Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Łapanie elitów w jednej misji gdzie jest góra 5 bossów nie zajmuje wiele, bo każdego spotyka się po drodze i nei trzeba schodzić w jakieś specyficzne miejsca żeby złapać elit.:)

Selv --> Ja oprócz ostatniej misji w RoF i bonusa w ThK, też większość moim necrem przeszedłem z henami, a Nf robie cały czas z herosami, no może oprócz Realm of Torment :P.

totek --> Narazie nie odkryłem po co on tam stoi, ale jest przy nim tabliczka "Prosimy niedokarmiać krasnoluda".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:36, graczomaniak napisał:

Selv --> Ja oprócz ostatniej misji w RoF i bonusa w ThK, też większość moim necrem przeszedłem
z henami, a Nf robie cały czas z herosami, no może oprócz Realm of Torment :P.

Lepsze heńki i herosi w Realm of Torment niż jakiś przypadkowy PUG. :)
Wkurzałem się PUGowymi porażkami w Gate of Pain, to zmajstrowałem dobry hero team i zrobiłem za pierwszym razem na masters. Podobnie Gate of Madness, a ostatnia misja poszła w zasadzie z przypadkowym hero/henczem od ręki - tj. za pierwszym razem. :)
Gorzej z Jennur''s Horde. ;) Tylko tego mi brakuje do Protector of Elona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia misja nawet na mastera jest dziwnie prosta z herosami/henhami. Spodziewałem się czegoś trudniejszego a tutaj bęc i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:27, Selv napisał:

Tacy twardzi jesteście?
Ja ze swoja narzeczona przeszedłem cała gw:p i gw:f z samymi henhami/herosami w gw:n ;)
Ponoć to wyczyn niemożliwy :D


Możliwy, możliwy... Większość elitów i fabuły przeszedłem z henkami, a herosi to już zupełnie inna bajka, wszystko jest z nimi banalne ;]
Swoją drogą gratuluję narzeczonej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieraliście już Treasure Chest? Fajna skrzynka. Szkoda tylko, że raz dana postać może ja otworzyć. Ciekawy jestem co innym z niej wypadło. Mnie się trafił Sapphire, więc chyba nieźle. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu wyskakuję z noobowskim pytaniem, ale co tam.
Co to jest pre-searing i post(??)-searing? Gdzie znajduje się stary i nowy Ascalon [poza tym, że w Pro :D], a właściwie co się określa tą nazwą i czym się różnią?
Z góry dzięki i serdecznie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-Searing to niejako newbie area - tam poznajesz podstawy gry, wybierasz dodatkową profesję itp. Po wzięciu questu od Tidusa (chyba od niego) trafisz na arenę, po czym akcja przenosi się kilka lat do przodu i już jesteś w Post-Searing. Po tym nie da się już wrócić, więc postaraj się zrobić wszystko co możesz, aby nabić sobie poziom. Wiadomo również, że z Pre da się wyjść mając 20 poziom, ale to już wyższa szkoła jazdy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eithen poza tym doradzam Ci przeczytanie pierwszego posta, który jest przyklejony i ze względu na swoją wielkość powinien przykuć Twój wzrok. Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z GW. Po prostu: zamiast zadawać maksymalnie wtórne pytania - poszukaj na nie odpowiedzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Q: Co to Pre-Searing?
A: To rozdział w grze, w którym zaczynają postaci Roleplay."

Cytat z FAQ guildwars.pl. Akurat dużo to mi mówi...
Nie myślisz chyba, że gram w GW w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:44, HumanGhost napisał:

Otwieraliście już Treasure Chest? Fajna skrzynka. Szkoda tylko, że raz dana postać może ja
otworzyć. Ciekawy jestem co innym z niej wypadło. Mnie się trafił Sapphire, więc chyba nieźle.
:-)


A gdzie dokładnie ja można znależć? Jest to skrzynka taka sama jak inne, czy zupełnie inna i czymś się wyróżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 14:42, devil1622 napisał:

jezeli sie juz wybrało druga profesje to mozna ja teraz zmieniec ?? jezeli tak to gdzie ??
bo mam warrior/nekro


W F [robię linię fabularną] po misji zdjęcia klątwy z kogoś kazali mi iść do mistrza Togo, on powiedział, że mogę sobie wybrać 2 profesję i w zależności od tego, jaką chcę, mam poszukać odpowiedniej osoby [ale i tak nie chciałam rezygnować z umiejętności monka :)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bohaterowie każdej mojej postaci muszą mieć osobne wyposażenie i ulepszenia do pancerzy czy moge po prostu zapisać dany zestaw broni u bohatera jednej postaci i wczytać te ustawienia dla bohatera mojej drugiej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać na początku sierpnia 2005 roku, dokładnej daty nie znam. Na początku grałem tylko PvE, miałem n00bowego paladyna... ale gdy stworzyłem Necro, to skończyło się z poważnie na PvE. Zacząłem grać dla PvP, czyli zbierałem elity , robiłem tylko primary quests, żadnych nudnych pobocznych. No i usunąłem paladyna. Potem zaczęło się na poważnie HA i dobiłem prawie r6 i jakoś dalej nie kręci mnie to... Aktualnie mam idealnego Woja, Necro, Monka i Rangera do PvP i GvG. Wracając do tego... teraz tylko i wyłącznie GvG... PvE tylko dla skilli. GvG gram od jakiegoś roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe okres 10 h grania sie skonczyl musze teraz juz kupic gw zeby grac :)

ejmam pytanie :) gralem 10 h za darmo w gw factions i jezli teraz kupie gw prophecies to bede mogl grac moja postacia warrior / nekro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:30, devil1622 napisał:

hehe okres 10 h grania sie skonczyl musze teraz juz kupic gw zeby grac :)

ejmam pytanie :) gralem 10 h za darmo w gw factions i jezli teraz kupie gw prophecies to bede
mogl grac moja postacia warrior / nekro ??


To już było wyżej - musiałbyś najpierw dodać klucz F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować