Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 13:46, Jarzy napisał:

Czyli rozumiem,że dasz mi za friko 5 skrzydełek i dla SIEBE potem znajdziesz? XD



Ok, mam 10 skrzydeł. IGN podałem stronę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:36, Monark napisał:

Ale mowa jest o perfect Zealous daggers??


Tak, perfect. Ale ceny z guru nie sa jakieś "sztywne". Odliczaj zawsze 15-20% żeby znać cenę realną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,póki co nie planuje nic kupować,ale w przyszłości może będe kiedyś coś kupował np.taki slot.

Nadrill->tylko to nie wszystko.Będe potrzebował m.in.od Ciebie 5 bog skale fins i reszte składników,potrzebnych,żeby zrobić takie jajko.Dla siebie sam zbiore,bo w końcu chyba nie trzeba wiele biegać za bog skale fins.Kamyki mam więce jeden moge Ci rzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:04, HumanGhost napisał:

Lol.. jak to ukończone?!? To jest to takie krótkie?!? Już ludzie pokończyli?


U mnie w gildii w jeden dzień ludzie pokończyli...
Ja jak się dowiedziałem, że w tak krótki okres się da przejść GWEN to nawet odpuściłem sobie kupowanie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:04, HumanGhost napisał:

Lol.. jak to ukończone?!? To jest to takie krótkie?!? Już ludzie pokończyli?


To i tak późno :)
Ja GW:EN skończyłem dzisiaj przed południem(nie brałem udziału w zabawie przed premierowej jaka była tydzień temu... grałem kilka godzin wczoraj i kilka dzisiaj rano... wykonując główne zadania, niektóre zadania poboczne i trochę zwiedzając.
Od teraz aż do premiery GW2 pozostaje mi zbierać tytuły i grać w inne gry :)
Końcowy filmik jest dość interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz w morde?Już GWEN skończone?No to sie zdołowałem :/ To nie może być takie krótkie!Toż nawet GWF zajeło na początku ludziom 3dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:04, HumanGhost napisał:

Lol.. jak to ukończone?!? To jest to takie krótkie?!? Już ludzie pokończyli?


niestety, najgorsze jest to ze GWEN przechodzi sie "jak gorący nóż w masło" tzn. zadnych problemow, kazde zadanie za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:35, Budo napisał:

btw- jednak są elite skille- u Nornów, jak sie je zdobywa? Ursan Blessing, Wolven Blessing
i Raven Blessing.

Robisz 3 questy u tego kolesia: http://gw.gamewikis.org/wiki/Hogni_Truthseeker - i masz elitki.
Questy są dość proste, godzinka i masz zrobione.

Nie lubię takiego ścigania się "kto pierwszy skończy". Grałem w sneak peeka i skończyłem główny wątek nornów, ale od wczoraj nosa nie wytknąłem poza ich tereny. Robię poboczne questy, których nie zdążyłem ukończyć tydzień temu, powoli dobijam do rank 5 u nornów (chcę sobie kupić malunek na gębę zanim liznę resztę fabuły), otwieram skrzynki (nic ciekawego nie leci, ale od wczoraj jadę na 4 tych samych wytrychach i nabijam lucky oraz treasure huntera). Naprawdę jest co robić, więc nie ma co narzekać że GW:EN jest krótki. Fabuła może jest, ale sama gra? A koledzy speedy gonzalesi pozwiedzali wszystkie dungeony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś spoób na questa "The Norn Fighting Tournament" ? To ten w którym walczymy z npc''ami 1v1. Swoim rangerem po prostu nie moge ich rozwalić ! Mhenlo tam 55hp, Eve SS necro, no bez jaj! Co to za walka 1v1? :/ Tak wiec, ma ktoś na nich sposób rangerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Monkowi 55hp pościągaj enchanty, a SS przerywaj czary. Pamiętaj, że tu można dobrze użyć secondary proffesion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować