Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 11:31, Budo napisał:

Co teraz dobrze działa na RA? nie interesuje mnie pvxwiki, tylko rady tych, którzy tam grają.


Wczoraj pograłem Rangerem na RA. Z Apply Poison, Burning Arrow i interruptami za pierwszym razem siedem wygranych pod rząd. Polecam. :)
Co do nowego toniku to nie wiem, nie widziałem w praktyce jak to wyglada. Choć jeśli zamienia w zwykłego Asurę to nie bedzie zbyt popularny, czyli będzie tani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 11:31, Budo napisał:

Co teraz dobrze działa na RA?

Ach dobra wymienię wszystko co znam dobre na RA ^^
Monk-zdecydowanie Shield Bash. IMO monkiem na RA najbardziej opłaca się grać, bo wygranie 5 walk pod rząd jest bardziej uzależnione od ciebie niż od szczęścia czy trafisz na monka w teamie.
Warrior- Cripling (źle nazwa^^) Blade, shock axe, devasting hammer.
Assasin-Palm strike. Po nerfie jeszcze działa. 5 sek wystarcza na horns of ox.
Necro-nie próbowałem ale często widzę mm-y na RA, standardowy ss i toxic chill.
Mes-VoR
rit-tu jestem mało obeznany. Grałem tylko Spirit Strengh +daggers, ewentualnie healer ale tu nie znam konkretnego buildu.
Ranger-Lubię glass arrows, a na Ra widuję crippling (źle nazwa) shot, burning arrow + apply poison.
Ele- Oślepiający błysk (nazwy ang nie pamiętam), ewentualnie SF.
Paragon-Ogłuszająca włócznia to jedyne IMO rozwiązanie dla tej badziewiastej profki.
Derv- Wounding Strike

Wypisałem wszystko co znałem dobrego. Życzę miłej gry.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, dzięki za rady, gram wszystkim, więc nie pytałem o profesję :)
Chyba spróbuję faktycznie monka, bo to podstawa, rangera z burning arrow, albo autorski build derwa. Zabójca może też dać radę, bo gram sobie z palm strike i build jest prosty, a zabójczo skuteczny (używam palm strike, trampling ox, falling spider, twisting fangs, palm strike- takie kombo zjeżdża prawie do zera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jedno, pewnie będę chciał pofarimć w UW, ale nie byłem tam od czasów VwK farmera. Co teraz hula, co polecacie? Przejrzałem buildy na pvx, ale nic specjalnie mi się tam nie podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze się trzyma po nerfie ale na UW SC można fajnie zarobić. W sumie to 30 min i UW zrobione jak nikt nie failuje </szpan> eternal blade mi tam wypadł ^^ <szpan>. A jak to nie będzie dawało rady to klasyczny 600/smite polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 13:00, Budo napisał:

Ale UW tylko dla wara ;]

To chyba tylko 2,5 godzinny fullrun >.> Jedyny build na UW dla wara jaki znam to ten na smity. Na pvx chyba jest.
Jak chce się poważnie farmić to trzeba robić postacie do farmu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:00, Budo napisał:

Ale UW tylko dla wara ;]


No to standard W/Rt. Sam ostatnio takim chadzam do podziemia i jest nadal swietnie. Smite Run zajmuje jakieś 20-25 minut. Build stary, prosty i skuteczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:15, HumanGhost napisał:

No to standard W/Rt. Sam ostatnio takim chadzam do podziemia i jest nadal swietnie. Smite
Run zajmuje jakieś 20-25 minut. Build stary, prosty i skuteczny. :)


To musisz popracować nad techniką, bo ja się wyrabiałem starym buildem (bez skilli pve i z nightfalla) w 15-18 minut :)
No, ale cóż, będzie trzeba odkurzyć VwK ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:22, Budo napisał:

To musisz popracować nad techniką, bo ja się wyrabiałem starym buildem (bez skilli pve i z nightfalla) w 15-18 minut :)


Eee technikę to ja mam dobra. Mnie tam wystarczy, że nie ginę i wszystko łatwo idzie. 20 minut to spokojnie, bez stresu idzie. Ale zawsze zapominam zabrać long bowa do lurowania smite''ów, wiec moze dlatego troche dłuzej tam siedzę, musze do nich biegać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:53, walgierz napisał:

To mówicie, że nie liczy się technika, tylko długość (runu) ?
;P


Moze technika tez jest ważna, ale i tak nie będziesz miał okazji się nią pochwalić jeśli wcześniej nie pochwalisz się długością.. runu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 23:04, Buhahahahaha napisał:

Mam pytanie... Czy Assasin może w jakiś sposób dochodowo i samodzielnie sobie gdzieś
pofarmic?

Tak jest możliwość klepania mobów na UW, na jeden run leci jakieś 4-5 ecto, nie pamiętam, bo dawno już nie grałem. http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/E_Chaos_Planes_Farmer przeczytaj i oglądnij filmiki z linku na dole strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 23:14, RAVvy napisał:

Tak jest możliwość klepania mobów na UW, na jeden run leci jakieś 4-5 ecto, nie pamiętam, bo dawno już nie grałem.


4-5 ecto na run?? Poważnie czy tylko tak słyszałeś? ;]
Ecto nie leci ze wszystkich mobów w UW. Dobry run to jak dropnie ze dwa ecto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 08:55, HumanGhost napisał:

> Tak jest możliwość klepania mobów na UW, na jeden run leci jakieś 4-5 ecto, nie
pamiętam, bo dawno już nie grałem.

4-5 ecto na run?? Poważnie czy tylko tak słyszałeś? ;]
Ecto nie leci ze wszystkich mobów w UW. Dobry run to jak dropnie ze dwa ecto.

Ja na Chaos Planes kiedyś farmiłem, jak lud jeszcze tego nie znał - to na run leciało 7 ecto, w jeden dzień wbiłem na Chaos Glovesy i Torm Shielda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 08:55, HumanGhost napisał:

> Tak jest możliwość klepania mobów na UW, na jeden run leci jakieś 4-5 ecto, nie
pamiętam, bo dawno już nie grałem.

4-5 ecto na run?? Poważnie czy tylko tak słyszałeś? ;]
Ecto nie leci ze wszystkich mobów w UW. Dobry run to jak dropnie ze dwa ecto.

Serio ^^. Jak byłem pierwszy raz, to dropnęło tylko 1 ecto, ale potem, kiedy poszedłem na następny dzień coś koło 4-5, potem przeczytałem komenty do filmiku na yt, który pokazuje co i jak, tam właśnie koleś, który był jego autorem, odpowiadając na jedno z pytań napisał, że jemu na jeden run leci 4-5 ecto, dlatego przyjąłem to jako normę. A na UW się więcej razy nie wybrałem, uważam, że w GW są lepsze rzeczy do roboty, niż bawienie się w "nieśmiertelnego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 08:55, HumanGhost napisał:

4-5 ecto na run?? Poważnie czy tylko tak słyszałeś? ;]
Ecto nie leci ze wszystkich mobów w UW. Dobry run to jak dropnie ze dwa ecto.


Tylko, że run w podanym wyżej linku trwa jakąś godzinę w obecnych czasach, kiedyś mainblade spectres nie mieli ataków na odległość więc szybko podchodziły do gracza i można je było szybko ubić, jakiś czas temu dali im skille do ataku na odległość i kupe czasu zajmuje składanie ich do kupy tak, żeby można je było załatwić a i tak co chwila połowa z nich ucieka, więc trzeba znowu je zbierać do kupy. Wyczyszczenie Chaos Planes jeśli gracz gra sprawnie zajmuje niewiele mniej niż godzine a z ecto różnie, mój rekord tym buildem to było 6. Kiedyś niektórzy ludzie mówili, że potrafili wyciągać po kilkanaście sztuk jak jeszcze nie było to przefarmione...

RAVy:
Na filmiku w tym linku obecnie mogą służyć jedynie jakos pokazanie drogi do Chaos Planes, bo teraz tam ubijanie mobów wygląda całkiem inaczej, o wiele bardziej upeirdliwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować