Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 23:29, Krejt napisał:

> Poda mi ktoś dobrego Builda do W/Mo walczacego swordem? Chodzi mi o dobre rozdanie skill
pointów.
> Ile parametrów rozwijać (3, 4 a moze więcej?)?
http://gw.gamewikis.org/wiki/Builds
Wybierz sobie.


Dzieki, ale nie masz czegos po polsku? Nie za dobrze znam angola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:20, Pagon napisał:

Poda mi ktoś dobrego Builda do W/Mo walczacego swordem? Chodzi mi o dobre rozdanie skill pointów.
Ile parametrów rozwijać (3, 4 a moze więcej?)?


Tia, widzę kolejny szlachetny paladyn xD
no offence
w każdym razie, nie wiemy na jakim jesteś etapie, jakie masz skille itd, ale popularne są skille typu Balthazar Spirit, Life Vicariously, Healing Breeze, a ze sworda to Hundred Blades, Severe Artery, Gash, Galrath Slash, oprócz tego może być jakiś stance w stylu Shield Stance, albo riposta do bloku. Mówię o buildach pve, w pvp W/Mo to raczej przeżytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:20, Pagon napisał:

Poda mi ktoś dobrego Builda do W/Mo walczacego swordem? Chodzi mi o dobre rozdanie skill pointów.
Ile parametrów rozwijać (3, 4 a moze więcej?)?


Wielką zaletą gw jest to że nie ma jednego właściwego rozwoju postaci ;) także nikt ci nie poda uniwersalnego jak rozdysponować atrybuty...
Możesz jeszcze tutaj poszukać http://www.guildwars.pl/forum/ ale naprawdę guildwiki rządzi ponieważ jest dużo i uporządkowane ;) A jeśli jesteś w stanie grać w gw nie pytając się co chwila co znaczy to a co tamto to powinieneś poradzić sobie na gildwiki, przynajmniej na poziomie by znaleźć build i gdzie go użyć ;)

Ja np. sobie tam radze przy dwóji z anglika ;) Ale też faktem że na chacie łatwiej mi się dogadać niż powiedzieć coś na lekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:33, Budo napisał:

w każdym razie, nie wiemy na jakim jesteś etapie, jakie masz skille itd, ale popularne są skille
typu Balthazar Spirit, Life Vicariously, Healing Breeze, a ze sworda to Hundred Blades, Severe
Artery, Gash, Galrath Slash, oprócz tego może być jakiś stance w stylu Shield Stance, albo
riposta do bloku. Mówię o buildach pve, w pvp W/Mo to raczej przeżytek :)


Ziom, ziom, ZIOM! Gdzie jest Mending??? Gdzie jest Frenzy i Healing Signet (użyteczne tylko po ich połączeniu)??? Gdzie Heal Party?? Przecież to trzy pierwsze złote zasady grania paladynem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:48, Krejt napisał:

> jest ktos chetny?
Ja z chęcią bym dołączył, bo jestem teraz w kameralnej gildii jednoosobowej. ;)
Mam tylko pytanie: wspieracie którąś z frakcji? Bo nie mam chwilowo dostępu do AB, a przydałby
mi się takowy przez Wasz Guild Hall. Nieistotne czy Kurzicków, czy Luxonów.

nie jestem po zadnej stronie poniewazn iemam factions i chybasie nieda zrobic ale jak chcesz i masz factions to cie zrobiie oficerem chyba ze jako members bedziesz mogl to zrobic i wybiezesz sobie strone i wplaics to symboliczne 1 factions:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,no racja!To jest podstawa!Zapomniałes też o leczeniu sie Orison Of Healing!No i oczywiście niezbędny jest pancerz z Pre Searing!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 00:27, pitah napisał:

Ziom, ziom, ZIOM! Gdzie jest Mending??? Gdzie jest Frenzy i Healing Signet (użyteczne tylko
po ich połączeniu)??? Gdzie Heal Party?? Przecież to trzy pierwsze złote zasady grania paladynem!


Widzę postawe jak z gw.pl i nienawidzę jej, każdy był kiedyś noobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.08.2006 o 09:04, Budo napisał:

Widzę postawe jak z gw.pl i nienawidzę jej, każdy był kiedyś noobkiem.


No dobrze, ale mogłeś mu podać build bez skilli monka. Normalny Warek nie używa prawie w ogóle skilli z drugiej profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 09:08, DEViANCE napisał:

No dobrze, ale mogłeś mu podać build bez skilli monka. Normalny Warek nie używa prawie w ogóle
skilli z drugiej profesji.


Pytał się o monka, a wiem że takich skilli sie używa, więc podałem co wiedziałem. Nie znam sie na grze ta kombinacją, poza tym nie wiem na jakim gośc jest etapie, więc nie moge podać dokładnego buildu. Podałem kilka skilli, a reszte niech sobie uskłada ;]
btw widziałem fajne okreslenie na noobka paladyna- W/Mending
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 09:08, DEViANCE napisał:

No dobrze, ale mogłeś mu podać build bez skilli monka. Normalny Warek nie używa prawie w ogóle
skilli z drugiej profesji.


Aha, jestem warkiem, a mam na skillbarze dwa skille woja, reszta necro :>
I many mi nie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 09:08, DEViANCE napisał:

>
> Widzę postawe jak z gw.pl i nienawidzę jej, każdy był kiedyś noobkiem.

No dobrze, ale mogłeś mu podać build bez skilli monka. Normalny Warek nie używa prawie w ogóle
skilli z drugiej profesji.

a ja mam trzy skille z rangera - ale ja jestem początkujący (i posypuję truskawki cukrem):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.08.2006 o 09:13, Budo napisał:

Aha, jestem warkiem, a mam na skillbarze dwa skille woja, reszta necro :>
I many mi nie brakuje :P


Dobrze, że się nie spotkaliśmy w HA albo GvG :P

Flymar -> OK. Fajnie, że masz. Ale pvp czy pve. Bo w pvp to chyba tylko iwayowiec ma takie skille.

A oto zdjęcie, zrobione przez kolegę z gildii, jakich noobów można spotkać na RA. Dlatego tak wszyscy nie znoszą paladynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:37, DEViANCE napisał:

A oto zdjęcie, zrobione przez kolegę z gildii, jakich noobów można spotkać na RA. Dlatego tak
wszyscy nie znoszą paladynów...

Heheheh.
Sam jestem w posiadaniu woja, na pasku same skille woja (zabójcze kombo adrenalinowo-mieczowe rofl), profesja W/Me, ale Me tylko po to, że W/Mo nikt nie chciał brać do party. :P
W zasadzie mógłby i z niego być nawet W/Rt, bo ze skilli drugiej profesji nie korzystam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 11:37, DEViANCE napisał:

Dobrze, że się nie spotkaliśmy w HA albo GvG :P


Mówię przeciez o pve, nie będę tak grał pvp omg -_-
A co do screena to lepszych widziałem, tylko nie miałem siły zrobić foty. A w zasadzie to film by sie przydał bo to wyglada np tak- drzwi zamknięte mending, drzwi sie otwierają, /goteam i do przodu na druga stronę rzeki, trup w 3 sekundy :)
Nie zdażyłem napisać gdzie leziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:46, Krejt napisał:

O pardon, teraz jest W/R, bo chciałem sobie odblokować Ferocious Strike dla postaci PvP. :P
Sorry za dubla.


Ehh, beastmasterzy wieją nuda, w ogóle woj na pvp wieje nuda przydałby sie jakiś rewolucyjny build w stylu virulence albo coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:03, Budo napisał:

Ehh, beastmasterzy wieją nuda, w ogóle woj na pvp wieje nuda przydałby sie jakiś rewolucyjny
build w stylu virulence albo coś takiego.

Nie zrozumiałeś.
Mój W/R to tylko i wyłącznie postać PvE i "dostarczyciel" elitek dla postaci PvP (bo szkoda mi wydawać 3K faction na skille, kiedy mogę je odblokować za free).
Na PvP pomykam sobie rozmaitymi profesjami, robię taki build, na jaki przychodzi mi ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:37, DEViANCE napisał:

Flymar -> OK. Fajnie, że masz. Ale pvp czy pve. Bo w pvp to chyba tylko iwayowiec ma takie
skille.

Przede wszystkim pve. co to znaczi "iwayowiec"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować