Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 13:50, lordfett napisał:

Mam pytanko... Czy po wprowadzeniu Hard Mode idzie farmić 130hp derwiszem (nie mówię koniecznie
o farmie w hard mode, ale i normal :P)

Idzie, na hard troche trudniej ale jakos idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Czy jak mam GH (Hunter''s Issle) i w nim jest sporo NPC to czy jak kupie nowe [GH] to czy te NPC ze starego mi ''przepadną'' ? A jeśli nie to jakie GH mi doradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ubiłem Flatusa na hardzie około 15 razy a nie wypadł żaden gold ani nic :/
Wypadło tylko exuro will.

Coś dalej z dropem nie tak u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sie ktos zlituje i powie ze ma:
Scythe req 9-10 max dmg i dotego ench 20%longer. Nic wiecej mi nie potrzebamoze byc z tym modem moze byc z innymi ale zeby nie byla za droga. Jak cos to IGN: Shadow of Sun PL lub pisac tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:33, Solstheim napisał:

Niech sie ktos zlituje i powie ze ma:
Scythe req 9-10 max dmg i dotego ench 20%longer. Nic wiecej mi nie potrzeba moze byc TYLKO z tym modem
moze byc TEZ Z innymi BYLE BYL 20% ENCH ale zeby nie byla za droga. Jak cos to IGN: Shadow of Sun PL lub pisac tu

znowu dubel ale zeby nie było nei jasnosci. (edit u góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:33, Solstheim napisał:

Scythe req 9-10 max dmg i dotego ench 20%longer. Nic wiecej mi nie potrzebamoze byc z tym modem
moze byc z innymi ale zeby nie byla za droga. Jak cos to IGN: Shadow of Sun PL lub pisac tu


Nie znajdziesz takiej kosy za małą kasę. 20% longer enchant to najbardziej pożądany upgrade dla kos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to, tak. Jest rzadka :D Ale ja mam kose req9 max damage 15^ench bodajże :D jak chcesz to np. Pisz w grze
A propo po ile chodzi Req9 Actient Recuve bow??? Bo mam takowy ale nie wiem jaka jest jego cena :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

My tu gadu gadu, a mi wypadł dzisiaj superior vigor, death magic, protection prayers i divine favor. 40k do przodu, sprzedawaj klucze dalej ^^
2 miesiące to bardzo mało czasu, gram półtora roku i ciągle dużo o tej grze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszyscy npc przeprowadzą sie do nowego gh. Ja doradzam meditation, solitude tudzież ta lodową wyspe. Ale to tylko moje zdanie, połaź po gh i zobacz które Ci najbardziej odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:08, Budo napisał:

/.../

Wszyscy npc przeprowadzą sie do nowego gh. Ja doradzam meditation, solitude tudzież ta lodową
wyspe. Ale to tylko moje zdanie, połaź po gh i zobacz które Ci najbardziej odpowiadają.


Aha dzięki. Zależy mi zeby GH było spore - by mozna bylo miec duzo miejsca do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:10, Norbi.7 napisał:

Aha dzięki. Zależy mi zeby GH było spore - by mozna bylo miec duzo miejsca do walki


Dość duże są gh z otwarta przestrzenią, np Wizard Isle albo Wurm Island, najlepiej sam połaź i popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj wbić jakiś punkt tego vanquishera czy jakoś tak i myślałem, że zaczne biurko gryźć.. omg.
2 goldy tylko wypadły, masa purple. Goldy oczywiśćie do mnie :P. Proszę o ich wycene. A tego punkta nam sie nie udało... Tego tytułu za żadne skarby na świecie nie zdobęde .. nie dzięki.

20070421165305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam jeden ptk. tego tytułu :D w elonie.
A wycena: To możesz opchnąć ten bow za 2k albo wyciągnąć 29 hpi pójdzie za też taką cenę (chyba) Bo skin bowa bardzo pospolity, a teraz ostatnio nie perfect rzeczy spadły okropnie :S
Mieeczyk nice :D skin też bardzo pospolity, możesz wyciągnąc 1/-1 energy i opylić za 3-4k (no może nawet 5k)albo sprzedc mieczy za 3k okolo, bo ma -5 eng
Tak mnie się wydaję bo na ameryce po tyle chodza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:53, m4teU5z napisał:

Tego tytułu za żadne skarby na świecie nie zdobęde .. nie dzięki.


W Elonie można spokojnie wyczyścić jedną lokację dziennie, zajmuje to 1-2 godzinki. Problemy mogą być z dżinami i umarlakami w Desolation, ale sprężając się można wymaksować Vanquishera Elony w miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:15, Łeber napisał:

też tak obiczyłem, zgadza się. Z czego wynika, ze ten tytuł jest w zasięgu reki :D



No to życzę powodzenia. Ja napewno się na to nie pisze, nie ma szans, nie jestem masochistą żadnym i nie zamierzam zostać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:20, m4teU5z napisał:

No to życzę powodzenia. Ja napewno się na to nie pisze, nie ma szans, nie jestem masochistą
żadnym i nie zamierzam zostać :P.


LOL, czemu masochistą...To naprawdę nie jest aż tak trudne, jak na przykład Guardian. Próbowałem zrobić misję Ruins of Morah (ta z Varesh) - kładła całą moją drużynę (3 monki i Incoming Paragon) w kilkadziesiąt sekund...A pomyśleć, że wcale nie jest to najtrudniejsza misja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować