Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 18:17, walgierz napisał:


Hmmm. Dziwne. Wg wiki są trzy warunki by quest zadziałał:
- posiadanie Faction (dodałeś klucz aktywacyjny do tego samego konta co NF?)
- postać nie może być z Faction (to w sumie oczywiste)
- Kaineng nie jest odblokowane (to też oczywiste).


Tak dodałem. Gram cały czas derwiszem z Nightfalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Cały czas myślałem że są jakieś o wiele lepsze runy....
Bo ja po ukończeniu kampanii Factions mam zaledwie 550 hp i 30 energii...
A kiedyś podczas walki Kurzic vs. Luxon jeden z moch sprzymierzeńców (to był derwisz) pokazał że ma:
"Mam 26 pkt energii z 91" Od tego momentu: :O Jakim cudem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:25, zoltriks napisał:

Tak dodałem. Gram cały czas derwiszem z Nightfalla


No cóż, w takim razie nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje :(

--> Monark

Dnia 28.08.2007 o 18:25, zoltriks napisał:

Bo ja po ukończeniu kampanii Factions mam zaledwie 550 hp i 30 energii...

IMO to wcale nie jest mało. Mój warek ma lekko podobną ilość życia i starcza w zupełności.

Dnia 28.08.2007 o 18:25, zoltriks napisał:

A kiedyś podczas walki Kurzic vs. Luxon jeden z moch sprzymierzeńców (to był derwisz) pokazał że ma: "Mam 26 pkt energii z 91" Od tego momentu: :O Jakim cudem??

Nie mam pojęcia, na derwach nie znam się w ogóle. Może jakiś skill na siebie zarzucił zwiększający ilość energii, Chociaż 90 to i tak grubo za dużo. A może to był E/D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:25, zoltriks napisał:


>
> Hmmm. Dziwne. Wg wiki są trzy warunki by quest zadziałał:
> - posiadanie Faction (dodałeś klucz aktywacyjny do tego samego konta co NF?)
> - postać nie może być z Faction (to w sumie oczywiste)
> - Kaineng nie jest odblokowane (to też oczywiste).


Walgierz o czymś zapomniał: Oczywiścfie trzeba ukończyć misję Consulate Docks, inaczej questa nei dostaniesz. Gdy wykonasz misję ukaże sięstosowny kominikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 18:41, Outlander-pro napisał:

Walgierz o czymś zapomniał


Nie zapomniał. Nie wiedział :) Kierowałem się wiki, a tam takiego warunku nie wyszczególniono. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:08, Wiksac17 napisał:

Ile wart jest perfect Dead Sword? Łepek mi za 1k (!!!) skin odsprzedał i mam ambicje go stuningować...


Hmm, nie jest to raczej pożądany skin, a na upy sporo wydasz i sprzedasz za tą samą cenę. IMO się nie opłaca.

@Walgierz - spoko, a na wiki wszystkiego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:08, Wiksac17 napisał:

Ile wart jest perfect Dead Sword? Łepek mi za 1k (!!!) skin odsprzedał i mam ambicje go stuningować...

perf q9 to 35-40k(generalnie to cena upów 20/20 i 30hp +2-3k za 15^50) Wiec tuningowanie go = sprzedanie kazdych upów osobno a napewno wyjdzie szybciej. DEad swordy i bowy w ogóle nie są juz warte farmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:22, Outlander-pro napisał:

Hmm, nie jest to raczej pożądany skin, a na upy sporo wydasz i sprzedasz za tą samą cenę. IMO
się nie opłaca.

Gadanie, Dead Sword to na chwilę obecną jeden z najfajniejszych skinów, a miecze z GW:EN raczej tego nie zmienią (bo lipne są, poza Highlanderami może). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedź kogoś z CDP w sprawie kluczy z zestawów przed-premierowych. Zamawiałem jakieś 24 godziny po rozpoczęciu pre-ordera i wątpie żebym sięna 5k nie załapał, a żadnego info nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No..Dead Sword jest ładny. Ale mi się podoba niedoceniany przez wygląd Ssaki''s Sword , Icy Dragon Sword i Victo''s Blade też są ładne. A najśmieszniejsze jest to że używam brzydkiego z wyglądu Forgotten Sword :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:33, Robson47 napisał:

Proszę o wypowiedź kogoś z CDP w sprawie kluczy z zestawów przed-premierowych. Zamawiałem jakieś
24 godziny po rozpoczęciu pre-ordera i wątpie żebym sięna 5k nie załapał, a żadnego info nadal
nie ma.

Sprawdź zakładkę "moje zamówienia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. . . @up: chyba nie masz mnie za takiego idiotę?

Sprawdzałem i nie ma, nikt mi nie wmówimy ze w 24hr poszlo 5k sztuk... Poza tym inni gramowicze się wypowiadali i mieli ten sam problem (ktos tam nawet 40 min po rozpoczeciu pre-ordera i nie dostał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:39, Robson47 napisał:

Sprawdzałem i nie ma, nikt mi nie wmówimy ze w 24hr poszlo 5k sztuk... Poza tym inni gramowicze
się wypowiadali i mieli ten sam problem (ktos tam nawet 40 min po rozpoczeciu pre-ordera i
nie dostał).

Funnay.
Ja zamawiałem na początku sierpnia, kilka dni po starcie pre-ordera i klucz dostałem.
Pisz, dzwoń, wyjaśniaj. Do tego tematu żaden pracownik CDP raczej nie zajrzy, więc narzekanie tutaj jest bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszych skinów w gwen? Dobre
-A Greater Highlander- wyminiłeś
-Sephis Sword
-Wywern Blade
To są fajne miecze, a jeszcze wszystkie nie odkryte, przecież dostęp był tylko do Far Shiverpicks, jeszcze jest sporo do odkrycia. Więc skąd takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:55, Łeber napisał:

Nie ma lepszych skinów w gwen? Dobre
-A Greater Highlander- wyminiłeś

Highlander = Greater Highlander pod względem fajności. Myślałem że to oczywiste.

Dnia 28.08.2007 o 20:55, Łeber napisał:

-Sephis Sword

Ten skin już wszyscy znamy. Był wprowadzony ładny kawałek czasu temu jako nagroda w PvP. I nie zachwyca.

Dnia 28.08.2007 o 20:55, Łeber napisał:

-Wywern Blade

Nie żartuj. "Mieczowy" odpowiednik Primeval Armora dla ele, czyli "dajmy wystające druty, to wygląda fajnie". Otóż nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:12, Łeber napisał:

Mnie się podoba i to najważniejsze.

Zdrowe podejście.

Dnia 28.08.2007 o 21:12, Łeber napisał:

A za dead sworda pefect już tyle nie wyciągniesz góra 20k

No i?
Nigdy nie kupowałem broni, żeby je później sprzedawać. Nie kupuję też broni, gdy jakiś skin staje się "modny". Przecież w mieście i tak nikt nie widzi czym macham.
Kryterium jest jedno: ma MI się podobać. A im tańszy jest skin, który MI się podoba, tym lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo najładniejszym skinem for ever zostanie(zmienił mi sie gust ostatnio)stary i drogi Crystalline sword. Wdłg was moze i wygląda jak zabawka z odpustu(sam to kiedys mówiłem) ale ostatnio ten skin mnie zauroczył. Ciekawym pokazem umiejętnosci "basniowych broni" był i jest Elemental sword(szkoda ze jest juz tak farmiony ze codziennie jego cena leci w dół i niedługo bedzie q9 za 100k+5e chodził). Miejmy nadzieje ze i w gw:en znajdzie cie cos "basniowego" . Jak ja to nazywam. Gdyz mówienie ze to jest fe bo wygląda jak z bajki to n/c Bo co to kurde gw to rzeczywistosc? Idealnym popisem mozliwosci weapon-desingerów jest Scythe dla derva ta z łebm smoka z kryształu. Jestem pewny ze se ją kupie(miesiąc w uw i bedzie to 100k+250:) , licze tez na podobne cuda z axów(Greater summit ftw) , swordów(narazie wszystkie sux imo) , i shieldy (tez bieda imo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować