Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 09:48, flymar napisał:

Możecie mi powiedziec o co chodzi z tymi cenami barwników? Dlaczego ludzie są w stanie tyle
za nie zaplacic

ceny farbek sa takie wysokie(tzn czylko jednej) z powodu ze sa strasznie zadkie wiec jaksa zadke to jak sie nimi pomalujesz to szpan:D a ze gw to banda szpanerów i tych ktorzy bedom szpanerami to kazdy chce to miec(mi wczoraj na pustyni wypadła jak robilem ranger path:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 09:55, Solstheim napisał:

> Możecie mi powiedziec o co chodzi z tymi cenami barwników? Dlaczego ludzie są w stanie
tyle
> za nie zaplacic
ceny farbek sa takie wysokie(tzn czylko jednej) z powodu ze sa strasznie zadkie wiec jaksa
zadke to jak sie nimi pomalujesz to szpan:D a ze gw to banda szpanerów i tych ktorzy bedom
szpanerami to kazdy chce to miec(mi wczoraj na pustyni wypadła jak robilem ranger path:D)

Dziwne. Wczoraj mi wypadła niebieska, to sobie pomalowałem buty (widać) i żółta, którą wylałem na hełm (nie widać). Jakoś specjalnie świetnie to nie wygląda:D Znalazłem też swojego pierwszego tower shielda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsz- nie każdy item ładnie wygląda z każda farba i nie każde połączenie farb nadaje sie na dany item. tu może coś znajdziesz ciekawego :)
Spróbuj mieszać farbki, a co do żółtego to jest podstawowy kolor dla woja więc często nie będzie go widać :)

http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=25784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mieszanie przynosi doskonałe efekty. Pomarańczowy + serbrny na 15K Canthan dla woja wygląda jak miedź i prezentuje się naprawdę świetnie. I to stosunkowo niewielkim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fue:P lepiej pomaluj sobie Gladiators 15k na różowo to dopiero fajnie wygląda (szczeze powiedziawszy po to sobie zrobiłem warriora kobiete :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:08, DonZ napisał:

fue:P lepiej pomaluj sobie Gladiators 15k na różowo to dopiero fajnie wygląda (szczeze powiedziawszy
po to sobie zrobiłem warriora kobiete :P)

Primo: Gladiator w obydwu odmianach wygląda paskudnie, niezależnie od tego jakim kolorem jest wysmarowany. :P
Secundo: różowy? Nigga, plz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gladiator 15 jest ładny pomalowany na żarówiasty seledyn :>
(zielony+zółty, pełno tego lata :P)

A ja mam takie noobowskie pytanie- gdzie i jak włazi sie do SF, bo dopiero co przyszedłem do War Camp i nie wiem co dalej. Chyba że np trzeba najpierw zrobić questa To Sorrow Furnace. I kolejne pytanie- biorą tam jeszcze tanków?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questa nie musisz brac, questy sa dodatkowe, chociaz naprawde fajne, ciekawe, zaskakujace, inne ;)
Jak wyjdziesz z Warcamp popatrz w dol urwiska, tam beda chodzily krasnale i bedzie wejscie do SF, przypomina czerwona paszcze jakiegos stwora. Schodzac w dol urwiska kieruj sie wlasnie tam :)
Budo: lazles droga ktora Ci podalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:06, Selv napisał:

Questa nie musisz brac, questy sa dodatkowe, chociaz naprawde fajne, ciekawe, zaskakujace,
inne ;)
Jak wyjdziesz z Warcamp popatrz w dol urwiska, tam beda chodzily krasnale i bedzie wejscie
do SF, przypomina czerwona paszcze jakiegos stwora. Schodzac w dol urwiska kieruj sie wlasnie
tam :)


O dzięki za wskazówki, przejde sie może z henchami :> :D

Dnia 01.09.2006 o 13:06, Selv napisał:

Budo: lazles droga ktora Ci podalem?


Nie, polazłem własną droga z Granite Citadel i szybko sie uwinałem. Twoją nie szedłem m.in. dlatego bo virka już wcześniej złapałem, ale nie działa xD
Zostaje mi boon prot ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadziłeś.Ja nie zyje dla farmu tylko po prostu bardzo to lubie :) Fakt faktem,że Sskai jest tani.Z jednej strony dobrze z drugiej źle.Źle dla tych co sprzedają.

Flymar->farby tyle kosztują,bo gra ustawiła takie ceny.Najdroższe są farby czarne i srebrne.Tyle hajsu kosztują,bo są drogie u kupców a oni wyznaczają ceny w tym przypadku.Zamiast bez sensu malować zbroje wszystkim co znajdziesz spróbuj zmieszać farby.Powstają nowe kolory.Jakiś czas temu zamieściłem screena mojej ritualistki,która ma spójdnice w kolorze bardzo jsano niebieskim i bardzo mi sie ten kolor podoba.

Krejt->taki drogi pancerz a już zardzewiał?Nienawidze butów z tego zestawu!

Czy tylko mi znowy nie działa GW guru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:25, Jarzy napisał:

Flymar->farby tyle kosztują,bo gra ustawiła takie ceny.Najdroższe są farby czarne i srebrne.Tyle
hajsu kosztują,bo są drogie u kupców a oni wyznaczają ceny w tym przypadku.

Nie jest to do konca prawda, bo ceny sa ksztaltowane na podstawie popytu/podazy. Nie bez znaczenia jest fakt, ze farbki czarna sa najrzadsze i wypadaja raz na iles tam farbek innego koloru. Mi do tej poru wypadla jedna czarna i kilkadziesiat innego koloru. Gdyby dropy czarnych byly czestsze ich cena gwaltownie by spadla...

Dnia 01.09.2006 o 13:25, Jarzy napisał:

Czy tylko mi znowy nie działa GW guru?

Mi tez padlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Krejt->taki drogi pancerz a już zardzewiał?Nienawidze butów z tego zestawu!

No co, warrior też chce coś mieć z rangera :D:D. A o tym mówią trampki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:25, Jarzy napisał:

Krejt->taki drogi pancerz a już zardzewiał?Nienawidze butów z tego zestawu!

Ha ha, dowcipnisiu. :P
Szkoda że nie widzisz jak się ładnie błyszczy w słońcu. :)

O butach już pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem i to nie raz ;) Na pewno sie błyszczy-wierze na słowo.Ale na pewno nie tak jak Jacqui''s Aegis.Bez kitu!Ta tarcza wygląda jak talerz :)

Piotrek->w Twoim rozumowaniu farbka to jest chyba tylko czarna.A jak nazwiesz inne:czerwone,niebieskie,zielone itd?wiem,że czarne są najrzadsze.Srebrne niby też,ale tydzien temu dostałem 4 srebrne w ciągu 2 dni,więc wszystko zależy od szczęścia.

Niech mi ktoś poda stronke na której pokazane są efekty mieszania farb i wygląd tych farb na zbrojach.Na Gw Guru był taki wątek,ale niestety guru ZNOWU nie działa :/ Chyba na gw.pl też był taki wątek?Zawsze jak znajde farby inne niż srebrna albo czarna mieszam je.Tylko chciałbym móc stworzyć coś konkretniejszego niż kolejny ciemno żółty albo pomarańczowy albo zardzewiały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:01, HumanGhost napisał:

Taką, ze każdy sobie jaja robi z człowieka jeśli wykarze jakieś oznaki bycia nowym w GW.


Z żadnego człowieka sobie jaj nie robiłem - a już na pewno z tego, który zaczyna grać - ale chyba przyznasz, że używanie Frenzy + Healing Singet czy Heal Party na woju JEST śmieszne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować