Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dostałem Betę i gra wygląda zabójczo ..

Zastanawiam się nad kupnem .. grałem też kiedyś w WoW , Silkroad ale one mnie szybko znudziły :( bo misje były sttraszne podobne i nudne ..

jak jest tutaj ??

warta grta zakupu ??

Słyszałem, że w czasie gry nie widzi się innych graczy online ( tylko w miastach ) to chyba głupie rozwiazanie ? czy to nie powoduje iż gra się szybciej nudzi ?


A jak jest z Fabułą ? słyszałem, ze fabuła jest tak wciągająca to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:21, bartek_kawa napisał:

> Co mogę dodać w poniższym buildzie, aby był lepszy?
Druga profesję.

Czy teraz lepiej bo mi sie wydaje że gorzej(może mógł byś mi powiedzieć jaką profesie wybrać)

20070901103216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?JEdnak ten sposób ze sklepem AN nie działa :( Konto PlayNC założone.Uruchomiłem gre,zalogowałem sie i pyknąłem sklep AN.Od razu mi sie wyświetlił spis produktów i nic więcej :( Nadal nie moge przystosować konta GW do PlayNC :(

Qrczak->chłopaku,a przypadkiem Skree Wings nie podpadają pod paragraf loot scalingu?

Speed''s->ja bym zamienił avatar Baltazara na Lysse i dorzucił Eternal Cloak(skill oparty na stopniu Sunspear).
Fainheartedness to złe rozwiązanie.Weź sobie D/Mo i z profesji mnicha dorzuć tylko Ressurection Chant albo Rebirth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:18, Azazell3 napisał:

Słyszałem, że w czasie gry nie widzi się innych graczy online ( tylko w miastach ) to chyba
głupie rozwiazanie ? czy to nie powoduje iż gra się szybciej nudzi ?


poza miastami widzisz zwykle(sa wyjatki) tylko tych ktorzy sa z toba w druzynie (druzyne zwykle 8 osobowa kompletujesz w miastach)
btw. rozwiazanie wcale nie jest glupie gdyz ono wlasnie powoduje ze gra jest bezabonamentowa

Dnia 01.09.2007 o 10:18, Azazell3 napisał:

A jak jest z Fabułą ? słyszałem, ze fabuła jest tak wciągająca to prawda?


bardzo wciagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:48, Jarzy napisał:

Qrczak->chłopaku,a przypadkiem Skree Wings nie podpadają pod paragraf loot scalingu?

A bo ja wiem? W każdym razie jak solo biłem to mi szybciej wypadały ^^

Właśnie idziemy do SF podpiec jajka, więc niedługo zamieszczę skrina moich pięknych ptaszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:48, Jarzy napisał:

Wiesz co?JEdnak ten sposób ze sklepem AN nie działa :( Konto PlayNC założone.Uruchomiłem gre,zalogowałem
sie i pyknąłem sklep AN.Od razu mi sie wyświetlił spis produktów i nic więcej :( Nadal nie
moge przystosować konta GW do PlayNC :(

Qrczak->chłopaku,a przypadkiem Skree Wings nie podpadają pod paragraf loot scalingu?

Speed''s->ja bym zamienił avatar Baltazara na Lysse i dorzucił Eternal Cloak(skill oparty
na stopniu Sunspear).
Fainheartedness to złe rozwiązanie.Weź sobie D/Mo i z profesji mnicha dorzuć tylko Ressurection
Chant albo Rebirth.


Mam już wszystkie skrzydełka, jeśli Twoja oferta jest dalej aktualna. IGN: Altair Sunrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:10, Matir007 napisał:

Wszystko fajnie, ale ja naprawdę bym prosił o tę wycenkę... ;(

Od razu ostrzegam, że się nie znam na wycenach ^^ Skracanie recharge jest przydatne i to chyba jedyny atut tej broni. Po za tym req 11,w więc od razu do mercha. To w kwestii przydatności, a skin... Jest z GW:EN więc na razie nie wiadomo, więc sprzedawaj za ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:32, SPEED's napisał:

> > Co mogę dodać w poniższym buildzie, aby był lepszy?
> Druga profesję.
Czy teraz lepiej bo mi sie wydaje że gorzej(może mógł byś mi powiedzieć jaką profesie wybrać)

Widzę, że grasz na PvP więc tutaj masz 3 najlepsze buildy (wg pvxwiki) do całego PvP:

http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/E_Wounding_Strike_Spiker
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/P_Ebon_Dust_Spearchucker
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/W_AoM_Dervish

Wybierz sobie któryś, albo poszukaj sobie wśród pozostałych na http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:All_working_PvP_builds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:01, Zebek napisał:

Prosze o wycene

Z runek by się handlarz cieszył bardzo, zaś tarcza ma niezłą bazówkę... więc tak: 2 pierwsze runki do rune tradera za grosze, a reszta do rune tradera za 550 golda nawet survivor jest chyba warty ;)

Tarcza fioletowa... hmm sam nie wiem, jednak ja bym oddał ją do mercha- poczekaj na znawców :P (bo req średnie, a inskrypcja nie jest najgorsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm a jak sprawa wygląda nabijaniem leveli ? wiem, że w tej grze ilość leveli nie jest ważna ale dbanie i rozwijanie postaci .. może ktoś to opisać jakoś ?

20 level - bo tyle można mieć to nie za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:05, Jarzy napisał:

Ok,ale musisz mieć tez skrzydełka dla mnie na chociaż jedno gniazdo :D


Dla siebie znajdę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:24, Azazell3 napisał:

hm a jak sprawa wygląda nabijaniem leveli ? wiem, że w tej grze ilość leveli nie jest ważna
ale dbanie i rozwijanie postaci .. może ktoś to opisać jakoś ?

dobijasz do 20. levela i masz spokój. potem zostaje Ci tylko zdobywanie nowych umiejętności. bardzo dobre rozwiązanie, nie ma grindu i bicia leveli, każdy ma równe szanse (w walce z innymi graczami w trybie PvP).

Dnia 01.09.2007 o 13:24, Azazell3 napisał:

20 level - bo tyle można mieć to nie za mało ?

nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować