Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2009 o 19:23, ghos-t napisał:

No fajnie tylko ja nie mam prophercies i nie moge miec 130 hp mam zamiennik tego to gdzie mam farmic ??


Pan sobie dokładniej poczyta o Derwiszu 130HP na Wiki. W dziale Notes na stronie z tym buildem jest w pierwszym punkcie opis co trzeba zrobic jeśli masz tylko Nightfall. Jakie skille zastąpić jakimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie GW a dokładniej wszystkich kampanii. Czy wszystkie kampanie mogę przejść jedną postacią czy raczej do każdej muszę mieć osobną postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:27, Davw napisał:

Mam pytanko odnośnie GW a dokładniej wszystkich kampanii. Czy wszystkie kampanie mogę
przejść jedną postacią czy raczej do każdej muszę mieć osobną postać?


Tak masz możliwość przejścia wszystkich kampanii jedną postacią :)

W kampanii Nightfall w mieście kamadan po jakimś czasie w dokach spotykasz ludzi, którzy wysyłają ciebie do kampanii Factions i propa. przynajmniej u mnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 19:50, HumanGhost napisał:

> No fajnie tylko ja nie mam prophercies i nie moge miec 130 hp mam zamiennik tego
to gdzie mam farmic ??

Pan sobie dokładniej poczyta o Derwiszu 130HP na Wiki. W dziale Notes na stronie z tym
buildem jest w pierwszym punkcie opis co trzeba zrobic jeśli masz tylko Nightfall. Jakie
skille zastąpić jakimi.



Players who only own the Nightfall campaign can use Zealous Vow as energy management and replace Balthazar''s Spirit and Essence Bond with two utility/attack skills (such as Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault, etc.). Managing your energy with this set-up might be a hassle, however. (Another great skill to add to this build is Faithful Intervention)

Chodzi ci o to pewnie tylko niezbyt dobrze umiem angielski i mam małe pyatnie Balthazar''s Spirit mam zastąpić Zealous Vow ??? I drugie Essence Bond jednym z tych Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:36, ghos-t napisał:

> > No fajnie tylko ja nie mam prophercies i nie moge miec 130 hp mam zamiennik
tego
> to gdzie mam farmic ??
>
> Pan sobie dokładniej poczyta o Derwiszu 130HP na Wiki. W dziale Notes na stronie
z tym
> buildem jest w pierwszym punkcie opis co trzeba zrobic jeśli masz tylko Nightfall.
Jakie
> skille zastąpić jakimi.


Players who only own the Nightfall campaign can use Zealous Vow as energy management
and replace Balthazar''s Spirit and Essence Bond with two utility/attack skills (such
as Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault, etc.). Managing your energy with this set-up
might be a hassle, however. (Another great skill to add to this build is Faithful Intervention)

Gracze, ktorzy posiadaja tylko NFa moga uzyc Zealous Vow (elit na wzor Warrior Endurance) jako skilla zabezpieczajacego utrzymanie energii na stalym poziomie, a skille monka zamienic na inne uzyteczne/odpowiedzialne za dmg (w nawiasie nazwy skilli). Jednakze zarzadzanie energia przy takim buildzie moze byc, doslownie, mordega. W nawiasie masz jeszcze napisane, ze innym skillem, ktory swietnie sie do tego buildu nada bedzie Faithful Intevention.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:47, gothicsheep napisał:

> > > No fajnie tylko ja nie mam prophercies i nie moge miec 130 hp mam zamiennik

> tego
> > to gdzie mam farmic ??
> >
> > Pan sobie dokładniej poczyta o Derwiszu 130HP na Wiki. W dziale Notes na stronie

> z tym
> > buildem jest w pierwszym punkcie opis co trzeba zrobic jeśli masz tylko Nightfall.

> Jakie
> > skille zastąpić jakimi.
>
>
> Players who only own the Nightfall campaign can use Zealous Vow as energy management

> and replace Balthazar''s Spirit and Essence Bond with two utility/attack skills
(such
> as Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault, etc.). Managing your energy with this
set-up
> might be a hassle, however. (Another great skill to add to this build is Faithful
Intervention)
Gracze, ktorzy posiadaja tylko NFa moga uzyc Zealous Vow (elit na wzor Warrior Endurance)
jako skilla zabezpieczajacego utrzymanie energii na stalym poziomie, a skille monka zamienic
na inne uzyteczne/odpowiedzialne za dmg (w nawiasie nazwy skilli). Jednakze zarzadzanie
energia przy takim buildzie moze byc, doslownie, mordega. W nawiasie masz jeszcze napisane,
ze innym skillem, ktory swietnie sie do tego buildu nada bedzie Faithful Intevention.



Czyli co mam zamienić Balthazar''s Spirit na Faithful Intevention ??? A co z tym drugim skillem bo nie rozumiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:51, ghos-t napisał:

Czyli co mam zamienić Balthazar''s Spirit na Faithful Intevention ??? A co z tym drugim
skillem bo nie rozumiem ??

Napisalem skille monka - widzisz w swoim poscie inne niz Balthazar''s Spirit i Essence Bond? Nie wiem, jak mozna nie zrozumiec tego, ze zamiast 3 niedostepnych w twoim przypadku skilli mozna wrzucic 3 inne, juz dostepne. :|

such as Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault, etc. Another great skill to add to this build is Faithful Intervention)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w Nightfall są niedostępne tylko Balthazar''s Spirit i Essence Bond a reszta jest a ja sie pytam w końcu jakimi skilamim mam to zastapic ??? Tymi dwoma Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:00, ghos-t napisał:

Tylko że w Nightfall są niedostępne tylko Balthazar''s Spirit i Essence Bond a reszta
jest a ja sie pytam w końcu jakimi skilamim mam to zastapic ??? Tymi dwoma Heart of Holy
Flame, Lyssa''s Assault ???


tak.
i przestań nudzić. owiec napisał Ci to dwa razy, ja wiem, że myślenie może być bolesne, ale trzeba cierpieć, jak się angielskiego nie chciało uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 16:00, szerszeń45 napisał:

Paragon to specyficzna klasa. Jego siła leży w teamie, sam raczej niewiele zdziała, co
też utrudnia np. farmienie tą postacią. Ciekawie się nim gra, ale niektórzy szybko się
do paragona zrażają. Trzeba umieć się przekonać do wspomagania drużyny. :)


Czyli spoko ;)
PS.Gram monkiem

Hej, a czy wiadomo już może coś więcej apropo gw2? - prócz tego co podano w dotychczasowych newsach gram.pl a czego mogli jeszcze nie podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem początkującym graczem jeśli chodzi o rozgrywki PvP, to mam pytanie dotyczące punktów Baltazar.
Czy one są jeszcze do czegoś potrzebne poza odblokowywaniem przedmiotów i umiejętności?
Nabijam je przy okazji od piątku, oddaje do kapłana co by się nie marnowały a do żadnego tytułu mi nic nie przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 5k FB możesz dostać zaishen keya u Tolkana, którego możesz sprzedać za 5k, lub możesz otworzyć nim zaishen chesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 07:58, loytartoreto napisał:

Za 5k FB możesz dostać zaishen keya u Tolkana, którego możesz sprzedać za 5k, lub możesz
otworzyć nim zaishen chesta.


Wow.
Nie miałem pojęcia zielonego.
A ja wydaje te punkty na jakieś pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUper weekend. Ekstra -_-
Liczyłem że w końcu dobiję glada, ehe. Przed walkami miałem 53 punkty, po 10 wygranach dalej 53... dziękuje za taką grę, 10 wygranych było pod rząd. SUPER WEEKEND, WIĘCEJ TAKICH AN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 08:41, Quire napisał:

A ja wydaje te punkty na jakieś pierdoły...


Dzięki punktom baltka można odblokować umiejętności, których potem będą mogli używać bohaterowie (lub nasza postać jeśli użyjemy ksiązek) Dzięki baltkom można w bardzo łatwy sposób stworzyć super build dla hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 09:16, Rzezim napisał:

Dzięki punktom baltka można odblokować umiejętności, których potem będą mogli używać
bohaterowie (lub nasza postać jeśli użyjemy ksiązek) Dzięki baltkom można w bardzo łatwy
sposób stworzyć super build dla hero.



O Hero to ja nie myślę póki co bo nie są mi jeszcze niezbędni. Konsekwencją tego jest fakt że nawet nie mam pojęcia skąd ich wytrzasnąć bo tematu nie zgłębiałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 09:42, Quire napisał:

O Hero to ja nie myślę póki co bo nie są mi jeszcze niezbędni. Konsekwencją tego jest
fakt że nawet nie mam pojęcia skąd ich wytrzasnąć bo tematu nie zgłębiałem jeszcze.


hero masz w NF i GWEN :)
warto odblokować dla nich trochę podstawowych skilli (IMO najwięcej korzysta się z necro minion mastera, ele na Searing Flames i monka na Healer''s Boon / Word of healing), potem będziesz mógł przebierać w fajnych buildach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:15, Azrathel napisał:

hero masz w NF i GWEN :)



Czyli póki co mam problem z głowy bo mam jedynie Propa i FC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:19, Quire napisał:

Czyli póki co mam problem z głowy bo mam jedynie Propa i FC:)


ano, ale tak czy siak dobrze będzie, jeśli już teraz pomyślisz o przyszłości (jak to brzmi xD). możesz cisnąć AB (szczególnie opłacalne jest to podczas weekendów podwajających factionsy i baltki) i powolutku odblokowywać sobie przydatne skille (a i trochę do tytułu uznania kurz/lux coś wpadnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:25, Azrathel napisał:

ano, ale tak czy siak dobrze będzie, jeśli już teraz pomyślisz o przyszłości (jak to
brzmi xD). możesz cisnąć AB (szczególnie opłacalne jest to podczas weekendów podwajających
factionsy i baltki) i powolutku odblokowywać sobie przydatne skille (a i trochę do tytułu
uznania kurz/lux coś wpadnie).


Przyznam szczerze że rozgrywki PvP zacząłem męczyć dopiero w piątek - także "świerzak" ze mnie w tym temacie.
Jakiegoś builda sobie opracowałem - pewnie nic nie wart ale mi pasuje i się sprawdza póki co, bo jestem na plus w Jadeitowych Kopalniach:)

A punkty balta wymieniać teraz będę na klucze do skrzyni bo się dzisiaj o takowej opcji dowiedziałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować