Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2007 o 19:23, lordfett napisał:

"Guild Wars PL" to nic innego, jak gra z polską instrukcją. Język w grze, nawet kupując wersję
angielską, możesz bez problemu zmienić na nasz rodzimy.


Hmmm... serio? No cóż, jak to człowiek każdego dnia się uczy ;) Szkoda, że tylko pracownicy wirtusa o tym nie wiedzą.

To jak jest w takim wypadku? Język polski się jakoś ściąga po instalacji? Bo wcześniej GW było tylko po angielsku, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:19, rick90 napisał:

Dlatego wysłałem maila z prośbą o podanie przybliżonego terminu . Mi też zależy na sklepie
gram.pl bo w innym sklepach albo nie ma, albo jest drożej(ultima), albo jest tylko angielska
wersja (wirtus). :(


No to źle piszą, bo choćbyś nawet kupił GW w Chinach, to i tak będziesz mógł zmienić w grze język gry na polski. Każda wersja gry ma wspólnego klienta (czyli w zasadzie tą samą grę, z wieloma językowymi wersjami do wyboru w menu gry) i różnią się one tylko opakowaniem i wersjami językowymi instrukcji :) W Wirtusie piszą, że jest z instrukcją po polsku, czyli jest to samo co w gram.pl (notabene w sklepie gram.pl jest np sprzedawana GWF z instrukcją po angielsku, więc też tak nie chwal tego sklepu :P).

@ lordfett - mam nadzieję, że nie przeoczysz (nie chce mi się pisać 2 posta :D) - ta sprawa z tym elite tomem mesmera nadal aktualna? :P Bo właśnie sobie zaktywowałem triala GWN i kupiłem w Kamadanie odpowiednie potrzebne skille, więc braknie mi już tylko Fevered Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:26, rick90 napisał:

Gra jest w wersji angielskiej, a instrukcja w języku polskim. Taka informacja jest na wirusie i taka otrzymałem
odpowiedź mailem.

To złą odpowiedź dostałeś. I pamiętaj, że zadałeś pytanie w wątku, gdzie są ludzie którzy już grają i oni raczej wiedzą, w jakim języku można grać :)

Dnia 07.08.2007 o 19:26, rick90 napisał:

To jak jest w takim wypadku? Język polski się jakoś ściąga po instalacji? Bo wcześniej GW było
tylko po angielsku, prawda?

Wcześniej było i po angielsku, i po niemiecku, i po hiszpańsku... W każdym razie nic nie musisz specjalnie ściągać, wersje językowe zmieniasz tak jak np. opcje graficzne czy dźwiękowe - niezależnie jakie są obecne ustawienia w każdej chwili możesz zmienić na inne, bo są integralną częścią gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:27, Sth`Devilish napisał:

@ lordfett - mam nadzieję, że nie przeoczysz (nie chce mi się pisać 2 posta :D) - ta sprawa
z tym elite tomem mesmera nadal aktualna? :P Bo właśnie sobie zaktywowałem triala GWN i kupiłem
w Kamadanie odpowiednie potrzebne skille, więc braknie mi już tylko Fevered Dreams :)


Zarzuć nick z gry, jak będę, zerknę czy jeszcze mam i dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Wam bardzo, pomogliście mi niezmiernie, za co z całego serca wam dziękuję. Teraz tylko muszę zdobyć resztę kasy (na gram.pl wychodzi troszeczkę taniej) co nie powinno być trudno i dołączam do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 19:37, lordfett napisał:

Zarzuć nick z gry, jak będę, zerknę czy jeszcze mam i dam znać co i jak :)


Zhen Ni Lei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:33, lancuch napisał:

jezeli kupie gw: nightfall to czy bede mogl grac tylko tym typem z kosa lub tym czarnuchem
z wloczna


pytasz czy twierdzisz?
nie, będziesz miał też dostęp do podstawowych klas - wojownika, łowcy, mesmera, mnicha, elementalisty i nekromanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:33, lancuch napisał:

jezeli kupie gw: nightfall to czy bede mogl grac tylko tym typem z kosa lub tym czarnuchem
z wloczna


Ba, nawet możesz sobie takiego białasa zrobić i nim grać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie wiki bo interesuje mnie świat gry (niestety chyba niewiele osób siętym interesuje, a to naprawdę ciekawe :]) i natknąłem sięna coś takiego... to jakaś kpina czy coś. Rozumiem że wiki utrzymuje sięz reklam ale takich to nei wiedziałem :/ ; / :| :| :(

20070807203936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 18:31, Jarzy napisał:

Budo,Patryk->ja tam latam ze standardowym Attuned Restorer :) Chociaż urzekł mnie Spirit
Strength Rt/R :D


Widziałem takich i nawet nieźle sobie radzą. Spotkałem także kilku Rt/A z daggerami i też nieźle kosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 20:33, lancuch napisał:

jezeli kupie gw: nightfall to czy bede mogl grac tylko tym typem z kosa lub tym czarnuchem z wloczna


Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale "czarnuch" jest słowem o zabarwieniu pejoratywnym. Nie używaj go zatem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duże pojęcie o handlu. W końcu na czymś muszę zarabiać. Tzn. coś kupię taniej, sprzedam drożej. A na guru rywalizacja o ceny jest ostra, pojedynek jest zacięty jak cholera. Tak więc jak już to ja coś kupuję na guru, a sprzedaje w grze. Bo moim zdaniem tak jest najlepiej :) (dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 21:49, Łeber napisał:

Mam duże pojęcie o handlu. W końcu na czymś muszę zarabiać. Tzn. coś kupię taniej, sprzedam
drożej. A na guru rywalizacja o ceny jest ostra, pojedynek jest zacięty jak cholera. Tak więc
jak już to ja coś kupuję na guru, a sprzedaje w grze. Bo moim zdaniem tak jest najlepiej :)
(dla mnie)

Jak wolisz.Mnie dobrze idzie handel na guru :D Ostatnio sprzedałem Lotus Shield,req.9str,złota,max armor i jakiś tam bonus fortitude za 12k :D Ciekawe czy te Mindcloudery zejdą?

BTW-W końcu mam Skillhuntera w Tyrii :) Niestety Mindclouder nie zostawił tomu,więc musiałem go kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:07, gogowitczak napisał:

a jak oceniacie taki build? (patrz obrazek)

Beznadziejny - no offence.
Do jednego buildu z Barragem nie bierze się żadnych attack skilli (oprócz może przerywajek). Storm Chaser też jest nieprzydatny, Dodge już trochę bardziej ale przecież kończy się wraz z atakiem. Chyba, że zostawisz drużynę z tyłu i będziesz się bawił w uciekanie/rushowanie. No i jedyną opcją na hard resa jest Rebirth.
W dodatku atrybuty - po co aż 10 w WS? 6 by spokojnie wystarczyło (zakładając, że zachowałbyś obecne skille).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 22:30, qrczak90 napisał:

> a jak oceniacie taki build? (patrz obrazek)
Beznadziejny - no offence.
Do jednego buildu z Barragem nie bierze się żadnych attack skilli (oprócz może przerywajek).
Storm Chaser też jest nieprzydatny, Dodge już trochę bardziej ale przecież kończy się wraz
z atakiem. Chyba, że zostawisz drużynę z tyłu i będziesz się bawił w uciekanie/rushowanie.
No i jedyną opcją na hard resa jest Rebirth.
W dodatku atrybuty - po co aż 10 w WS? 6 by spokojnie wystarczyło (zakładając, że zachowałbyś
obecne skille).


A ty jak zwykle chcesz jeździcpo ludziach wmawiając im że wszystko co mająco beznadzieja :( nieładnei tak
Build dość wporządku, nie orientuję sięco to za skill ten drugi, ale przydałoby siępozmieniać pare rzeczy może cośod większego dmg. Expertem w dziedzinie rangera nei jestem ale grałem i trochę sięznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować