Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 10:06, -Rafał- napisał:

Czytałeś to: [...]


Czytalem, ale.. mnie nie moze zdegradowac ;). Hihihih ;). Poza tym - zdanie o nie wyslaniu gry, stanowil mniejszosc w moim poscie :)


>>> Fett
Dziekuje slicznie! Najfajniejszy to chyba screen ostatni. Mozna sobie zrobic ''zdjecie'' w stroju jakiegos stworka! Swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten w obrazku czwartym to do zrobienia zdjęcia chyba :D

Co do przesyłki - nie po to zamawiałem pre-order, żeby dostać grę w poniedziałek (przynajmniej).

Niestety muszę anulować przesyłkę. Kupię w jakimś sklepie, to byla moja ostatnia zamówiona pre-orderowo gra w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jeszcze jedno: rozmawiałem z obsługą Masterlink w Częstochowie i dowiedziałem się, że jeśli paczka byłaby faktycznie nadana wczoraj (niby taka data widnieje w moim zamówieniu), to dziś dałoby się już ją "śledzić" dzięki numerowi przesyłki. Niestety ta przesyłka w ogóle nie jest jeszcze w systemie, a co za tym idzie nie ma możliwości, aby jednak była nadana już wczoraj. Centrala w Warszawie również nic nie wie o przesyłce z takim numerem jaki posiada ta dla mnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobię to samo. Nie będę czekać jak frajer na kuriero, który mi powie, że było opóźnienie. Tak, to że zamówiłem na początku września by dostać przed premierą I WCIĄŻ JEJ NIE DOSTAŁEM to rzeczywiście jest opóźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fett --> że też masz czelność prezentować tu swoją radość , dziesiątki tysięcy ludzi nie ma gry na czas z powodu nieudolności waszego sklepu internetowego. Gra zamówiona jako PRE ORDER będzie z tygodniowym opóźnieniem. Tłumaczenie, że brakuje ludzi do obsługi nie jest tłumaczeniem, bo nie od wczoraj wiecie ile było zamówień, a gra nie kosztuje pięć złoty , żeby na niej ciąć koszty.
Na Twoim miejscu wstydziłbym się przyznawać że już grasz, zwłaszcza że podpisujesz się sygnaturą dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:27, Burton napisał:

Fett --> że też masz czelność prezentować tu swoją radość , dziesiątki tysięcy ludzi nie
ma gry na czas z powodu nieudolności waszego sklepu internetowego. Gra zamówiona jako PRE ORDER
będzie z tygodniowym opóźnieniem. Tłumaczenie, że brakuje ludzi do obsługi nie jest tłumaczeniem,
bo nie od wczoraj wiecie ile było zamówień, a gra nie kosztuje pięć złoty , żeby na niej ciąć
koszty.
Na Twoim miejscu wstydziłbym się przyznawać że już grasz, zwłaszcza że podpisujesz się sygnaturą
dystrybutora.


Wyluzuj troche...

On tu tylko sprząta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:24, Pajonk78 napisał:

Zapomniałem dodać jeszcze jedno: rozmawiałem z obsługą Masterlink w Częstochowie i dowiedziałem
się, że jeśli paczka byłaby faktycznie nadana wczoraj (niby taka data widnieje w moim zamówieniu),
to dziś dałoby się już ją "śledzić" dzięki numerowi przesyłki. Niestety ta przesyłka w ogóle
nie jest jeszcze w systemie, a co za tym idzie nie ma możliwości, aby jednak była nadana już
wczoraj. Centrala w Warszawie również nic nie wie o przesyłce z takim numerem jaki posiada
ta dla mnie. :/


no bo oni nic nie powysyłali jeszcze, to tylko ściema. Zadzwoń do działu wysyłek to ci to powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:30, pitah napisał:


Wyluzuj troche...

On tu tylko sprząta :)


Ale ma sygnature dystrybutora, do czegoś to chyba zobowiązuje, nie tylko ma być oznaką statusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograsz troche to zczaisz o co idzie.

Reven->ja robie Derwiszke Paragonke :D Do tego tworze mniszke o której marzyłem od bardzo dawna,ale nie miałem slota na nią!

Graczo->AN już nie przeskoczy sama siebie,czyli nie zrobi nic lepszego od GWP,bo by chyba musieli kontynuować rozgrywke w Tyrii a wtedy zostaną posądzeni o wtórność.

Widze,że opieszczałość CDP powoduje mnóstwo nerwów.Jak to dobrze,że ja nie mam takich problemów,bo i tak w domu będe we wtorek o 12 w nocy!Naprawde nie rozumiem tych zażaleń.PRzecież obydwa klucze do GWN są przy zamówieniu podane,więc spokojnie możecie grać do woli!W końcu dostaniecie tylko pudełko i pare pierdoł.
Fakt faktem,że CDP nawaliło,ale szkoda sie tak stresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:14, Piotrek K. napisał:

Czytalem, ale.. mnie nie moze zdegradowac ;). Hihihih ;).


Szczęsciarz ;)

Dnia 27.10.2006 o 10:14, Piotrek K. napisał:

Poza tym - zdanie o nie wyslaniu
gry, stanowil mniejszosc w moim poscie :)


Podobnie jak w moim :)

Jestem moderatorem na kilku "poważnych" forach i wiem że pierwszym przykazaniem moderatora jest pomagać a nie karać, szczególnie gdy ludzie są rozgoryczeni z powodu ustanowionego przez założyciela forum. A porady typu "pisz maila" nie działają jak widać, bo jak się okazało sama ekipa sklepu gram.pl niewiele wie i nie może niczego zagwarantować (stąd pewnie brak gruntowej, oficjalnej informacji).

Warto więc by ludzie dowiedzieli się na czym stoją i zakazy rozmów tego typu wydają mi się dziwne. Z tym to tak jak ze wszystkim - za tydzien/dwa - nikt o tym nie bedzie pamietał bo każdy już prawdopodobnie będzie miał swojego Nightfalla. Warto więc wziąć czasami na wstrzymanie, i zgodnie z zasadą "klient nasz pan", przyjąc do wiadomości ze to forum nie jest jakims forum "fanowskim" tylko należy ono do firmy operującej w biznesie, która powinna brać sobie do serca opinie i uwagi klientów a nie karać ich (a nie siebie) za swoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:32, Burton napisał:

Ale ma sygnature dystrybutora, do czegoś to chyba zobowiązuje, nie tylko ma być oznaką statusu


Pokazuje tylko, że jest w redakcji jakiehoś serwisu związanego z gram.pl. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:36, Jarzy napisał:

W końcu dostaniecie tylko pudełko i pare pierdoł.

Jedna z tych ''paru pierdol'' jest klucz UMOZLIWIAJACY granie. Nie da sie grac na bonus keyu ;-(. Dlatego ludzie tak sie denerwuja. jakby mozna bylo grac, nie bylo by problemow :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 10:38, -Rafał- napisał:


Warto więc by ludzie dowiedzieli się na czym stoją i zakazy rozmów tego typu wydają mi się
dziwne. Z tym to tak jak ze wszystkim - za tydzien/dwa - nikt o tym nie bedzie pamietał bo
każdy już prawdopodobnie będzie miał swojego Nightfalla.


Nie wiem jak inni ale ja tego im nie zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:36, Jarzy napisał:

Reven->ja robie Derwiszke Paragonke :D


Hmm to ja zrobie również Derwiszke do tego 15k i rypne ją cała na czarno , będzie chodząca śmierć :-) Ja GWN będę miał natomiast dopiero we wtorek bo dzisiaj zamówiłem :-(

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest prawdą to, że gra nie została wysłana wczoraj, i dzisiaj jej nie odstanę... to...no kurde. Strasznie się zawiodę na CDP. Przecież to miał być pre-order. Czyli grę dostaje przed premierą... i co i za przeproszeniem gówno.
W poniedziałek nie ma mnie tam, gdzie ma przesyłka dojść i wyjdzie chyba na to że zamówienie anuluję i kupię sobie grę tam gdzie wtedy będę. Szkoda troche mi tych 80zł (zamawiałem Factions i Nightfall), które zaoszczędziłem. Ale nie będę się specjalnie z kurierem dogadywał, żeby przesyłke dostarczył w miejsce oddaleone o 200km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:25, Papski napisał:

Ja chyba zrobię to samo. Nie będę czekać jak frajer na kuriero, który mi powie, że było opóźnienie.
Tak, to że zamówiłem na początku września by dostać przed premierą I WCIĄŻ JEJ NIE DOSTAŁEM
to rzeczywiście jest opóźnienie...


Sprawa bardzo prosta dzwonisz i mówisz ze przesyłka nie dotarła na czas i rządasz przynajmniej darmowej przesyłki. Ja nie otrzymałem Diablo II LoD do 3 tygodni tak się &^%^#*$#) że dostałem gratis przesyłke a sama gra wyniosła mnie 39 złotych :-D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:47, oOreVenOo napisał:

Sprawa bardzo prosta dzwonisz i mówisz ze przesyłka nie dotarła na czas i rządasz przynajmniej
darmowej przesyłki. Ja nie otrzymałem Diablo II LoD do 3 tygodni tak się &^%^#*$#) że dostałem
gratis przesyłke a sama gra wyniosła mnie 39 złotych :-D


eee, przeciez przesylka jest darmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOreVenOo: My tez bedziemy mieli moze we wtorek, chociaż zamowilismy miesiac temu~~
W ogole jaja jak berety, bo ponoc masterlink przyjmuje do 18 przesylki ;))))
Jak bedzie? Zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 10:50, Arkadiusz napisał:

eee, przeciez przesylka jest darmowa :P


No tak ale gra została przez nich zamówniona jako pre-order więc nie chce nikogo urazić ale jest psim obowiązkiem dostarczenie jej o określonym czasie do nabywcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować