Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 17:38, graczomaniak napisał:

Wiem, że jest kobietą, ale może chłopcy poprostu się pomylili przy tłumaczeniu :D.


Heh wątpie żeby się pomylili......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:31, Krejt napisał:

> Na ile można to wycenić?
Obawiam się, że na 196 sztuk złota.


Z kąd wiecie i podajecie tak dokładne ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.otoz gram sobie w factions i zacina mi sie na tyle ze sie nie da grac.sprzet mam dobry wszystkie detale na wysokich,internet neostrada 512. Co moze byc przyczyna?Prosze o pomoc.Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:30, Azrathel napisał:

> Z kąd wiecie i podajecie tak dokładne ceny??

może stąd?


Ja myślę, że ten przedmiot jest warty około 1k, chociażby z racji, tego, że daje armor+5 i nienajgorszą resztę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom go ciężko sprzedać. Ja sam chce sprzedać Shortbow dmg. 14-28, 15^50 i jeszcze kilka bardzo dobrych bonusów, ale nikt nie chce kupić ze względu na to, że nie ma max dmg. Mógłbym sprzedać sam up, ale podobno cięzko sprzedać 15^50 do łuku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:41, Arkadiusz napisał:

> Attrribut Points dostajesz co poziom, aż do 20. Tyle że w ten sposób dobija siedo 170.
Pozostałe
> 30 dostaje sieza dwa questy. Więcej questów z AP w grze nie ma
>

jest 6 questow po 15AP, z tym ze dana postac, ma dostep tylko do 2 z nich (tych z rodzimego
kontynentu); pozostalych "nie widzi"

przepraszam ze odpowiadam na postac który został napisany dawno temu:D ale nie znalazłem odpowiedzi gdzie ejst 2quest na 15ap zrobiłem jeden ten od tej gosciówki w droknar ale gdzie jest drugi bo guildwars.pl nie działa:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi otrzymasz po zrobieniu qesta z Destinaty Gorge na pustyni. Jak zrobisz ten qest (nie pamietam nazwy), odbierzesz nagrodę od węża, który da Ci kolejny qest na 15 AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:20, Solstheim napisał:

przepraszam ze odpowiadam na postac który został napisany dawno temu:D ale nie znalazłem odpowiedzi
gdzie ejst 2quest na 15ap zrobiłem jeden ten od tej gosciówki w droknar ale gdzie jest drugi
bo guildwars.pl nie działa:<


http://gw.gamewikis.org/wiki/Attribute_quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:11, graczomaniak napisał:

Mógłbym sprzedać sam up, ale podobno cięzko sprzedać 15^50 do łuku.:)

Przecież jak wyciągniesz 15%>50% (inskrypcję), to ona będzie do wszystkiego, nie tylko do łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:20, Solstheim napisał:

> > Attrribut Points dostajesz co poziom, aż do 20. Tyle że w ten sposób dobija siedo
170.
> Pozostałe
> > 30 dostaje sieza dwa questy. Więcej questów z AP w grze nie ma
> >
>
> jest 6 questow po 15AP, z tym ze dana postac, ma dostep tylko do 2 z nich (tych z rodzimego

> kontynentu); pozostalych "nie widzi"
przepraszam ze odpowiadam na postac który został napisany dawno temu:D ale nie znalazłem odpowiedzi
gdzie ejst 2quest na 15ap zrobiłem jeden ten od tej gosciówki w droknar ale gdzie jest drugi
bo guildwars.pl nie działa:<

http://72.14.221.104/search?q=cache:PgsdbZqruwwJ:www.guildwars.pl/%3Fart%3D3+brakuj%C4%85ce+ap&hl=pl&ct=clnk&cd=1&clie nt=opera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 19:35, Vytrix napisał:

Mam pytanko... Czy znajdzie się jeszcze dla mnie miejsce w forumowej gildii... Słyszałem, że
taka jest :)


No niestety, trochę się forma zmieniła i nie przyjmuje wszystkich, tylko już trochę zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zmniejszyć detale, rozdzielczość etc.?? A tak swoją drogą to mógłbyś podać config kompa jak mamy Ci podać przyczynę zwiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem, gra też mi się niemiłosiernie cieła a z czasem zaczęła się zawieszać. Problem rozwiązałem tak, że rozkręciłem wiatrak od proca i przeczyściłem dokładnie, i teraz śmiga bez zacinki na takich detalach na jakich ustawie bez róznicy czy wyskokie, czy nie i tak sie nie chaczy;) Powietrze nie dochodziło mi do proca, przez co spadła wydajność. Sprawdź u siebie wszytkie wiatraczki, bo może sie okazać, że to może być przyczyna. Jeśli nie, to coś innego trzeba będzie wykombinować, może format bo komp zasyfiony?? :) Sprawdź pierw pierwszą metodę, bo wtedy nie tarcisz danych z dysku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować