Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 20:33, Child of Pain napisał:

Najlepszy ma crafter w consulate docks.

prawda, ale crafter to jednak nie kolekcjoner :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co próuje zdobyć pancerz 40 :/ Nie chce mi sie tracić hajsu na craftera(za skąpy jestem :P).

O co chodzi z insygniami do pancerza?CZy jeśli wrzuce insygnium na pancerz to nie wsadze do niego już runy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:32, Jarzy napisał:

O co chodzi z insygniami do pancerza?CZy jeśli wrzuce insygnium na pancerz to nie wsadze do
niego już runy?


wsadzisz rune. To jest po prostu dodatkowy bonus na zbroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dodatkowy, bonus to jest bonus typu gladiatora, pyromancera czy tatuazy. Kazdy pancerz w nightfallu jest ''''pusty'''' i trzeba samemu wsadzac insygnia aby mial chechy dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 22:28, Child of Pain napisał:

To nie jest dodatkowy, bonus to jest bonus typu gladiatora, pyromancera czy tatuazy. Kazdy
pancerz w nightfallu jest ''''pusty'''' i trzeba samemu wsadzac insygnia aby mial chechy dodatkowe.


i to jest bardzo dobre rozwiazanie, bo teraz mozna miec taki wyglad zbroi jak komu pasuje niezaleznie od bonusow

jednak z drugiej strony na PvP wprowadza to element zaskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobre rozwiązanie.Narobili rewolucji w GWN i sie człowiek połapać nie może :/ Czy mi sie wydaje czy derwisze i paragoni nie mają pancerzy 15k tylko 10k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 23:50, Jarzy napisał:

W sumie dobre rozwiązanie.Narobili rewolucji w GWN i sie człowiek połapać nie może :/ Czy mi
sie wydaje czy derwisze i paragoni nie mają pancerzy 15k tylko 10k?


dla nich tez kosztuja 15k (np. zbroje w Command Post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 22:20, Piotrbov napisał:

wsadzisz rune. To jest po prostu dodatkowy bonus na zbroje.

rewelacyjnie! bo wydawalo mi sie ze one zastepuja runy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na noob wyspie znajde najlepszy pancerz w grze dla derwisza?Nie chce mi sie wsadzać run ani insygniów do słabych pancerzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde!Nie dostane survivora na mojej derwiszce :( Popełniłem wielki błąd i poszedłem na harpie solo :/ Wszystkie miały 2lv,ale za to ja miałem 25pancerza :/ GWN miejscami mnie irytuje-wtedy kiedy spotykam harpie!Nienawidze ich!
Noob wyspa w GWN jest chyba najdłuższą ze wszystkich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 02:52, Jarzy napisał:

Kurde!Nie dostane survivora na mojej derwiszce :( Popełniłem wielki błąd i poszedłem na harpie
solo :/ Wszystkie miały 2lv,ale za to ja miałem 25pancerza :/ GWN miejscami mnie irytuje-wtedy
kiedy spotykam harpie!Nienawidze ich!
Noob wyspa w GWN jest chyba najdłuższą ze wszystkich :/


to fakt jest spora. zostaly mi jeszcze dwa questy na niej z tzw. masters difficulty (czy cos takiego). Do jednego juz podchodzilem dwa razy, mialem odprowadzic jakichs porwanych ludzi do outpostu ale mnie ci ludzie blokowali tak ze nie moglem juz kroku zrobic i musialem map out :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 23:50, Jarzy napisał:

W sumie dobre rozwiązanie.Narobili rewolucji w GWN i sie człowiek połapać nie może :/ Czy mi
sie wydaje czy derwisze i paragoni nie mają pancerzy 15k tylko 10k?


Jeżeli się nie mylę, jest po jednym typie 10k i po jednym 15k dla każdej z klas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 02:52, Jarzy napisał:

Noob wyspa w GWN jest chyba najdłuższą ze wszystkich :/


No fakt. To troche kompilacja Prophecies i Factions. Levele też się bardzo szybko zdobywa. Już mam prawie 20% odkrytego terenu i pierwszy tytuł sunspear. Gra wciąga i to bardzo. :-)
Ale jakoś nie spieszy mi się. Nie zamierzam grać na wyścigi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem całą noob landie. Powiem tak widoki , krajobrazy naprawde przepiękne , grafika świetna , przedewszystkim duże urozmaicenie. Questy no to tak , część z nich jest długa czyli okolo 15 do 25 min roboty. Głównie są proste , jedyny problem jest taki że trzeba się troche nabiegac czasem nawet troche wiecej juz troche :) Gra wygląda o niebo lepiej od factions... A sam Kamadan podoba mi sie najbardziej ze wszytskich noob landów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak Vabbi jest najładniejsze :P. A co do pancerzy jest po jednym 5k, 10k i 15k. Ale do tego 5k trzeba jeszcze dużo wybulić na rubiny i szafiry :(

A z Nightfallem przyszło też załamanie u NPC traderów. Większości rzeczy póki co nie można dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z GW styczność mam pierwszy raz, ale gra mnie po prostu tak zauroczyła, że trudno to opisać, wszędzie tylko ahy i ochy :) Każda najdrobniejsza rzecz mnie fascynuje. Jeszcze ten event Halloweenowy, ahhhhhh. Z grą się nie spiesze wcale, questy wykonuję powoli, ze wszystkimi szczegółami, aktualnie pracuję na jak nawiększy tytuł Sunspears narazie mam 5 :) Polecam grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Jarzego, miałem przyjemnośc wczoraj pograć w GWN i powiem tyle gra robi ogromne wrażenie, wiadomo nie bardzo wiedziałem co robię, ale gra nie wydaje sie szczególnie trudna. Za to jest bardzo przyjemna, wskazówki na zegarku jakby przyspieszyły, a tego właśnie poszukuję w grach komputerowych. Postanowiłem sobie zakupić Prophecies zazaz jak zadebiutuje wersja poska. Nie chcę grać miesiąc po angielsku, bo później nie będę mógł sie przyzwyczaić do gry w rozimym języku (podobne problemy miałem z HoMM5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać co tam jest napisane na czerwono :/
Musisz być jedyna osoba w party... ;)
Proste. Wywal Zheda i porozmawiaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować