Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2009 o 18:11, ghos-t napisał:

Heh ale mi pomogłeś te miejsca to ja wiem, ale moje pytani brzmiało gdzie albo od czego
zacząc farm 130 hp na HM żeby nie było zbyt trudno ale kasy troche leciało.


Hmmm.
Przecież właśnie pod Notes jest napisane:
"# Skale It''s very easy, just charge them and use the build correctly. Also it will be a pain but you must keep all 3 enchantments up, fighting 1 or multiple skale due to their degeneration.
# Stonewolf (Very easy, die once and use build correctly) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:06, walgierz napisał:

> Heh ale mi pomogłeś te miejsca to ja wiem, ale moje pytani brzmiało gdzie albo od
czego
> zacząc farm 130 hp na HM żeby nie było zbyt trudno ale kasy troche leciało.

Hmmm.
Przecież właśnie pod Notes jest napisane:
"# Skale It''s very easy, just charge them and use the build correctly. Also it will
be a pain but you must keep all 3 enchantments up, fighting 1 or multiple skale due to
their degeneration.
# Stonewolf (Very easy, die once and use build correctly) "

Dzięki za przetłumaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:21, Budo napisał:

/.../

Czy ghos-t to Twoje drugie konto? Bo nie wiem komu mam odpowiadać.



Nie ghost to ja tego kola w ogle nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:06, walgierz napisał:

> Heh ale mi pomogłeś te miejsca to ja wiem, ale moje pytani brzmiało gdzie albo od
czego
> zacząc farm 130 hp na HM żeby nie było zbyt trudno ale kasy troche leciało.

Hmmm.
Przecież właśnie pod Notes jest napisane:
"# Skale It''s very easy, just charge them and use the build correctly. Also it will
be a pain but you must keep all 3 enchantments up, fighting 1 or multiple skale due to
their degeneration.
# Stonewolf (Very easy, die once and use build correctly) "

Dnia 17.02.2009 o 19:06, walgierz napisał:



Thx nie zauważyłem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:05, truptus napisał:

Witam,łowca może walić z włóczni ? Jeżeli może to jak ją uzywać?


Każda profka może walczyć dowolną bronią, ale nikt nie mówi, że efektywnie. Żeby łowca rzucał włócznią przyzwoicie trzeba dać mu na drugą profesję patrona i skille podchodzące pod atrybut związany z włóczniami, oczywiście podnosząc go do chociaż 9 (najpopularniejszy req). Zaś samo używanie... Zdobyć włócznię - Wrzucić w łapy - HF ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem robić Defendera(wiem, wiem, ale ten tytuł mi się bardzo podoba) wyczytałem, że nie mam brać nagród za questy, tylko War Preparations, bo daje mi skile, a dopiero jak zacznie się DL to wtedy zabrać nagrody, ale np. Monk Test itp. to daje ten quest skile, ale tego także nie mam brać?(w sensie nagrody?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO to tytuł dla typowych masochistów i no-life ale skoro chcesz spróbować. Generlanie powinieneś robić wszystko jak opisano na wiki, ale i tak to będzie niezwykle żmudna robota. http://wiki.guildwars.com/wiki/Legendary_Defender_Of_Ascalon
Dobrze, że mnie jako grającego paragonką ten tytuł nie dotyczy, bo tylko by kusił. ;>

PS. Tak się zastanawiam, czy jeśli postać osiągnie 20 lvl w pre-searing Ascalon, a inną postacią na koncie ukończy się Prophecies, to czy tą postacią w pre można będzie uruchomić HM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:30, szerszeń45 napisał:

PS. Tak się zastanawiam, czy jeśli postać osiągnie 20 lvl w pre-searing Ascalon, a inną
postacią na koncie ukończy się Prophecies, to czy tą postacią w pre można będzie uruchomić
HM? :)


Będzie można. Wystarczy, że przynajmniej jedną postacią skończy się fabułę i każdą inną postacią, która ma 20 poziom można robić HM danej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:35, Piotrbov napisał:

>to czy tą postacią w pre można będzie uruchomić
> HM? :)

Będzie można.


Właśnie, że nie. W pre nie ma żadnej możliwości włączenia HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:30, szerszeń45 napisał:

PS. Tak się zastanawiam, czy jeśli postać osiągnie 20 lvl w pre-searing Ascalon, a inną
postacią na koncie ukończy się Prophecies, to czy tą postacią w pre można będzie uruchomić
HM? :)


o.0, to mi narobiłeś smaku .;)
Wracając do no-lajfowania, kumpel mi mówił, ze samo przejście z 16-17lvl zajęło mu ok. 200h.:) Zostawiał kompa na noc na DL, rano przed szkołą ubijał, potem znów DL jak wychodził do szkoły i po powrocie to samo itd, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko dla literek pod nickiem? Podziękuję i postoję, wolę jakieś normalne title. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 21:10, szerszeń45 napisał:

I to wszystko dla literek pod nickiem? Podziękuję i postoję, wolę jakieś normalne title.
;)


Ale już no samo "Legendary Defender Of Ascalon" brzmi imponująco, z takim tytułem nic nie jest mi już straszne!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 21:08, Ziloh napisał:

Wracając do no-lajfowania, kumpel mi mówił, ze samo przejście z 16-17lvl zajęło mu ok.
200h.:) Zostawiał kompa na noc na DL, rano przed szkołą ubijał, potem znów DL jak wychodził
do szkoły i po powrocie to samo itd, itd.

Owszem, czyli nabicie calego tytulu zajmuje lacznie z 1000 godzin. ;] Ja na swoim wypasionym (:D) monku nawet jeszcze tyle nie mam, tak wiec... powodzenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:43, cinus` napisał:

Właśnie, że nie. W pre nie ma żadnej możliwości włączenia HM.


A sorry, nie przeczytałem do końca posta szerszenia. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, GW:P widzę kosztuje jedyne 50zł, chyba kupie kumplowi na urodziny, ale mam nadzieję, że będzie mi pożyczał bo o niebo łatwiej będzie się grało 2 kontami levelując 1 postać, a czy gra 2 kontami naraz jest legalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować