Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 22:54, Jarzy napisał:

Ktoś wcześniej wspominał,że na wyspach wulkanicznych w GWP wypadają jakieś kamienie z lawy.Można
powtórzyć raz jeszcze o co chodzi?

To kolejny z etapów przygotowania minipeta. Słyszałem dzisiaj na ircu, że w GWEN trzeba iść oddać dziennik jakiejś panience, i to jest ostatni etap dążenia do skończenia zabawy z ptakiem moa. Tak więc tymi słowami chciałbym oznajmić, że (chyba? ) zagadka została rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:59, patrYX93 napisał:

> Ktoś wcześniej wspominał,że na wyspach wulkanicznych w GWP wypadają jakieś kamienie z
lawy.Można
> powtórzyć raz jeszcze o co chodzi?
To kolejny z etapów przygotowania minipeta. Słyszałem dzisiaj na ircu, że w GWEN trzeba iść
oddać dziennik jakiejś panience, i to jest ostatni etap dążenia do skończenia zabawy z ptakiem
moa. Tak więc tymi słowami chciałbym oznajmić, że (chyba? ) zagadka została rozwiązana.


Muahaha, to byłem ja. ;)
Tak, potrzebne są kamienie, aby podgrzać jajo. Potrzebny też jest dziennik od Zho. Wszystko jest opisane parę stron temu lub tu: http://gw.gamewikis.org/wiki/Black_Moa_Chick
A tu fotka Mini-Moa: http://img409.imageshack.us/img409/5460/tuftyju8.jpg
Słodki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:05, Nadrill napisał:

Muahaha, to byłem ja. ;)

Phi, to już dawno było wiadomo ;) Jako, że już jestem od jakiegoś czasu po zrobieniu właściwie wszystkich części (zostało tylko skoczyć do SF, wszak jajeczko potrzebuje trochę ciepełka) mogę podsumować - najwięcej czasu i nerwów bierze...zdobycie dziennika Zho. A raczej trafienie na nią w turnieju Nornów. Mnie się to udało za chyba 12. razem (12 runów po 6 meczów)...Farmienie Skree Wings i Bog Skale Fins też jakieś specjalnie ciekawe nie jest; no i dochodzi ~10k za inkubator. Ale ogólnie jest warto ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:12, qrczak90 napisał:

> Muahaha, to byłem ja. ;)
Phi, to już dawno było wiadomo ;) Jako, że już jestem od jakiegoś czasu po zrobieniu właściwie
wszystkich części (zostało tylko skoczyć do SF, wszak jajeczko potrzebuje trochę ciepełka)
mogę podsumować - najwięcej czasu i nerwów bierze...zdobycie dziennika Zho. A raczej trafienie
na nią w turnieju Nornów. Mnie się to udało za chyba 12. razem (12 runów po 6 meczów)...Farmienie
Skree Wings i Bog Skale Fins też jakieś specjalnie ciekawe nie jest; no i dochodzi ~10k za
inkubator. Ale ogólnie jest warto ^^


Chodziło mi o ''tego kogoś'' na IRCu. :)
Mam wszystkie części, ale małego Moa raczej nie zdobędę... Powód? Przeszedłem tylko Nightfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:17, Farmer Widomo napisał:

Mam taki problem . Otóż po dodaniu kapmanii EN nie wicę w ogóle śladu żeby ona była. Nie mogę
rozpocząć kampanii EN. Dlaczego?


Musisz posiadać postać na 20 lvl. GWEN to dodatek, a nie kampania. Nie zrobisz w nim nowej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:21, Farmer Widomo napisał:

Mam posatć 20 lvl :P


No to tą postacią idź do Kamadanu, Kaineng lub LA szukać gościa który da Ci questa dzięki któremu będziesz mógł zacząć grać w GWEN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:21, Farmer Widomo napisał:

Mam posatć 20 lvl :P


A, myślałem, że chodzi ci o nową postać. Dokładnie nie wiem, dopiero jutro sprawdzę. Pewnie dostajesz questa, poszukaj w dzienniku albo dostań się do stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:05, Nadrill napisał:

Muahaha, to byłem ja. ;)

Fajny awek z kossem :P

Dnia 31.08.2007 o 23:05, Nadrill napisał:

Tak, potrzebne są kamienie, aby podgrzać jajo. Potrzebny też jest dziennik od Zho. Wszystko
jest opisane parę stron temu lub tu: http://gw.gamewikis.org/wiki/Black_Moa_Chick

No, i to się nazywa informator :P

Dnia 31.08.2007 o 23:05, Nadrill napisał:

A tu fotka Mini-Moa: http://img409.imageshack.us/img409/5460/tuftyju8.jpg
Słodki, prawda?

Słodki to on może być jak kupię GWEN- i zdobędę go... poleci parę SŁODKICH kafli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:37, patrYX93 napisał:

Fajny awek z kossem :P


A dziękuję. ;)

Dnia 31.08.2007 o 23:37, patrYX93 napisał:

No, i to się nazywa informator :P


A dziękuję. ;)

Dnia 31.08.2007 o 23:37, patrYX93 napisał:

Słodki to on może być jak kupię GWEN- i zdobędę go... poleci parę SŁODKICH kafli :P


A dz... też tak pomyślałem, jednak zgasił mnie... chyba Outlander. Jednak wydaje mi się, że nie miał racji i teraz sprzedaje Moa po absurdalnych cenach bojąc się konkurencji. ;) To co... Kto wykąpiei moje jajko w wodospadzie i da mi kamyczki na podgrzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi skołujesz kree wings to dam Ci kamyki i wykąpie jajka :D Prosta wymiana usług :)
Farm Skree Wings jest tak upierdliwy,że szkoda gadać!Zrobiłem cały quest Desperate Measures i dostałem tylko 1 skree wing!Se jaja robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 01:41, Jarzy napisał:

Farm Skree Wings jest tak upierdliwy,że szkoda gadać!Zrobiłem cały quest Desperate Measures
i dostałem tylko 1 skree wing!Se jaja robią?

A nie mówiłem? :P Ja to derwiszem solo farmiłem, ale i tak zajęło to dobre półtorej godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostro sobie pograłem dziś zwiedzając GWEN, dodatek ciekawy, dośc wymagający lecz nie przesadnie trudny... ee to się jeszcze okaze. Na tę chwilę zastopował mnie wurm na końcu tunelu serca dreszczogór. To jedna z końcowych lokacji zdaje się, do tego momentu radziłem sobie z heniami, ale robaczek wysłał mnie do nieba jeszcze zanim zdążyłem rozejrzeć sie po lokacji. Na tę chwile dla mnie przeszkoda nie do przejścia bez współpracy żywych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest baaardzo krótka. Co można wywnioskować po mapce w opakowaniu i jeszcze po dzienniku bohatera widać. Jednym słowem żałuję że wydałem te 100 zł :(

PS. Jeden gość ode mnie z sojuszu już przeszdł grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 08:00, Chlorofil napisał:

Dla mnie gra jest baaardzo krótka. Co można wywnioskować po mapce w opakowaniu i jeszcze po
dzienniku bohatera widać. Jednym słowem żałuję że wydałem te 100 zł :(

PS. Jeden gość ode mnie z sojuszu już przeszdł grę :/

Chyba po łebkach lecąc sam watek fabularny przez lokacje aby szybko do celu A i tak nie jestem wstanie w to uwierzyć a jeśli nawet to gdzie tu sens grania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to ścierwo kopnął w Heart of Shiverpeaks...Mam na myśli Cyndr The Mountain Heart...wielkie robaczane coś co bije mi całą drużynę. Ma ktoś na to badziewie jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 08:00, Chlorofil napisał:

Dla mnie gra jest baaardzo krótka. Co można wywnioskować po mapce w opakowaniu i jeszcze po
dzienniku bohatera widać. Jednym słowem żałuję że wydałem te 100 zł :(

PS. Jeden gość ode mnie z sojuszu już przeszdł grę :/


Nie zapominaj o wielkich podziemiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować