Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 00:56, Latniak napisał:

Old Ascalon, niedaleko Rurika - jeżeli się nie mylę...
Nie spodziewałem się takich perełek w polonizacji ;p


kto wie? moze CDP tez sie nie spodziewal :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 22:23, żyrafa napisał:

a trudno tam sie dostac???chyba tak jezeli niektorzy daja nawet 6 k ale pytam dla pewnosci;)


Bardzo trudno. Szczególnie w pojedynkę lub w dwie osoby. A z drużyną henchów jest to bardzo mało prawdopodobne. Jeśli ktoś opanował przedostanie się z tej lokacji do Drok to zgarnia niezłą kasę. To chyba najbardziej dochodowy run w grze.
Ale można się niekiedy załapać do party kiedy ktoś ćwiczy run. Wtedy może to zrobić za darmo, bo nie wie czy mu sie uda. Ja się tak dostałem do Drok moim Wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 08:16, HumanGhost napisał:

Zapomniałem dodać: http://guildwars.gram.pl/index.php?act=news_container&id=7&all=61
Zapraszam do udziału! :-)

Aktualnie nasuwa mi się na myśl tylko reklama w stylu:
Guild Wars PL - prawie po polsku... Prawie robi wielką różnicę.
BTW: następne nagrody niedostępne nigdzie indziej po konkursie, a Ci którzy zlitowali się nad CDP odbierając opóźnione przesyłki z GW:N do tej pory nie dostali obiecanego zadośćuczynienia. Żenada. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 09:05, Pajonk78 napisał:

Guild Wars PL - prawie po polsku... Prawie robi wielką różnicę.


Tak jakby mijasz się z faktami: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15403&pid=62

Dnia 12.12.2006 o 09:05, Pajonk78 napisał:

BTW: następne nagrody niedostępne nigdzie indziej po konkursie, /ciach/


A co sie ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 09:23, HumanGhost napisał:

> Guild Wars PL - prawie po polsku... Prawie robi wielką różnicę.

Tak jakby mijasz się z faktami: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15403&pid=62

Właśnie nie bardzo, gdyż aktualnie nie jest to poprawna polska wersja i nawet na GuildWiki można przeczytać, że jest zupełnie niegrywalna. ;) Slogan reklamowy, który zaproponowałem odnosi się do chwili obecnej, bo wybacz, ale z jasnowidza nic nie mam i nie wiem jak to spolszczenie będzie wyglądać, gdy je wreszcie poprawią. ;) Poza tym poprawienie żenujących błędów to nie wszystko - czcionka też wymaga zmiany, więc jak sam widzisz - na razie jest to prawie polska wersja - zresztą ilość komentarzy ludzi niezadowolonych z tego co mamy jest chyba wystarczającym dowodem na to.
BTW: może by tak ktoś w przyklejonym poście poprawił błędy, bo to wygląda równie profesjonalnie jak polski język w GW. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nrmalnie juz się tego czytać nie chce. Nawijacie jak zacięta płyta.
Jeśli wierzysz we wszystko co jest na guildwiki napisane to bez komentarza.
Tak sie skąłda, ze te najgorsze błedy wynikły po dodaniu języka polskiego do gry. W beta testach ich nie było. Nie widze tu winy CDP. Wersja jezykowa jest według mnie dobra, a błędy w duzej mierze wynikają ze złej implementacji jezyka przez ANet. Czcionka.. myslisz, że CDP miało na to duży wpływ?
Jakby się przypatrzec i analizowac wszystko pod względem poprawnosci to mało którą polonizacje mógłbyś zaliczyc do profesjonalnych. Zawze można się do czegoś przyczepić. Ale trochę obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 13:39, nazgul1993 napisał:

Ja z kolei mam takie pytanko:
Czy Guild Wars Nightfal wymaga PODSTAWOWEJ wersji gry. Bo chcialbym kupic, a nie wiem czy mi
zadziala :(
Z gory dziekuje za odpowiedz.



Nie, nie wymaga możesz kupować w jakiej chcesz kolejności

Pozdro King Witch xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 13:39, nazgul1993 napisał:

Ja z kolei mam takie pytanko:
Czy Guild Wars Nightfal wymaga PODSTAWOWEJ wersji gry. Bo chcialbym kupic, a nie wiem czy mi
zadziala :(
Z gory dziekuje za odpowiedz.


nie, nie chcesz kupic, bo gdybys chcial kupic to bys przeczytal opis gry w sklepie i nie zadawal glupich pytan
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Q3h5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 13:39, nazgul1993 napisał:

Ja z kolei mam takie pytanko:
Czy Guild Wars Nightfal wymaga PODSTAWOWEJ wersji gry. Bo chcialbym kupic, a nie wiem czy mi
zadziala :(
Z gory dziekuje za odpowiedz.


każda część GW działa niezależnie od innych, wiec nie musisz mieć pozostałych aby grać w dowolną z nich, a jednocześnie jeśli jednak je masz to możesz dowolnie przechodzić swoimi postaciami między nimi przepływając statkiem między miastami portowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla ludzi tlumaczacych GW ... Juz wiadomo ,ze bledy wynikly podczas dodawania jezyka przez Anet sa juz poprawione, trzcionka zalezy od anet juz jest zgloszone prosba o zmiane.Wiec przestanta pierdzielic.... To jest pierwszy mmo pl wiec czlowiek uczy sie na bledach. Teraz czas na WOW oby jak najpredzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 14:00, Arkadiusz napisał:

> Ja z kolei mam takie pytanko:
> Czy Guild Wars Nightfal wymaga PODSTAWOWEJ wersji gry. Bo chcialbym kupic, a nie wiem
czy mi
> zadziala :(
> Z gory dziekuje za odpowiedz.

nie, nie chcesz kupic, bo gdybys chcial kupic to bys przeczytal opis gry w sklepie i nie zadawal
glupich pytan
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Q3h5

Czyzby odezwal sie geniusz? Dla mnie to nie jest glupie pytanie, inni jakos bez problemu pomogli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że wersja polska jest naprawdę godna pochwały. Widać, że tłumaczyli zawodowi i doświadczeni tłumacze (używają języka trudnego i wydaje mi się, że ludzie narzekają na niektóre nazwy, bo po prostu nie znają innych słów, jak te używane w języku codziennym). Oczywiście są i byki te mniejsze i większe, no ale przecież nie każdy jest bezbłędny. Zresztą te głupoty z podgrzewaczami i chłodnikami, lub masowe używanie inskrypcji to wina AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:32, nazgul1993 napisał:

> nie, nie chcesz kupic, bo gdybys chcial kupic to bys przeczytal opis gry w sklepie i nie
zadawal
> glupich pytan
> http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Q3h5
Czyzby odezwal sie geniusz? Dla mnie to nie jest glupie pytanie, inni jakos bez problemu pomogli...


bo ilez razy mozna odpowiadac na pytanie na ktore odpowiedz znajduje sie w opisie gry
i to trzykrotnie:
"Guild Wars Nightfall to nowy rozdział kampanii znanej z poprzednich części serii. Jednocześnie jest całkowicie niezależny i nie wymaga dostępu do wcześniejszych gier."
"Nowa część serii Guild Wars, nie wymagająca poprzednich części do uruchomienia, ani żadnych opłat abonamentowych!"

btw. przeciez podalem ci link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować