Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 20:30, PirO 17 napisał:

Właściwie to nie powinno się mówić o podstawce, tylko po prostu części.


Skoro tak, to dlaczego w nightfall mam również do dyspozycji profesje z "podstawki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 20:15, oOreVenOo napisał:


!!!POLSKA WERSJA GUILD WARS BĘDZIE DOSTĘPNA 8 GRUDNIA I BĘDZIE OBEJMOWAŁA WSZYSTKIE CZĘŚCI
GUILD WARS (PROPH, FACTIONS, NIGHTFALL)!!!


czyli podstawka i wszystkie dodatki taa? a jaka cena jesli MOGE zapytac 250zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:44, Deejay napisał:

> Właściwie to nie powinno się mówić o podstawce, tylko po prostu części.

Skoro tak, to dlaczego w nightfall mam również do dyspozycji profesje z "podstawki"?


Ponieważ trudno i nudno by było grać mając tylko dwie profesje do wyboru, to 6 podstawowych jest wspólnych dla wszystkich części. :)
Ale dostaniesz tylko profesje, skille dla nich będziesz miał tylko np z nightfall i core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:43, graczomaniak napisał:

Możecie wejść do gry? Mi ściągneły się jakieś poprawki i pasek stoi na 0% przy łączeniu z AN.


Oczywiście że możemy ;)
Spróbuj uruchomić jeszcze parę razy, zrestartuj system, użyj -image... hmmm no nie wiem co jeszcze.. powinno działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:49, Xantes napisał:


>
> !!!POLSKA WERSJA GUILD WARS BĘDZIE DOSTĘPNA 8 GRUDNIA I BĘDZIE OBEJMOWAŁA WSZYSTKIE
CZĘŚCI
> GUILD WARS (PROPH, FACTIONS, NIGHTFALL)!!!
>

>
czyli podstawka i wszystkie dodatki taa? a jaka cena jesli MOGE zapytac 250zl?

Nie...! Kupujesz sobie jedna np PRoPH instalujesz a spolszczenie samo sie pobiera. Kupisz Nigtfall to tez bedziesz mial spolszczenie. Nie musisz odrazu trzech na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:53, jac22 napisał:

>
> >
> > !!!POLSKA WERSJA GUILD WARS BĘDZIE DOSTĘPNA 8 GRUDNIA I BĘDZIE OBEJMOWAŁA WSZYSTKIE

> CZĘŚCI
> > GUILD WARS (PROPH, FACTIONS, NIGHTFALL)!!!
> >

> >
> czyli podstawka i wszystkie dodatki taa? a jaka cena jesli MOGE zapytac 250zl?
Nie...! Kupujesz sobie jedna np PRoPH instalujesz a spolszczenie samo sie pobiera. Kupisz
Nigtfall to tez bedziesz mial spolszczenie. Nie musisz odrazu trzech na raz.

a tera takie zasadnicze pytanie co to to PRoPH?juz oddwana chce kupic GW tylko kasy nie mam wiec potrzebuje pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:42, PirO 17 napisał:

> No to pięknie. Nie znając angielskiego mogę wtakim razie gre wywalic do kosza?. Grę mam
oczywiście
> oryginalna pełną wersję pierwszej części Guild Wars. No nic pozostaje chyba poprosić o
wizytę
> anglojezycznego kolegę. Dziekuję za pomoc. Szkoda - miałem nadzieję dziś pograć. Żona
się już
> nastawiła że posiedzę a tu klapa. Wszystkiego dobrego. 3majcie się

Taki jest CDP - miał być wrzesień, miał być 27 października, miał być 1 grudnia, teraz ma być
8 grudnia ;)
Jak zupełnie nie rozumiesz angielskiego, ani żadnego innego języka obcego (niemiecki, francuski,
hiszpański, chiński xD) to odstaw GW na półkę, i przeglądaj raz dziennie newsy na http://www.gram.pl
lub http://guildwars.pl/ czekając na newsa informującego o łatce spolszczającej



Nie no cos tam z angielskiego kumam. Na tyle aby w grze sobie poradzic to wystarczy. Ale nie jest to biegłosć taka abym mógł porozmawiac sobie z Arena na temat mojego konta. Cos czarno to widzę. Nie mam pojecia co zrobić. D-pa idę spać... Spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:01, Zuberuss napisał:

Nie no cos tam z angielskiego kumam. Na tyle aby w grze sobie poradzic to wystarczy. Ale nie
jest to biegłosć taka abym mógł porozmawiac sobie z Arena na temat mojego konta. Cos czarno
to widzę. Nie mam pojecia co zrobić. D-pa idę spać... Spokojnej nocy...


Słowniki języka angielskiego dostępne są wszędzie. W sklepach, w internecie, wszędzie! Wystarczy tylko użyć magicznej strony - www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale to jest trochę nieuczciwe, bo jest sklep gdzie można kupić za prawdziwą kasę umiejętności (skille) itd. A wy co o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, po co wydawać prawdziwą kase, jak można nic nie wydać i mieć wszystko? Wystarczy mieś kilkanaście k na wszytkie skill i potem zrobić full-unlock. Kupowanie w sklepie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:16, graczomaniak napisał:

Bez sensu, po co wydawać prawdziwą kase, jak można nic nie wydać i mieć wszystko? Wystarczy
mieś kilkanaście k na wszytkie skill i potem zrobić full-unlock. Kupowanie w sklepie jest bez
sensu.

Graczo, tak długo grasz w GW i nie zdajesz sobie sprawy, że liczba skilli sięga coś koło 1000? To jest koło 10mln golda + tyleż punktów umiejętności (+ łapanie wszystkich elitów od bossów, co też jest pracochłonne). To jest naprawdę długa gra.

Zresztą:
1) Temat bardzo dawny (już się do tego każdy przyzwyczaił)
2) Skille są jedynie odblokowywane, tak więc oszczędza to wielu godzin gry, jeśli chce się zająć na serio PvP. Ponadto jest to jedyny sposób, by od razu zacząć tryb PvP, bo niestety zlikwidowanie gotowców było imo głupim pomysłem, teraz każdy MUSI zagrać (i to sporo) w PvE, by spróbować sił w PvP. Każdą z tych umiejętności można zdobyć poprzez grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:26, DragonLord napisał:

Graczo, tak długo grasz w GW i nie zdajesz sobie sprawy, że liczba skilli sięga coś koło 1000?
To jest koło 10mln golda + tyleż punktów umiejętności (+ łapanie wszystkich elitów od bossów,

Oczywiście koło 1000 punktów umiejętności, nie 10mln.

Królestwo (i pół księżniczki) za edit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:03, graczomaniak napisał:

> Nie no cos tam z angielskiego kumam. Na tyle aby w grze sobie poradzic to wystarczy. Ale
nie
> jest to biegłosć taka abym mógł porozmawiac sobie z Arena na temat mojego konta. Cos czarno

> to widzę. Nie mam pojecia co zrobić. D-pa idę spać... Spokojnej nocy...

Słowniki języka angielskiego dostępne są wszędzie. W sklepach, w internecie, wszędzie! Wystarczy
tylko użyć magicznej strony - www.google.pl


Nie no kolego na takie porady to ty sie nie wysilaj bo cie sznurówki wyprzedza. Ja akurat nie chce pisac do Areny w formie " Kali jeść, kali pić". Wszystkim poza wymadrzjacym sie :) graczomaniakiem dziekuje za sensowne podpowiedzi. Gra juz dziła. Poradziłem sobie jakoś z tym moim nędznym angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:32, HumanGhost napisał:

> to ktos powie co to jest ten proph?

Może Prophecies? To nazwa pierwszego rozdziału Guild Wars.

aha a ten pierwszy rozdzial guild wars to co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować