Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Runowanie (nie myl z runnowaniem ><) hero,jakich hero teraz do PvE się teraz używa? Powiedzmy,że nadal używają/używam Discord necro- prosiłbym o wypisanie jakich runek użyć,żeby były dobre na HM i takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:19, Bartex69 napisał:

Runowanie (nie myl z runnowaniem ><) hero,jakich hero teraz do PvE się teraz używa?
Powiedzmy,że nadal używają/używam Discord necro- prosiłbym o wypisanie jakich runek użyć,żeby
były dobre na HM i takie...


Dla discorda:
Bloodstained Insygnia
Minor Soul Reaping Rune
Minor Death Magic Rune ( albo większa, zależy od preferencji )
Reszta to u mnie Rune of Vitae i Survivor Insignia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:25, Sigu napisał:

Bloodstained Insygnia
Minor Soul Reaping Rune
Minor Death Magic Rune ( albo większa, zależy od preferencji )
Reszta to u mnie Rune of Vitae i Survivor Insignia :)


Niech mi ktoś jeszcze udowodni,że bierze się Minor-y czy coś na atrybuty na postac o_O Jakoś mi się wierzyc nie chce,może dalej? Goł goł Pałer Rendzes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 16:44, Bartex69 napisał:

Niech mi ktoś jeszcze udowodni,że bierze się Minor-y czy coś na atrybuty na postac o_O
Jakoś mi się wierzyc nie chce,może dalej? Goł goł Pałer Rendzes :p


Minory trochę udoskonalą skille, dzięki czemu hero się będą nieco lepiej sprawować.
Chcesz dowodu że się wsadza te runy?
http://pvx.wikia.com/wiki/Build:Team_-_Discordway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Discord= fake, brak mobów i gg
2. Sabway/Necroway= beter, przyjemnie uzupełnia się tymi buildami jakieś braki w party
3. Guild/friends list= the best
I wszystko jasne.

New Topic(s):
Powtarzanie Wintersday...... znów może posiedzę na śnieżkach, jakiś guest AT itd.
Także za niedługo CNY jest.
Minusem na razie jest balance skilli na GvG (tylko)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa,mnie doprowadza do szału robienie DD i WoB oraz Assault coś tam,z ostatniej misji vanguard... Męczą mnie,mówię wam,a Ja myślałem,że dawno wbije r10 angwardy czy deldrimor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We are planning on re-running Wintersday in the last week of January, starting on January 29th, with the finale on February 7th. There will be a festival hat NPC collecting Candy Cane Shards in exchange for this year''s Wintersday hats, so if you miss the finale, you will still have a chance to collect the hat." by Regina
Jak całe Wintersday to chyba z questami.

@Bartex
Ogólnie na Dd jest sposób, lecz Walkthrough na wiki wystarczy tobie.
WoBik nie jest jakąś wielką trudnością, szybki spike main bossa na ostatnim lvlu i gg.
Assault on the Stronghold- dobry hero prot na Armored Saurus, przebijasz się spokojnie przez bramę, a dalej to prosto już.
Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 09:39, tosz napisał:

co dokładnie - które zadanie trzeba zrobić na Kryształowej Pustyni aby zmienić profesję
?


najlepiej wszystkie ;)
zrób te zadania - "Ścieżki" na których profesjach Ci zależy, nie wiem czy wiesz,ale zmieniasz tylko dodatkową profesję.
z wiki: http://guildwars.wikia.com/wiki/Profession_Changer
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 09:39, tosz napisał:

co dokładnie - które zadanie trzeba zrobić na Kryształowej Pustyni aby zmienić profesję
?

Robisz 3 misje, zabijasz słabego potworka i możesz za 100 gp zmienić w Great Temple Of Balthasar. Prostszy sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Nie takiego słabego
2.) Wyznacznikiem tego czy masz dobry czy słaby build jest to czy go pokonujesz czy nie :p
Jeśli go pokonasz to masz słaby ^^
2.) za 500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 16:14, Infinitas napisał:

> co dokładnie - które zadanie trzeba zrobić na Kryształowej Pustyni aby zmienić profesję

> ?
Robisz 3 misje, zabijasz słabego potworka i możesz za 100 gp zmienić w Great Temple Of
Balthasar. Prostszy sposób :P

misje czy zadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w szkole, kiedy przegladalem stronke o GW, podszedl do mnie nauczyciel i pytal ktore kampanie mam i czy czesto gram. Huh.


Eye of the North kupie dopiero w ferie, moze mi ktos wyjasnic jak wyglada tam "zapoznawanie sie z nowymi rasami z GW2" ? Przeczytalem to gdzies i zastanawiam sie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:31, Izrafel92 napisał:

Wczoraj w szkole, kiedy przegladalem stronke o GW, podszedl do mnie nauczyciel i pytal
ktore kampanie mam i czy czesto gram. Huh.


Eye of the North kupie dopiero w ferie, moze mi ktos wyjasnic jak wyglada tam "zapoznawanie
sie z nowymi rasami z GW2" ? Przeczytalem to gdzies i zastanawiam sie o co chodzi.


A tu się okaże, że twój najlepszy kumpel z gildii to nauczyciel którego tak nienawidzisz.. :-P Albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 23:49, Izrafel92 napisał:

Jaja bylyby dopiero, gdyby okazal sie jedna z 2 szwedek w tej gildii xD


To byłoby hardkorowe.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować