Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 13:55, HumanGhost napisał:

Klienta mozesz ściągnąć ze strony głównej GW. Co do rodzaju karty to w tym poście z linkiem
jest opisane co zrobić. ;-) Nie chce mi się go szukać, więc musisz sam. No chyba, że ktoś inny
pamięta gdzie to było.


Dzieki wielkie :) nie pamietasz moze czy to było w tym wątku czy w innym a moze na innym forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:47, HumanGhost napisał:

Jest wersja trial dostępna po wpisaniu kodu, dla użytkowników kart Radeon. Gdzieś na forum
ktos dawał link jak to zrobić. Musisz poszukać. Daje to możliwość 10godzinnego przetestowania
gry. Czas jest liczony on-line. :-)


Od 1 grudnia, nie można już ubiegać się o 10 godzinny kod, i wygląda na to że już tak okazji nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 14:36, kara55 napisał:

> Jest wersja trial dostępna po wpisaniu kodu, dla użytkowników kart Radeon. Gdzieś na forum
> ktos dawał link jak to zrobić. Musisz poszukać. Daje to możliwość 10godzinnego przetestowania
> gry. Czas jest liczony on-line. :-)

Dnia 19.12.2005 o 14:36, kara55 napisał:

Od 1 grudnia, nie można już ubiegać się o 10 godzinny kod, i wygląda na to że już tak okazji nie będzie


No to nie fajnie a szkoda bo kota w worku nie lubie kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 13:47, HumanGhost napisał:

Jest wersja trial dostępna po wpisaniu kodu, dla użytkowników kart Radeon. Gdzieś na forum
ktos dawał link jak to zrobić. Musisz poszukać. Daje to możliwość 10godzinnego przetestowania
gry. Czas jest liczony on-line. :-)


Przykro mi ale ta promocja się skończyłą 1 grudnia :(. Teraz gdy wejdziemy na tą stronę tylko się o tym dowiemy. Ja naszczęście miałem trialowy klucz zapisany gdzieś (w sumie załatwiłem sobie 3 takie klucze, musiałem 3 accounty robić). Teraz pozostaje mi tylko kupić GW (zamierzam sobie prezent na gwiazdkę kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 14:56, GT Remik napisał:

Swoją drogą ciekawe czemu zrezygnowali z takiej opcji, pewnie ludzie cos wymyslili zeby non
stop dodawac taki 10 godzinny kod


Po otrtzymaniu nowego kodu nie można nim było uzupełnić starego konta (dostawaliśmy informację że to konto ma już prawa jakie dostarcza ten kod). Trzeba było tworzyć nowe konto na klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 17:01, graczomaniak napisał:

czy GW posiada dozywotnia gwarancje????:)


zwykla edycja - nie
edycja kolekcjonersta - nie wem :P (ale chyba powinna sie zalapac)

z tym ze zeby grac w GW wystarczy kupic tylko klucz, cala reszte masz z neta za darmo :)
gra sie bez plytki (ja nawet cd do kompa nie wkladalem)

(sciagasz i uruchamiasz 100kb clienta, a on sciaga co trzeba z neta)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakto nie ma dozywotniej gwarancji ??!! Jak nie jak tak? Ja mam dozywotnia gwarancje.... nie wiem jak wy... :P Nie no wszyscy powinni miec dozywotnia gwarancje na GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że każdy ma. Jak już powiedziano - ta gra nie potrzebuje płyt. Liczy się tylko klucz dla założenia konta. Potem grę można spokojnie pobrać z sieci (całe 100kb klient). Resztę gra na bieżąco dociągnie w trakcie grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 17:41, MatejM napisał:

Nie no wszyscy powinni miec dozywotnia gwarancje na GW.

Zapewniam Cie, ze nie wszyscy ;). Ja mam bez gwarancji. Ale nie musisz mi pisac dlaczego tak jest - ja to wiem ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz mozesz kupić razem z GW w wersji pudelkowej lub na stronei gry, u Areny.Net. W tym drugim przypadku masz sam klucz, umożliwiający załozenei konta w grze. Ściągasz klienta, odpalasz, zakladasz konto, grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz w pudełku to masz tą przewagę, że masz też 2 CD i instalujesz grę normalnie. Potem zakladasz konto i grasz ile chcesz, bez dalszych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować