Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 18:18, DragonLord napisał:

Pozwól, że przemilczę twój charakter i zachowanie.

Co do warka - po co jakiekolwiek leczenie?

Bo najczęściej chodzę z bohaterami i najemnikami, a oni leczą źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:09, sinir napisał:


> http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:All_working_farming_builds
> Oto buildy do farmu. Jest instrukcja, jest wszystko. Leczenie nie zawsze polega na posiadaniu

> Profesji głównej/drugiej monk tylko na odpowiednich skillach.
>
> http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:All_working_general_builds
> Tutaj masz zaś buildy do normalnej gry w PvE.

Sam znajdź odpowiedni build jak jesteś taki mądry ! A więc tak: mam tylko nightfall, wale z
miecza, obowiązkowo lwie uleczenie, klasa: wojownik, dobre skille do ataku. Najlepiej, jak
złożysz swój build, bo te ze strony są wymagające. Kod szablonu możesz mi podesłać na GG (numer
w GS''ie)
Jak ktoś chce, to może mi podesłać też swój, który zrobił. Nie mówię tylko do "patrYX93".


Dobry build dla wara to taki, ktory opiera się na adrenalinie i nie ma niepotrzebnych "zabieraczy miejsca". A tak poza tym to: "lol" i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci wcześniej, ale jak widzę czytanie też masz wybiórcze. A jeśli źle Ci leczą Hero - to twoja wina, bo ty źle im ustawiłeś widocznie skill bar. Poza tym... słyszałeś, o powiedzonku, że gdy da się człowiekowi rybę, to naje się przez jeden dzień, a jak da się wędkę, to będzie miał tyle żarła, ile chce przez całe życie (albo coś w ten deseń)? Tu jest podobnie, staramy naprowadzić Cię na właściwy tok rozumowania (byś potem SAM tworzył buildy na inne okazje). Na wiki masz mnóstwo buildów, na pewno jest coś "Nightfall only" (lub nie wymagającego zbytnio innych kampanii). Jak chcesz, byśmy traktowali Cię jako newbie, to to zaznacz i przestań się wymądrzać/obrażać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

> Pozwól, że przemilczę twój charakter i zachowanie.
>
Mój charakter to tylko i wyłącznie mój charakter. Wiesz co mnie wkurza?! TO, że wszystcy się
wymądrzają, że mój build to... A sami mi konkretnego nie potrafią podać. Ciągle tylko komentują.
Żal mi was. Umiecie tylko komentować, a pomoc w potrzebie to macie w (za przeproszeniem) dupie!
poda mi ktoś ten build, proszę ! Nawet nie wiecie jak jest trudno taki złożyć, gdy ma się tylko
nightfalla !


A poza tym Walgierz bardzo dobrze wytłumaczył Ci co i jak. Opisał jak stworzyć w miarę dobry build. Ale skoro nie chcesz nas słuchac i uważasz, że się wymądrzamy to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

poda mi ktoś ten build, proszę ! Nawet nie wiecie jak jest trudno taki złożyć, gdy ma się tylko
nightfalla !

To jadziem:

For Great Justice!
Enraging Charge
Flail
Crippling Slash
Gash
Final Thrust
Lion''s Comfort
Sunspear Res Sig albo inny res

Skille same core i NF, adrenaliny masz dużo dzięki FGJ! i Flail, twoje ataki powodują cripple, bleeding i deep wound, masz self-heala i resa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, ale na sam początek, bo potem wrogowie mają tyle armoru, że gołym mieczem (i ewentualnym Bleedem) to ich połaskotać możesz, zaś FT ładuje się długo + niszczy pozostałą adrenalinę, przydałoby się więcej ataków na +dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:13, DragonLord napisał:

Niezłe, ale na sam początek, bo potem wrogowie mają tyle armoru, że gołym mieczem (i ewentualnym
Bleedem) to ich połaskotać możesz, zaś FT ładuje się długo + niszczy pozostałą adrenalinę,
przydałoby się więcej ataków na +dmg.

Tak to jest, jak ma się do dyspozycji tylko NFa.
Poza tym IMO woj jako klasa nie służy i nie powinien służyć jako główny damage dealer. On ma przetrzymać wrogów na klacie, podczas gdy ele, rangerzy i inni przerobią ich na proszek zza jego pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


. Wiesz co mnie wkurza?! TO, że wszystcy się

Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

wymądrzają, że mój build to... A sami mi konkretnego nie potrafią podać.


Jak to nie ? Wszyscy podają skille których używają. Nie rozumiem o co Ci chodzi.

>Ciągle tylko komentują.

Sam o to prosiłeś, no i komentarze służą pomocy.

Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

Żal mi was.


Niektórym też żal Ciebie.

>Umiecie tylko komentować, a pomoc w potrzebie to macie w (za przeproszeniem) dupie!

To jak inaczej niż komentując mamy Ci pomóc ? Mamy siedzieć cicho i liczyć że usłyszysz telepatyczny przekaz ?

Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

poda mi ktoś ten build, proszę !


To co wczesniej: podajemy Ci buildy, naprowadzamy na prawidłowy tok myślenia. warto samemu posiedzieć nad buildem te pare minut i posprawdzać efektywność.

Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

Co do warka - po co jakiekolwiek leczenie?


>Bo najczęściej chodzę z bohaterami i najemnikami, a oni leczą źle.

No to twoja wina: widzocznie dałeś im złe skille, nie dałeś run/broni itp. Herosi monkowie z odpowiednim buildem są rewelacyjni.

Nawet nie wiecie jak jest trudno taki złożyć, gdy ma się tylko

Dnia 29.09.2007 o 18:26, sinir napisał:

nightfalla !


No jak ma się tylko NF''a to może trochę trudne jest, ale jak się pomysli to można coś wykombinować.
np
For Great Justice, Wath yourself, Soldiers Strike, Lion''s Comfort/Healing Signet, Enraging Charge, Whirling Attack,Steelfang Slash, Charging Strike, You''re All Alone!, Counter Attack, HeadButt, Barbarous Slice, Cripling slash, itp itd.
Mocne skille, wszystkei z core lub NF''a. Masz w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woj może zadawać bardzo duży damage wrogom nawet z wysokim pancerzem dzięki skillom +damage, jeśli liczymy pojedynczych, mag za to lepiej bierze grupy, zaś dla mnie taki Hunt to w pierwszej kolejności powinien interrupty słać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:35, fataem napisał:

Za ile to puścić?


dokładnie 84 sztuki złota.
nie ma max damage, co czyni tę broń bezwartościową.
przedmioty z prośbą o wycenę wklejaj w wersji angielskiej (wystarczy, że przytrzymasz prawy ctrl i zrobisz screena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:38, Azrathel napisał:

> Za ile to puścić?

dokładnie 84 sztuki złota.
nie ma max damage, co czyni tę broń bezwartościową.
przedmioty z prośbą o wycenę wklejaj w wersji angielskiej (wystarczy, że przytrzymasz prawy
ctrl i zrobisz screena).

Wiem, znowu zapomniałem w opcjach język przestawić. To już wolę powyciągać z tego uprgady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 19:39, fataem napisał:

Wiem, znowu zapomniałem w opcjach język przestawić. To już wolę powyciągać z tego uprgady:P


Z tego co widzę to te upy są nic nie warte. Ale możesz sobie wyciągnąć :) aha nie trzeba przestawiać w opcjach języka: wcisniej Ctrl prawe i zrób screena. Bardzo pomocna sztuczka.

PS: fajny mam nowy avek ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:39, fataem napisał:

Wiem, znowu zapomniałem w opcjach język przestawić. To już wolę powyciągać z tego uprgady:P


Nie opłaci się. Upy do młotków są tanie jak barszcz i tylko nieliczne są coś warte (akurat nie te co u Ciebie). Opyl merchowi całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:07, Krejt napisał:

> poda mi ktoś ten build, proszę ! Nawet nie wiecie jak jest trudno taki złożyć, gdy ma
się tylko
> nightfalla !
To jadziem:

For Great Justice!
Enraging Charge
Flail
Crippling Slash
Gash
Final Thrust
Lion''s Comfort
Sunspear Res Sig albo inny res

Skille same core i NF, adrenaliny masz dużo dzięki FGJ! i Flail, twoje ataki powodują cripple,
bleeding i deep wound, masz self-heala i resa.

Dzięki. wreszcie ktoś mi podał konkretny build. Zaraz sprawdzę jak działa ;] A tym co mnie naprowadzali, również powiem: dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:32, DragonLord napisał:

Woj może zadawać bardzo duży damage wrogom nawet z wysokim pancerzem dzięki skillom +damage,
jeśli liczymy pojedynczych

Pewnie że może. Problem w tym, że w PvE taka taktyka jest wysoce nieefektywna bo prawie nigdy nie walczysz 1 vs.1.
I ranger wg. mnie w pierwszej kolejności powinien siać degenem i kondycjami. Od interruptów są mesy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować