Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Ee, chciałem na skillbar popatrzeć, a tu dupa ;]
A walka niezła, czasem sie takie zdarzają, miejmy nadzieję, że będzie tak coraz rzadziej, bo to głównie przez leecherów i leaverów. Chociaż czasami mozna naprawdę tak trafić, że nie wiadomo czemu wróg ma wszystkie shrine''y i można sie pogubić ;]
Taki urok ab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:09, Budo napisał:

Skoro miał kilka ragequitów, to znaczy że robi to masowo... już jeden dzień po wprowadzeniu
update''u. Daj spokój, random oznacza, że mozna tam spotkać każdego gracza z gw, który akurat
ma ochotę wcisnąć enter battle, obojętnie czy pro który nabija rx gladiatora, czy noobka z
hamstormem. Przeciwko takim jak qrczak był wymierzony ten update, grasz z takim teamem jaki
wylosujesz, albo spadaj gdzie indziej. Największa szkoda, że tacy uważają się za pr0. Żal i
tyle.

Dla mnie RA ma być odstresowującą (odstresowywującą?) rozrywką na pięć minut, gdy akurat nie ma składu na GvG lub wszedłem na chwilkę i nie mam czasu szukać teamu. Ja tak to traktuje, jak potrzebuje emocji i solidnej rozgrywki mam GvG, RA przydaje się po - gdy kończymy grać na -20, a ja potrzebuje się wyładować. Nie mam zamiaru jeszcze bardziej się wściekać przez takich, za przeproszeniem, kretynów. I nie uważam się za pr0, uważam się na gracza który traktuje GW dosyć poważnie. Wybacz, teksty typu "to tylko gra" na mnie nie działają, dla mnie to jest ględzenie noobów obrywających na każdym GvG, na usprawiedliwienie. Dla rozrywki jest PvE, PvP - jak powiedziałem - traktuje jako coś więcej niż tylko "zabawę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, kiedy wychodzę z gry jest tylko i wyłącznie moją sprawą, i prosiłbym o nie wpieprzanie się w to. Gwarantuję, że wychodząc z gry nie zepsuję jej bardziej, aniżeli Mo/Me z Echo, ranger bez armora krzyczący "I''m naked, i''m naked!" lub E/Mo rzucający Mending na całą drużynę.

Co do /resign - żeby gra się skończyła musi tę komendę wpisać cała drużyna (to nie HB), mądralo :]

@Budo
Pro = professional = gracz zarabiający poprzez granie. Takich graczy w całym GW jest niewielu (nie mówię o farmerach sprzedających kasę tylko o zwycięzcach AT w GvG/HB) i ja z całą pewnością do nich nie należę, i nigdy nie twierdziłem że tak jest. Uważam się natomiast za dobrego gracza, który nie musi tracić nerwów przez noobów na RA. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:27, qrczak90 napisał:

To, kiedy wychodzę z gry jest tylko i wyłącznie moją sprawą, i prosiłbym o nie wpieprzanie
się w to. Gwarantuję, że wychodząc z gry nie zepsuję jej bardziej, aniżeli Mo/Me z Echo, ranger
bez armora krzyczący "I''m naked, i''m naked!" lub E/Mo rzucający Mending na całą drużynę.

Gdybys gral z botami to bym sie nie wpieprzal. Ale grasz z ludzmi a leaverzy psuli RA o wiele bardziej niz wszekie paladyny na Breezie.

Co do /resign- co ty nie powiesz? Jesli 4 ludzi widzi, ze nic z tego nie bedzie bo nie maja dmg dealerow to sadze, ze jednak wpisza /resign

Buuu-huuu, patrzcie na mnie, jaki biedny jestem, chcialem farmic glady na RA, leavujac gdy w moim teamie nie bedzie monka i mozliwie psujac innym zabawe, a teraz AN to popsula. Jakiz ja jestem biedny, wspolczujcie mi! :<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Gdybys gral z botami to bym sie nie wpieprzal. Ale grasz z ludzmi a leaverzy psuli RA o wiele
bardziej niz wszekie paladyny na Breezie.

Ale nie bardziej niż siny ma ms.

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Co do /resign- co ty nie powiesz? Jesli 4 ludzi widzi, ze nic z tego nie bedzie bo nie maja
dmg dealerow to sadze, ze jednak wpisza /resign

Jeśli jest 4 inteligentnych, którzy w ogóle WIEDZĄ co to /resign - np, nie leavuje. Ale jak trafisz 3 idiotów to gg.

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Buuu-huuu, patrzcie na mnie, jaki biedny jestem, chcialem farmic glady na RA, leavujac gdy
w moim teamie nie bedzie monka i mozliwie psujac innym zabawe, a teraz AN to popsula. Jakiz
ja jestem biedny, wspolczujcie mi! :<<

Współczujemy, owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Gdybys gral z botami to bym sie nie wpieprzal.

Patrzcie państwo, altruista się znalazł ;]

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Co do /resign- co ty nie powiesz? Jesli 4 ludzi widzi, ze nic z tego nie bedzie bo nie maja
dmg dealerow to sadze, ze jednak wpisza /resign

Założę się że 50% noobów na RA nie zna w ogóle takiej komendy...

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Buuu-huuu, patrzcie na mnie, jaki biedny jestem, chcialem farmic glady na RA

Od farmienia gladów jest TA, mądralo. A powody, dla których się wchodzi na RA, podał już Mashivi.

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

leavujac gdy w moim teamie nie bedzie monka

Sam gram monkiem...

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

mozliwie psujac innym zabawe

Tak, to ja psuję innym zabawę. Niech się bawią, wszystkie siny z MS...

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

a teraz AN to popsula.

Bo ja wiem...Potrzeba bodaj trzech rage''ów pod rząd, żeby dostać hexa, a tyle zazwyczaj nie gram RA.

Dnia 30.09.2007 o 17:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Jakiz ja jestem biedny, wspolczujcie mi! :<<

Fakt, ja już Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Ale nie bardziej niż siny ma ms.

Sin z MS wezmie ~500 dmg, leaver wyjdzie i tyle go bylo widac. Logiczne, nie?

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Jeśli jest 4 inteligentnych, którzy w ogóle WIEDZĄ co to /resign - np, nie leavuje. Ale jak
trafisz 3 idiotów to gg.

Jak jest 1 inteligentna osoba, ktora USWIADOMI reszcie, ze jest cos takiego jak /resign

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Współczujemy, owszem.

Wspolczuje braku skilla wykrywania sarkazmu i ironii ;d

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Patrzcie państwo, altruista się znalazł ;]

Fajnie, nie? Fajne uczucie- nie myslec ciagle o swoim mega-ego. Powinienes kiedys sprobowac.

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Od farmienia gladów jest TA, mądralo. A powody, dla których się wchodzi na RA, podał już Mashivi.

Cos ostatnio przybylo ludzi, ktorzy pierwszy raz w zyciu maja do czynienia z ironia.

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Sam gram monkiem...

I to zmienia fakt, ze nie opuszczales gdy twoj team byl "kiepski"? A, jednak nie, bo sam sie wczesniej przyznales.

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Tak, to ja psuję innym zabawę. Niech się bawią, wszystkie siny z MS...

To niech sie bawia we 4. Jakis problem? Chcesz miec pewnosc, ze nie dostaniesz sina z MS to idz na TA albo inne zorganizowane pvp.

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Bo ja wiem...Potrzeba bodaj trzech rage''ów pod rząd, żeby dostać hexa, a tyle zazwyczaj nie gram RA.

Cool, bo wczesniej napisales, ze dostales, bo z przyzwyczajenia wylaziles.

Dnia 30.09.2007 o 17:52, Mashivi napisał:

Fakt, ja już Ci współczuję.

Wspolczucie od leavera? Daruj sobie koles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Lame i tyle. Widzę, że nawet wprowadzenie dishonorable nie przemówiło Ci do rozumu. A może skoro twórca gry próbuje przeciwdziałać takim zachowaniom, to może jednak coś jest z tym nie tak? Ale nie, Ty wiesz lepiej. Leavuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jaśnie pan zezwala, to dalej tak będę robił :)

I tak na przyszłość:
Lame - a person, thing, or group that is not cool, tending to be unoriginal. Often marked by the fact that it is out of touch with current trends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:08, Monark napisał:

A co do wyniku to sam się załamałem..., bo chyba od luxonów wybiegło jakieś 5 osób.... --.--

Ciesz się, że dzisiaj nie grałeś na AB na takiej jednej mapie... pogrom pogrom i jeszcze raz pogrom. Co byśmy nie zrobili i tak luxoni wygrywali.

Konkretnie:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Kaanai_Canyon
Powiem tak: Nienawidzę tej mapy :P

I taki mały pocieszający mnie screen na koniec ;)

20070930192240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi durnowato, ale czy jest jakiś sposób, żeby przemienić 150k Luxon Faction na 150k Kurzick Faction ? Specjalnie zacząłem Warkiem, żeby mieć zbroję 15k Kurzick, a mam 150 k Luxon Fac. i nie wiem czy będę mógł ją kupić. Czy da się coś zrobić ? Czy można tylko dobić Kurz. Fac do 150.001 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:05, Solstheim napisał:

DragonLord-> Co do twojego Edit do ragequita: To wdłg ciebie jesli teraz kogos zabije moge
czuc sie usprawiedliwiony bo ktoś pierwszy to zrobił przedemną?

Nie rozumiem, co właśnie napisałeś, ale ty chyba bardziej nie rozumiesz, o co mi chodziło. Jak jedna osoba wyjdzie z party, to w 90% przypadków nie ma co sie siłować w 3 na 4. Nie wiem, czy po zmianach RA przerzuca na TA, ale nawet wygranie takiej walki było chamskie, chociaż nie każdy sobie z tego zdawał sprawę. Powód? Gdy wygrasz 3 na 4, a potem dostaniesz gracza i wygranie kolejnych 9 walk, wszyscy dostają (dostawali) punkt, oprócz nowego, który przemęczył 9 walk i teraz 10 zrypie, bo albo team się rozejdzie (i zostanie w jakąś rozpadnięta grupą na TA), albo przegrają zespołowo, rzadko kiedy team jest na tyle dobry, by wygrywać dużo walk na TA. Już miałem takie sytuacje... (nie wiem, jak wygląda system teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale wczoraj grałem 9h i dzisiaj już 7h :D Więc grałem na wszystkich mapach :)

A co do wygrywania, to raz my raz oni, ale to na ich mapach na naszych (kurzic) 10:1 albo i lepiej :)
Ps. Jak tu nie grać, jeśli bf i kf są podwójne?? :P A powiem lepiej na mapach luxonów za wygraną walkę dostaje się 5008 pkt!! (Luxoni chyba na odwrót) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:45, DragonLord napisał:

, rzadko kiedy team jest na tyle dobry, by wygrywać dużo walk
na TA. Już miałem takie sytuacje... (nie wiem, jak wygląda system teraz).


System jest taki: po 10 winach przenosi twój team na ta i walczysz z ta teamami. A zdarza się, zdarza ja np, trafiłem na team: spirit spamer, Monk (nie wiem jaki, mało go było widać), derv (chyba bez elita) i ja R degenerator. I zrobiliśmy 17 winów. Aż się zdziwiliśmy :) ALe mieliśmy dobre zgranie.

@Qrczak - ty naprawdę myślisz, ze gdy wyjdziesz z teamu, wszyscy sięucieszą ? I powiedzą - super 3 vs 4 na pewno damy radę i zrobimy te 10 winów ? Albo chociaż 2 ? W ogóle Cię nie rozumiem.
Aha i jeszcze dajesz jakieś definicje - no cóż z tym lame to sie sam załatwiłeś, cytuję Lame - a person, thing, or group that is not cool No i widzisz cool to nie jesteś, lama i tyle, skoro chcesz psuć innym zabawę i przyjemność z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy chyba rozumieją pojęcie aren.

Jak chcesz mieć dobry team, z odpowiednimi klasami i buildami, wszystko wypolerowane na błysk, to idziesz na TA. Ceną za to jest konieczność walki z wymagającymi przeciwnikami.

Idziesz na RA - często przegrywasz, bo Ci wylosowalo team gorzej, niż przeciwnikowi. Tak, możesz dostać W/E flareway, tak, może być Mo/R beastmaster, ale to nie ważne!Zasada jest taka, że i tak zostajesz. Zaś dobrą stroną jest to, że gdy dostaniesz dobry team, to po innych po prostu w większości przejedziesz. No ale do tego pierw trzeba parę razy przegrać, jedna wygrana teraz, to jedna przegrana później, 5 wygranych walk oznacza, że 5 razy to przeciwnik musiał przegrać.

Nie ma aren, gdzie ty masz super drużynę, a przeciwnik jest nie przygotowany! Albo wymagające walki z dobrym teamem, albo łatwe, ale przedtem z wielokrotnymi porażkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienili system? Ja pamiętam, że maksymalnie można było mieć 10k punków na raz. To, która strona do Ciebie gada, zależy wyłącznie od aktualnego stanu punktów, a nie tytułów Kurz/Lux. Wydaj punkty Luxon, zdobądź trochę tych od Kurzicków i już będziesz mógł kupić zbroję (Amber oczywiście będziesz musiał kupić od graczy/material tradera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 20:32, Outlander-pro napisał:

@Qrczak

Nie zrozumieliśmy się. W pewnych sytuacjach jestem egoistą - myślę tylko o sobie, i NIC nie obchodzą mnie osoby, których nigdy w życiu nie znałem i nie poznam, szczególnie jeśli nawet nie są moimi rodakami. Gry RA się kwalifikują do takich sytuacji.

@Dragon
Na pewno pisaną zasadą nie jest, żeby zostać w grze jeśli w drużynie są nooby. Jeśli już to ogólnie (czy aby na pewno?) przyjętą zasadą, a takie mnie, wrednego egoisty, nie obchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to, że mam 147k u Luxonów,a 15k u Kurzów nie gra roli ? Wystarczy, żebym nie miał obecnie Lux a zdobył sobie 2k Kurz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować