Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Skoro wszyscy pokazują swoje postacie to i ja się pochwalę :)

1. Ele - geomancer 15k dyed gold
2. Assassin - Kurzick 15k dyed black
3. Monk - Canthan 15k dyed black

Rozjaśnijcie sobie trochę, będzie lepiej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z DC i lagiem->na jakim serverze gracie?Euro czy US?Jeśli gracie na Euro to może spróbujcie zmienić server czasowo na US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mnich w czarnym jakoś mi nie pasuje. Brzydko to wygląda.
Geomantka fajna, a Assek wygląda, jakby go wyjeli z X-Menów. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:22, Jarzy napisał:

Wszyscy z DC i lagiem->na jakim serverze gracie?Euro czy US?Jeśli gracie na Euro to może
spróbujcie zmienić server czasowo na US.

Gram na serverze europejskim.Raz juz zmieniałem na us ale potem było wszystko wporzątku na europejskim więc wróciłem na niego niesety po tygodniu znowu to samo a między servami mozna sie przełanczać tylko 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:22, Jarzy napisał:

Wszyscy z DC i lagiem->na jakim serverze gracie?Euro czy US?Jeśli gracie na Euro to może
spróbujcie zmienić server czasowo na US.


No jak zmienilem na US to plansze zaczely mi szybciej sie ladowac, i bylo troche lepiej niz na Euro, ale tez mnie wywalilo z powodu err7 ( tylko trochę później )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,no to nie nie mam pomysłu co może Wam dawać DC!Kiedyś z ciekawości przeskoczyłem na server US i wszystko mi sie wolniej wczytywało,więc po 5 minutach wróciłem na euro.

Pitah->ele fajna,zabójca ma ten pancerz,którego nie lubie.Nie wygląda specjalnie zachęcająco :/ Wole 15k exotic :) Szkoda,że AN nie wprowadziło więcej cech specjalnych do pancerzy.
Taki np.15k platemail ma na prawym ramieniu metalowy dysk-jak znalazł przydatny do blokowania ciosów w głowe podczas wali!Albo ostrze w pancerzy zabocy mogłyby jakieś efekty powodować!Taki np.15k dragon mógłby mieć ceche taką,że strzały z łuku "ześligzują" sie czasem po nim albo słabiej wchodzą.A tak to niewiele w zasadzie jest różnic w pancerzach -tylko te podstawowe jak więcej osłony albo energii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:22, Jarzy napisał:

Wszyscy z DC i lagiem->na jakim serverze gracie?Euro czy US?Jeśli gracie na Euro to może
spróbujcie zmienić server czasowo na US.


Ja wlasnie zmienilem na US , nie da rady grac na Euro , poprostu nie da rady...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie frustruję, nie zmieniam regionu, po prostu poczekam aż sprawa z dc się wyjaśni.
I tak miałem zamiar zrobić sobie ok. tygodniową przerwę w graniu, aby gra odzyskała świeżość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 20:48, Piotr 709 napisał:

Mam pytanie czy w factions tez są takie lagi i ciągle dc?I niech AN sie w końcu za to weźmie
bo tak grac sie nie da!!


Obawiam się, że to nie ma znaczenia, czy grasz w Factions czy Prophecieces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem potrzebuje 10 Divine Favor i problem w tym ze niewiem co to jest. Jesli ktokolwiek wie co to jest i gdzie moge to znalesc/kupić prosze o pomoc. (tylko bez wyzywania od noobów:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe - Divine Favor to atrybut klasowy Monka. Majago tylko postacie, które majaMnicha jako klasę podstawową. A te 10 to poziom atrybutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 22:11, Bambusek napisał:

hehehe - Divine Favor to atrybut klasowy Monka. Majago tylko postacie, które majaMnicha jako
klasę podstawową. A te 10 to poziom atrybutu.



Hehe dzięki:D Atrybutów nieprzeglądałem... ale wiedziałem że to jakoś znajomo brzmi xD:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to ma jakis zwiaze kale u mnie w gildi tylko 3 osoby maja neostrade(z tych co wiem) nio i tylko te 3 osoby(w tym ja) mama dc czesto inny zadko lub wogule:< i 2 sprawa tak samo jest w silkroadzi ze mam dcki ale to chyba wina tego ze serwery pekajom w szwach bo tyle osob chce grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma kurde. Wczoraj moja gildia grała gvG i nagle wywaliło 4 osoby (z czego grało "tylko" 3, 4 byłą w GH). Wszystkei miały Neostradę. Wywalilo tylko je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 22:58, Bambusek napisał:

Ma kurde. Wczoraj moja gildia grała gvG i nagle wywaliło 4 osoby (z czego grało "tylko" 3,
4 byłą w GH). Wszystkei miały Neostradę. Wywalilo tylko je...


Wszystkiemu winna Neo :) Ale ja i tak ją kocham.... 2gether 4ever with my NEO :)

PS Też mam neo, i też ma DC w GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:01, Adamon napisał:

Wszystkiemu winna Neo :) Ale ja i tak ją kocham.... 2gether 4ever with my NEO :)


Zapewniam, że nie tylko na Neo zdarzają się DC. Mnie też dzisiaj wywaliło, na szczęście nie podczas misji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biadolicie i biadolicie i końca biadolenia nie widać!Ja mam Neo i jeszcze nie spoktałem sie z DC!2 razy w ciągu roku grania miałem error 007 a tak to żadnych excesów!Pisanie "AN powinna coś z tym zrobić"jest zupełnie bezcelowe.Chcesz ,żeby AN coś z tym zrobiła-to napisz do nich i już!Może jak więcej i częście ludzie będą im truć "bułe" to szybciej naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować