Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

nie chce sie spierac, ale tylko wczoraj w nf wypadly mi chyba ze 3 razy sztyletki... tak wiec nf tez cos mozna upolowac, choc nie jestem pewien czy tak dobre jak w factions....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 11:43, Olamagato napisał:

Jednak jeżeli idziesz zabójcą lub rytualistą,
to nie ma dużego sensu robić Elony dopóki nie skończysz Kintaju bo tylko tam są handlarze umiejętności
dla nich i tylko tam możesz ich skutecznie "ulepszać".

Ekhem, że co? Skille dla tych dwóch profesji znajdują się również i w NF-ie, zbroje także, więc nie wiem o co Ci chodzi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 00:40, Jarzy napisał:

Rozumiem,że jestem mięczakiem w takim razie?Spoko,przeżyje.Najwyraźniej to jest najnowszy trend-wysilać sie bez potrzeby.

Nie było moją intencją obrażać Cię, naprawdę. Hasła z "mięczakiem" używam humorystycznie, ale rzeczywiście w tym kontekście zabrakło choćby emotki. Przepraszam. Nie mnie oceniać jak kto gra. Mogę tylko powiedzieć, że mam niekłamaną satysfakcję, że nie skusiłem się na elite toma.

Dnia 06.08.2007 o 00:40, Jarzy napisał:

Wie ktoś po ile można zbywać skrole do UW i FoW?Jak do tej pory zbywałem je do skroll tradera.

Najlepiej sprzedawać w ToA gdy nie mamy favoru. Widziałem sporo WTB gdy proponowano 1,5k - pewnie można dostać nawet więcej jeśli trafi się na desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to dzięki :) A więc, jeżeli dołożę do konta trial Nightfall, popłynę do Elony (z Tyrii), wykonam ten quest i zdobędę hero to będę ich miał, nawet jeżeli trial mi się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:11, tomas92 napisał:

Aha, to dzięki :) A więc, jeżeli dołożę do konta trial Nightfall, popłynę do Elony (z Tyrii),
wykonam ten quest i zdobędę hero to będę ich miał, nawet jeżeli trial mi się skończy?

Zapomnij: mija trial = zablokowany dostęp do skilli oraz herosów związanych z tymże dodatkiem. To logiczne, bo inaczej ludzie by się nieźle ustawili. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:11, tomas92 napisał:

Aha, to dzięki :) A więc, jeżeli dołożę do konta trial Nightfall, popłynę do Elony (z Tyrii),
wykonam ten quest i zdobędę hero to będę ich miał, nawet jeżeli trial mi się skończy?


Nie. Jak trial się skończy, to hero zostaną zablokowani. Dopiero gdy wykupisz pełną wersję, odzyskasz ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 11:28, Olamagato napisał:

A jak to w ogóle robisz (jeżeli to nie jest jakaś tajemnica)?

Tzn.?
Wychodzę z miasta na explorable, namierzam bossa, zabijam go, łapię elita Signetem... -_-
To naprawdę jest takie proste.
Gildia (w której zresztą jesteś) świadkiem, elity Ryta zacząłem wczoraj o 21:30. O 23:10 miałem już wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2007 o 09:15, lordfett napisał:

Słyszałem już parę razy o farmie w tych okolicach. Z jakiego buildu tam korzystacie?


Ja korzystam z buildu A/E solo green farmer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 12:16, Krejt napisał:

To naprawdę jest takie proste.

To oczywiste - chodziło mi o to czy masz jakąś rozpiskę gdzie jaki boss ma jakieś skille? Inaczej mówiąc czy robisz to na pewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 13:56, Olamagato napisał:

To oczywiste - chodziło mi o to czy masz jakąś rozpiskę gdzie jaki boss ma jakieś skille? Inaczej
mówiąc czy robisz to na pewniaka.

Patrz post Azry.
MappingOut to potęga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 11:54, Pajonk78 napisał:

Ekhem, że co? Skille dla tych dwóch profesji znajdują się również i w NF-ie, zbroje także,
więc nie wiem o co Ci chodzi. :/

Wyskoczyłem Aśką do Elony i jak lecę do handlarza skilli, to co widzę? Pusto. To samo w Tyrii.
Nawet nie jestem pewien czy w tych dwóch kampaniach wylatują bronie dla Factions czyli kosy i sztylety (zauważ, że np. w Ascalonie kupisz te bronie tylko od "przyjezdnych") - ale ponieważ nie wiem - nic takiego nie pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bronie dla sina i ryta jak najbardziej są "wypluwane" przez moby w elonie. Mało tego, W elonie jest sporo bossów sin i ryt... a więc elity dla tych klas też są. Nie wiem jak ze zwykłymi umiejętnościami, bo nie gram sinem w elonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Kamadanie jest kilka fajnych i użytecznych skilli dla A i Rt.
Podobnie z brońmi - lecą laski dla Rt i sztylety (np. piękne Steel Daggers, których w Factions nie uświadczysz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:03, Olamagato napisał:

Wyskoczyłem Aśką do Elony i jak lecę do handlarza skilli, to co widzę? Pusto.

Hmm popatrz sobie co oferuje Tohn w Kamadanie: http://gw.gamewikis.org/wiki/Tohn - ja tam widzę całkiem sporo skili dla Assassina oraz Ritualisty, więc... :>

Dnia 06.08.2007 o 14:03, Olamagato napisał:

To samo w Tyrii.

To akurat logiczne: tak samo nie masz nowych skilli dla Derwa i Paragona w Canthcie i Tyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:29, Pajonk78 napisał:

> Wyskoczyłem Aśką do Elony i jak lecę do handlarza skilli, to co widzę? Pusto.
Hmm popatrz sobie co oferuje Tohn w Kamadanie: http://gw.gamewikis.org/wiki/Tohn - ja tam widzę
całkiem sporo skili dla Assassina oraz Ritualisty, więc... :>

Wynika z tego, że A-net zamiast wrzucić wszystkie podstawowe skille z F do NF po prostu sobie odpuściło. Gdyby tak zrobili, to w okienku skill tradera widziałbym wszystkie jako znane. A jest tam zupełnie pusto. Dlatego założyłem, że te dwie profesje są w ogóle "nieobsługiwane" w NF. Zresztą nawet jeżeli jest jeden wyjątkowy trader, to jak w Elonie zdobyć podstawowe skille, żeby w ogóle dojść do tego handlarza? Moim zdaniem nie ma to sensu, a skille te są pomyślane dla tych postaci, które albo skończyły Factions, albo są tam już zaawansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Przypomnę Ci tylko, że w Nightfallu nie stworzysz Assassina ani Ritualisty. :> Poza tym każdy skill trainer z Elony oferuje skille dla każdej z 10 profesji jakie do tej pory zostały wprowadzone do gry, więc o co Ci tak naprawdę chodzi, bo w ogóle już nie kumam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak:
Żaden ze skilli A i Rt z Factions nie jest klasyfikowany jako core. Więc w Nightfallu możesz zdobyć tylko te skille A i Rt, które zostały przez Nightfalla dodane do puli, natomiast nie kupisz tam żadnego skilla z Factions. To jest całkowicie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja sie swoimi milionami wcale nie chwale.Kurde,chciałbym mięc miliony,ale nic z tego!Ja tam swoje tomy farmie.Raptem wczoraj kupiłem 2 elite tomy dla woja i jeden rit :D

Krejt->ja nie latam półtorej godziny na jednego bossa.Farmie tylko tych najłatwiejszych :D Średnio jeden boss=10biegów=20minut :> Mnie to bawi i tyle.Czy to nie Ty wcześniej pisałes,że molestujesz Scar Eatera? :D

Walgierz->domyślam sie,że nie chciałeś mnie obrażać.Co do tych skroli to ja je zbywałem u tradera za 1k ostatnio :/ Co do favor to ciężko trafić na czas kiedy nasi go nie mają :/ Chyba,że w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:49, Jarzy napisał:

Czy to nie Ty wcześniej pisałes,że molestujesz Scar Eatera? :D

Owszem, i wiem jaki jest drop rate elitarnych tomów. Niestety mizerny... Na przeszło setkę biegów w przedziale ok. 2 tygodni boss rzucił mi... jeden tom.
Więc gdybym miał robić skill huntera tylko w oparciu o wyfarmione tomy, to skończyłbym chyba przed premierą GW 3.

Chociaż z tymi tomami to nie reguła, bo np. Sessk jest bardziej hojny, Tomton nie dał ani jednego, za to Alem w Nightfallu pluł rytualistycznymi jak karabin maszynowy. Ale i tak wolałem te wyfarmione tomy sprzedać i kupić za nie signety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować