Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Heh, niedawmo wróciłem z 2 miesięcznych wakacji, przez cały ten czas nie grałem w gw, nie wiem jak wam, ale mi sie dziwnie grało z początku po takiej przerwie ;) Szybko ruszyłem na GW:EN po nowe itemki (z kaską to biedny jestem ;/ ) i oto co znalazłem, prosze kogoś o wycenę, czy może zmienić inskrpycje, oraz jak trudno będzie to sprzedac :D
Z góry dzięki i powodzenia dla wszystkich w GW:EN :)

20070831192408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie z deka kr**ca strzelać!Stworzyłem sobie konto PlayNC i chciałem dorzucić seriale z GW-ile razy bym nie wpisał tych seriali i nieważne,które wpisuje-ciągle dostaje komunikat,że "serial invalid".O co tu chodzi?Komuś udało sie dorzucić do konta PlayNC dodać konto z GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz by na liście gier na koncie NCSoft było widać Guild Wars?
Najlepiej zrób to przez grę. Włącz sklep i wybierz, że masz już konto NCSoft i się na nie zaloguj, przypiszesz wtedy swoje konto Guild Wars do tego konta NCSoft.
Napisałeś, że wpisywałeś kody na stronie NCSoft. Jeżeli to te same, które już użyłeś w Guild Wars to nie zadziałają, bo są już użyte, możesz tylko przypisać swoje konto inaczej to się nie da.
Ale tak właściwie jest to nie potrzebne, jednynie jest konieczne by coś kupić w sklepie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 19:14, Jarzy napisał:

Wielka szkoda,bo myślałem,że w końcu przyownuje mocniej w czasie boxowania :/ Serialnie,przydałaby
sie większa siła ognia przy walce z takim np.Stone Stummit Carverem-trzeba być czujnym,bo frajer
sie leczy co jest kurna zupełnie nieuczciwe!W ogóle ten box jest nierówny-ja moge tylko kolesia
klepać po ryju pięściami a ten mnie może z siekiery w bebechy pojechać.To ma być uczciwe kurde?



Przykro mi, ale jakbyś jeszcze nei zauważył przeciwnicy zawsze są mocniejsi/mają wyższy lvl/ ogólnie sa fajniejsi niż twój charr i trzeba sobie radzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... mam tylko nf, zastanawiam sie nad kupnem nastepnej czesci gw. na pve gram tylko rangerem i chce zeby ktos mi powiedzal czy bardzej mi sie oplaci fc czy prop jesli chce zrobic sobie jakies sensowne buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:21, Furion III napisał:

A to jakich skilli mnicha powinienem uzywac jak wezme ta profesje za dodatkową??

przecież napisałem, że Rebirth. ewentualnie jakieś leczenie, ale będzie ono bardzo mało efektywne.

PatrYX93 => niby czemu? ja bardzo lubię grać MM... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:30, Furion III napisał:

A gdzie mozna zdobyc jakies super skille dla wojownika. Chodzi mi o najlepsze skille w grze
dla wojownika.


nie ma czegoś takiego jak najlepszy skill w grze.
są miejsca (w zależności od posiadanej kampanii) gdzie można kupić każdy zwykły skill. są to odpowiednio: Ember Light Camp, Zin Ku Corridor i... miejsce w Nightfallu, którego nazwy nie znam ;]
skille elitarne trzeba złapać u odpowiednich bossów (lub odblokować u Balthazar''s Priesta i nauczyć się za pomocą elitarnych ksiąg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:30, Furion III napisał:

A gdzie mozna zdobyc jakies super skille dla wojownika. Chodzi mi o najlepsze skille w grze
dla wojownika.


Polecam Factions- Quivering Blade, Dragon Slash, Triple Chop, z prohecies też jest parę- Backbreaker, Devastating Hammer, z nightfall Lion''s Comfort, Flail, Crippling Slash, oprócz tego For Great Justice z core... poszukaj na wiki gdzie je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrr.
Gram sobie w GWEN (wciąga jak chodzenie po bagnach), a tu już dwa razy wywaliło mnie z gry z powodu błędu sieci. Co jest do jasnej anielki? :[
Tylko ja mam takie problemy, czy ktoś jeszcze doświadczył podobnych przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A masz, a masz obyś go już nie odpalił sasaa ;]
A tak na serio- zalezy jaki błąd, jak code=058, albo code=013 to pewnie awarie związane ze startem gwen i zalewem ludzi ;]
Na szczęście masz reconnecta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest jeszce zle,,, ja ostanio mialem ponad 30 bledow gry w ciagu dnia, przeisntalowalem gre i pomoglo, a szkoda bo wczesniej kilka godzin sciagaly sie pliki (-image)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki stopień luckyego/unluckyego trzeba mieć by zaliczyło do Kind of a Big Deal ? Z Guildwarswiki wykika że wystarczy mieć r2 by się zaliczyło. Guildwiki nic o tym nie mówi. Jak jest naprawdę ? Czy wystarczy mieć r2 czy jednak trzeba wymakskować tytuł i mieć r6 ? (Blessed/Cursed by Fate)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:57, Budo napisał:

A masz, a masz obyś go już nie odpalił sasaa ;]

A jak tam weryfikacja? xD

Dnia 31.08.2007 o 21:57, Budo napisał:

A tak na serio- zalezy jaki błąd, jak code=058, albo code=013 to pewnie awarie związane ze startem gwen i zalewem ludzi ;] Na szczęście masz reconnecta :)

Za pierwszym razem przez ponad pięć minut nie działo się nic, postać nie chciała się nawet ruszyć odrobinę i był twardy reset. Za drugim 019 i błąd reconnecta. Dodam, że oba przypadki dotyczyły misji, zaawansowanej jej części :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:15, walgierz napisał:

Za pierwszym razem przez ponad pięć minut nie działo się nic, postać nie chciała się nawet
ruszyć odrobinę i był twardy reset. Za drugim 019 i błąd reconnecta.


Walgierz ja miałem podobnie jak grałem 2 godziny temu. Robilismy wtedy misje i co chwila moja postać stanęła, wszystko stanęło i po 2-3 seknadach znów wszystko normalnie. I tak działo mi sie przez dobre pare minut.
Kiedy misja sie skończyło i pojawił się ostatni znaczek czyli tarcza z mieczami to wtedy mi juz wogóle GW stanęło i po paru minutach pojawiła sie tabelka ze bląd sieci (019 chyba) i czy chcę się ponownie połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:11, Outlander-pro napisał:

Przykro mi, ale jakbyś jeszcze nei zauważył przeciwnicy zawsze są mocniejsi/mają wyższy lvl/
ogólnie sa fajniejsi niż twój charr i trzeba sobie radzić ...

Taaa,szczególnie w walce z Bisonem mam równe szanse!Jak mi kolo pojechał młotkiem to pół życia mi poleciało w góre(mowa o odlatujących cyferkach obrażeń).

TSK->dzięki za rade.Na pewno wykorzystam!

Ktoś wcześniej wspominał,że na wyspach wulkanicznych w GWP wypadają jakieś kamienie z lawy.Można powtórzyć raz jeszcze o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować