Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 17:06, Kubacube90 napisał:

KTO MI MOŻE DAĆ KLUCZ TYMCZASOWY??????????


Według mnie wystarczy raz się zapytać i jeżeli ktoś będzie taki klucz miał, to odpowie Ci na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, jest taka teza że "im więcej oddasz strzałów tym bardziej prawdopodobne że kogoś trafisz". Tak samo z tym pytaniem o KLUCZ.
PS. KTO MI MOŻE DAĆ KLUCZY TYMCZASOWY DO GUILD WARS??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny "klucz tymczasowy" (czyli klucz umożiwiający pogranie w trybie Trial) znajduje się w angelskim numerze PC Format. Nie, nie mieszkam w Angli, i nie, nie znam tam nikogo. Jak masz tam kogoś znajomego, to niech kupi pismo i prześle Ci klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 18:41, Budo napisał:

Kurde już powoli tracę siły na klnięcie, od dwóch dni próbuję złapać elitki w Perdition i mam
połowę :/

tymuś---> może już teraz wiesz, czemu tak mnie wkurzają leaverzy i disconnekciarze ;/



lol jetses smieszny mialem awarie neta !!Ojezu niepolacz sie ze masz tylko polowe
O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na post z przed 5 dni (w tym czasie narosło ich prawie 300), do tego obrażasz autora, tak bardzo zależy Ci na degradzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:03, Jarzy napisał:

OreVen->ja sprzedaje Stonereapery za 13k :) Jesli sobie zyczysz to służe :D


Eee Stonereaper 5k w LA....Jednak nie dziękuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie w końcu dać spokój?Zaczyna mnie już wkur...to Twoje trucie!Szkoda,że żaden moderator nie raczy tutaj zadziałac :/

OreVen->Steonreapery wg.guru są warte 15k.Spokojnie zbywam je po 12-13k na guru.Kupują przede wszystkim ludki z USA.I tu jest właśnie różnica-Europejczycy ciągle żałują hajsu a ludki z US sie nie przejmują i kupują za 13k.Europejczycy są naprawde skąpi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 17:47, Ajax Von Kacper napisał:

lol jetses smieszny mialem awarie neta !!Ojezu niepolacz sie ze masz tylko polowe
O_O


Ee, masz jakiś kłopot? Jeśli tak, to zapraszam na priv gg 1529158, a jeśli nie to stfu sie uprzejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:49, Jarzy napisał:

OreVen->Steonreapery wg.guru są warte 15k.Spokojnie zbywam je po 12-13k na guru.Kupują przede
wszystkim ludki z USA.I tu jest właśnie różnica-Europejczycy ciągle żałują hajsu a ludki z
US sie nie przejmują i kupują za 13k.Europejczycy są naprawde skąpi :/


Fakt moze i Europejczycy sa sapi ale ja bym tego nie nazwal skapascia tylko oszczednoscia... Widzisz cena guru wynosi o 5-15k pozatym cenu guru sa orientacyjne i po PIERWSZE dotycza Amerykanskich Serwerow...po DRUGIE sa to wytyczne a nie ustalone ceny np przez AN czyli rownie dobrze moge probowac to sprzedac za 50k i moze by mi sie udalo po pare dniach poniewaz koreanczycy kupuja ceste -50hp za 20k...po TRZECIE ceny guru spadaja , najlpeszy dowod masz z Eventem dotyczacy Elite Mission , przed tym Kanaxai Axe kosztowal 90k po Evencie cena spadla do 65k , a teraz cena wynosi 55k...Masz prawo jak najbardziej sprzedawac to cacunio za 13k ale za tydzien ,dwa lub miesiac trudno bedzie Ci to sprzedac za 8k :) Zawsze trafi sie przyslowiowy jeleń ale coraz rzadziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

|
|
|
|
|
|
|
\/
THESE PRICES ARE ON NORTH AMERICAN SERVERS
THESE ARE ONLY BASELINE PRICES - Use the info for what it is
PRICES CHANGE AS OF RARITY, AND AS TIME PASSES MORE ARE FOUND
RICES ARE AS MOST SOLD FOR RANGE.
Can be 5-10k lower or higher depending on demand or "patience"
Hard to sell greens are most often sold for < 5k for strenuous attempts at selling.
>>> HARD TO SELL ITEMS <<< Are tagged as so, because they are over abundant and/or hardly used. They are hard to sell, and if you are looking for profit it is best to wait for someone who is looking for one.
A most sold for price is more accurate, as it is fair on both sides. If you want to hold out for 10k or 15k for selfish reasons, do so.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie formalne: gdzie w GW są jakieś konkretne smoki?? bo narazie (chociaż robię wszystkie questy i staram się odkrywać całą mapę) oprócz Glint nie spotkałem nic naprawdę mocnego. no może jakies szkielety w sanctum cay i podobne ale większe koło ToA. czyli gdzie, bo ciekaw jestem.

Druga sprawa, to czy konkretnych bossów sypiących zieleniną można znaleźć tylko w miejscach typu UW i FoW???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z duzych smokow masz jeszcze Kuunuvanga w Unwaling Waters (coop mission) , masz Bone Dragona na 31lvl w FoWie dosc mocna bestia , ogolnie smoki to dosc rzadkie zjawisko w GW , trudno je znalezc , i rzadko wystepuja :) Natomiast zielone itemy nie wystepuja ani w FoWie ani w UW. Natomiast znajdziesz je w SF czy TOMB''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już 8 jeleni,którzy kupili reapery za 13 a anwet i za 14k.Dlatetgo też sprzedaje go na guru,bo tak kupują US ludki.Nie wiem ile będzie wart za miesiąc.Ale na pewno już wtedy nie będe nim handlował ani go farmił,bo wróce na uczelnie=brak GW.Cesty sprzedawałem po 15k i trafił mi sie jeleń co kupił ją za 20k :) Tak jak w reklamie Plusa"jeślitrafi sie klient co kupi ją za 30k-oczywiście uszanuję go" :)

Tymuś->spałeś ostatnie pare miechów?CAŁA Cantha pełna jest bossów i każdy z nich sypie swoim unikalnym zielskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:59, oOreVenOo napisał:

Z duzych smokow masz jeszcze Kuunuvanga w Unwaling Waters (coop mission) , masz Bone Dragona
na 31lvl w FoWie dosc mocna bestia , ogolnie smoki to dosc rzadkie zjawisko w GW , trudno je
znalezc , i rzadko wystepuja :) Natomiast zielone itemy nie wystepuja ani w FoWie ani w UW.
Natomiast znajdziesz je w SF czy TOMB''s.


o wlasnie, jeszcze pytanie o terminologie: bo od czasu wydania factions trochę się z tymi uber lokacjami pozmieniało. nie rozumiem, jak wchodzę do outpostu pt. Tombs of Primeval Kings, to zbieram ekipę, wchodzę przez czarny portal i jest UNDERWORLD. to to jest UW, czy tomby czy co??? bo do FoW wchodzi się z ToA, a do SF z gór. jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 20:00, Jarzy napisał:

Tymuś->spałeś ostatnie pare miechów?CAŁA Cantha pełna jest bossów i każdy z nich sypie swoim
unikalnym zielskiem!


Nie mam Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować