc na ich stronę nijak nie
mogę się połapać w co kliknąć aby wysłać tego emaila ( k...wa gra kupiona w Polsce i
takie problemy żeby się czegokolwiek dowiedzieć od producenta, skoro gra jest w języku
polskim to pomoc też powinna być po polsku )

A to może po prostu wyślij tego mejla ze swojej poczty. Gorzej jak to do spamu wrzucą albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:41, Ahmed_Dead_Terrorist napisał:

A to może po prostu wyślij tego mejla ze swojej poczty. Gorzej jak to do spamu wrzucą albo co...


Kontakt z NCSoftem jest wyłącznie za pośrednictwem formularza - by z niego skorzystać, trzeba mieć konto powiązane z grą. Sam mail na pewno trafi do spamu. Wiem, bo przerabiałem kontakt z supportem, ale ponad rok temu.
Link od Azry może być pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ależ beznadziejne czapki zrobili. Nie było mnie na sylwka w mieście i trochę się bałem, że mogą zrobić jakieś fajne kapelusze i przegapię, ale widzę, że nic straconego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:24, Budo napisał:


Ależ beznadziejne czapki zrobili. Nie było mnie na sylwka w mieście i trochę się bałem,
że mogą zrobić jakieś fajne kapelusze i przegapię, ale widzę, że nic straconego ;]


Trzeba przyznać, że w tym roku czapki były żałosne. Szczególnie, że anet nawaliło
i były ogromne problemy z ich otrzymaniem, mianowicie po zakończeniu finału sporo osób w ogóle ich
nie dostawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:24, Budo napisał:


Ależ beznadziejne czapki zrobili. Nie było mnie na sylwka w mieście i trochę się bałem,
że mogą zrobić jakieś fajne kapelusze i przegapię, ale widzę, że nic straconego ;]


Plus ten cały bug. Będą powtarzać z tego powodu(specjalnie dla Ciebie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Prawdopodobnie będą Cię pytać o dane podane przy zakładaniu konta do gw- imiona, datę urodzenia, adres, klucze do gw.

ps. serio będą finały powtarzać? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 10:53, Budo napisał:

ps. serio będą finały powtarzać? :)))


The wintersday finale will be repeated. The date will be announced later.
People can check Regina''s or my wiki pages for comfirmation .

a wystarczy troche poszukac na gw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 12:03, Ha_Xior napisał:

a wystarczy troche poszukac na gw.pl


Wczoraj wieczorem wróciłem z sylwestra, nie czepiaj się :))

No to fajnie. Wprawdzie czapki z tyłka, ale trochę prezentów będzie, no i cała ta finałowa otoczka :))

ps. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich;)

szukam jakiś buildów i miejsc gdzie można by pofarmić rangerem
tylko interesują mnie jakieś sensowne zyski...
znacie coś może czy rangerem kasy nie zdobędę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Poszukaj spirit spammera R/Rt, na youtube są przykładowe runy, można tym czyścić prawie każde miejsce w hm nawet, ludzie biegają w UW. Jakichś mega zysków nie ma, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 18:58, jasiu1993 napisał:

witam wszystkich;)

szukam jakiś buildów i miejsc gdzie można by pofarmić rangerem
tylko interesują mnie jakieś sensowne zyski...
znacie coś może czy rangerem kasy nie zdobędę?


Myśląc o farmie odpuść sobie rangera... przy innych profesjach jego możliwości farmu są marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:23, Ahmed_Dead_Terrorist napisał:

Ee... ja mam takie banalne pytanie. Czym się różnią nicki jak jeden jest taki jasno-błękitny
a drugi niebieski(ciemniejszy).


Gracze którzy są w party mają nicki ciemno-niebieskie a Ci o nickach błękitnych nie należą do żadnej drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaką postać powinienem zrobić, żeby był farm z jakąś sensowną sumą?
weźmy pod uwagę, że zaczynałbym od zera, także dostęp na mapie mały
jest coś fajnego i wydajnego na UW oprócz permy... bo słyszałem, że ma nerfa dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 19:34, jasiu1993 napisał:

a jaką postać powinienem zrobić, żeby był farm z jakąś sensowną sumą?
weźmy pod uwagę, że zaczynałbym od zera, także dostęp na mapie mały
jest coś fajnego i wydajnego na UW oprócz permy... bo słyszałem, że ma nerfa dostać


właśnie tu trochę tak jakby "bad timing" przy tym nerfie SF z tym farmem ale np takie profesje jak ele / monk zawsze miały mnóstwo możliwości farmu wystarczy poszukać na PvX a jeśłi nie zajmij się runigiem

A jeśli jesteś graczem PvE który "bije title" to nie farm, rób vanquish''e - kasa sama wpada do kieszeni w dość szybkim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co najfajniej farmiło mi się Mo jako 600 SB Tank (ale też go ponoć czeka nerf), poza tym jest bardzo odprężający farm Rt na Spirit Spamie, ale nie każdy go trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować