Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 23:42, Daronn_Darker napisał:

Dalej się farmi raptorki? Co teraz jest opłacalne?


Na pewno nie farm, chyba że robisz od razu surva wtedy ma to minimalny sens.

Dnia 03.11.2011 o 23:42, Daronn_Darker napisał:

potrzeba mi pieniędzy, a jak zwykle
nie mogę sobie nic ''interesującego" do roboty znaleźć.


Rób questy kiedy są eventy. Zrób wiki na postaciach na których nie robiłeś, rób zaishen questy. Znacznie łatwiej się dorobisz niż na farmie i sprzedaży unid goldów. No i najważniejsze graj w śnieżki gvg kiedy tylko będzie możliwość - kopalnia kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie mam gildii, ani znajomych by porobić misje w grupie. Nawet na głupiego VQ nie mogę znaleźć ochotników. Teraz kiedy moje konto jest doszczętnie (prawie) wyczyszczone przez jakiegoś złodziej, odrobienie strat jest jeszcze trudniejsze. Człowiek nie może się zmusić do gry samemu, w końcu to jest przez internet wiec liczyłem na przygodę w grupie, a nie samotne zwiedzanie z bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:16, Daronn_Darker napisał:

Nie mam gildii, ani znajomych by porobić misje w grupie.

A warto ludzi sobie poszukać do grania. Za "niedługo" dwójka będzie to przy pomyślnych wiatrach i tam ustawisz się z ekipą.
Sprawdź nabory na guildwars.pl - znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:16, Daronn_Darker napisał:

/.../
Nie mam gildii, ani znajomych by porobić misje w grupie.


Ja mam gildię, ale służy mi głównie do umilania czasu podczas gry, niż faktyczną pomoc. Hero są bardziej mobilni od graczy, nie wyjdą w trakcie na obiad itp. Z ludźmi tylko na trudniejsze lokacje chodzę. Resztę robię z hero. Gildię mimo wszystko warto znaleźć, w grupie raźniej i gra się przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 16:37, nolif3r napisał:

Jak bardzo martwy jest Guild Wars? Da rade sprzedać konto z wszystkimi częściami czy
nie bardzo ?

Dnia 13.11.2011 o 16:37, nolif3r napisał:

implying, że Guild Wars jest martwy.


Ale sprzedaż kont raczej już się nie opłaca - za nówki wszystkich kampanii trzeba dać 120 złotych, sprzedawcy używanych, scalonych kont gwiżdżą sobie jakieś chore 150-200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wrócić do GW. Zainstalowałem już Factions, zaraz wrzucam Nightfalla. Jednak nim zagram chcę jakoś pobrać wszystkie lokacje by potem nie musieć kazać znajomym czekać aż mi się pobierze. I tu pytanie, czy jeżeli uruchomię grę z komandą -image, to pobierze się całość gry? Tzn. Prophecies, Nightfall i EofN? Zostawiłbym kompa na noc i miał już na drugi dzień całego GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 22:42, Sipso2008 napisał:

I tu pytanie, czy jeżeli uruchomię grę z komandą -image, to pobierze
się całość gry? Tzn. Prophecies, Nightfall i EofN?

Tak. Z tą komendą pobierzesz każdy możliwy bajt Guild Warsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 22:42, Sipso2008 napisał:

Mam zamiar wrócić do GW. Zainstalowałem już Factions, zaraz wrzucam Nightfalla. Jednak
nim zagram chcę jakoś pobrać wszystkie lokacje by potem nie musieć kazać znajomym czekać
aż mi się pobierze. I tu pytanie, czy jeżeli uruchomię grę z komandą -image, to pobierze
się całość gry? Tzn. Prophecies, Nightfall i EofN? Zostawiłbym kompa na noc i miał już
na drugi dzień całego GW...


Tak naprawdę to najszybciej od razu zainstalować z płytki EoTN i wtedyo -image. U mnie w kilkadziesiąt minut (20-30?) było załatwione.
Nie wiem jak z tymi nowymi wydaniami, ale najaktualniejszą wersję klienta miało właśnie płytowe wydanie EotN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam EotN. Ale -image po instalce Factionsa zajęło ok 3 godzin przy 3mb oranżu. Wszystko ładnie się zassało. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 16:20, Sipso2008 napisał:

Nie mam EotN. Ale -image po instalce Factionsa zajęło ok 3 godzin przy 3mb oranżu. Wszystko
ładnie się zassało. Dzięki za odpowiedź.


No to następnym razem z płytki NFa proponuję - wyszedł później, to i mniej do uaktualnienia ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
po dość długiej przerwie postanowiłem wrócić do GW. Niestety stare buildy średnio radzą sobie w PvE, a nowe dostępne w sieci wymagają GWEN. Czy dysponuje ktoś buildem dla mm''a i coś pod klątwy, wymagającego tylko 3 kampanii, oprócz najnowszego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko dzis bez eotn. jednak mimo braku livii i pve skili powinienes odrzucic koncepcje mm i zrobić się na hexy + spam necrosis.
Wczytaj sobie to: OABCUsxUNjC4NoNZSTMZjYVF
a te skille które ci wytnie zastąp czymś co tylko masz pod ręką.

Aha i jak zamierzasz jednak grać i coś zdziałać to kup jednak eotn. Nie pożałujesz, a twoje postacie odetchną z ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 06:22, Rzezim napisał:

Ten build chcesz dla siebie czy dla hero?

Dla mnie.

Co do kupna dodatku to nie wiem. Może kupię ale tylko dlatego aby przenieść kilka rzeczy do GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 19:15, Los_Emilos napisał:

Co do kupna dodatku to nie wiem. Może kupię ale tylko dlatego aby przenieść kilka rzeczy
do GW2.


No może na początku się to przyda, ale polecam ci ten addon nie dlatego, żebyś HoMikował achivy do gw2 lecz żeby ci się lepiej i wygodniej grało. ;) Choć to pierwsze też jak znalazł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 16:25, Ash napisał:

> Co do kupna dodatku to nie wiem. Może kupię ale tylko dlatego aby przenieść kilka
rzeczy
> do GW2.

No może na początku się to przyda, ale polecam ci ten addon nie dlatego, żebyś HoMikował
achivy do gw2 lecz żeby ci się lepiej i wygodniej grało. ;) Choć to pierwsze też jak
znalazł. :)

W tym momencie pomagam tylko koledze przejść kampanie z cf i podstawki. Sam nie zamierzam się na razie jakoś zagrywać w to gdyż na razie na dysku jest World in Conflict;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że teraz wszystkie części są po 40 zł, a grałem kieeeedyś tam w triala, to powiedzcie mi, jeśli bym sobie teraz kupił podstawkę plus jakiś dodatek - warto ? Czy może lepiej czekać już na 2 część. Zasadnicze pytanie - da się w to grać samemu? Czy trzeba jednak kogoś mieć do pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować