Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plan BlizzConu 2010 ujawniony

27 postów w tym temacie

BlizzCon to impreza na której chciałbym się pojawić bardziej niż na jakimkolwiek innym show poświęconym grom, w tym E3, GC, czy TGS. Być w tłumie tysiąca ludzi krzyczących jednym głosem "For the Horde!" - bezcenne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, nie tylko Blizzard robi dobre gry. Osobiście wolałbym być na E3 gdzie spotykają się wszystkie studia a nie tylko jedno. Na jednej grze daleko nie pociągniecie, zwłaszcza że Blizzard przyzwyczaił nas że gry od nich wychodza co 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Może i wychodzą co 10 lat ale też zapewniają rozrywkę na kolejne 10 lat.
Która inna gra dalej jest tak popularna jak SC czy D2?

Też mam nadzieję, że ktoś z gramu tam będzie :) I przywiezie jakieś fajne konkretne info na temat premiery D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że plan Blizzcona na ten rok wygląda niesamowicie... nudno.

Nie będzie nic o dodatku do Stara2 (już to potwierdzono), skupia się na Wowie czyli niewydanym jeszcze dodatku który jest w Końcowej fazie bety i nic nowego za bardzo to zaprezentować nie mogą + bardzo mało czasu poświęconego na Diablo3 który się robi już wohoho i był już pokazywany na Blizcon''ie nie raz, okropnie to wszystko wygląda. Trzeba też zauważyć że Blizzcon co roku prezentował nowy nie zapowiedziany jeszcze tytuł (poza jednym wyjątkiem... nie pamiętam który to był rok) mam nadzieje że w tym również czymś zaskoczy, bo inaczej ten Blizzcon zapowiada się najnudniej ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co spodziewać gwiazdki z nieba.. Blizzcon jest o grach Blizzadra a nie ma ich 300 tylko kilka.. Ale ja tam i tak czekam jedynie na info o Diablo 3 bo już mnie męczy to czekanie na nic.. tylko nowe obrazki dadzą i info jak prace postępują. Nie powiem że nie liczę w końcu na datę premiery.. No i może kilka słów o dodatku do SC2 ale to drugorzędna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z Diablo 3, no i co z tego, już nie raz pokazywali różne gameplaye z tej nieistniejącej gry. Zbyt długo gadają o niej i karmią nas niczym konkretnym, a co najgorsze zbyt długo przesuwają granicę terminu wydania. Jak dla mnie Diablo 3 jest grą jak Duke Nukem Forever, robioną od lat, po to aby nie ukazać się, a jeśli cudem się ukaże, to będzie już zbyt stara i zacofana technologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, droga gramie, że na stronie Blizzarda można wykupić elektroniczny voucher, który umożliwi nam oglądanie całego Blizzconu online. Sam dostałem takie zaproszenie i zastanawiam się, czy nie skorzystać ;).

Jest też chyba gratis w postaci ekskluzywnego towarzysza w WOW. Szczegóły w linku

http://eu.blizzard.com/blizzcon/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Diablo 3 jest grą jak Duke Nukem Forever,

Dnia 06.10.2010 o 09:29, Galder_Grasfiord napisał:

robioną od lat, po to aby nie ukazać się, a jeśli cudem się ukaże, to będzie już zbyt
stara i zacofana technologicznie.


Wiesz, tak mówią odkąd tylko sięgam pamięcią. Robią długo, gra się starzeje, potem wyjdzie i będzie brzydka, nikt nie kupi starego produktu, ta gra nie istnieje itd....Ile można :D.

Ostatnio tak gadali o SC2, który też był robiony latami, potem wyszedł i zachwycił śliczną grafiką (pomijam już kwestie strategiczne :P). A wcześniej o Warcraft 3 i tak dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:37, palpatine napisał:

/ciach/


Fajnie. Ale 30 ojro za oglądanie imprezy. Dziękuję postoję.
Potem obejrzę jakiś reportaż na YT czy GameTrailers i będę miał to samo (no ok, prawie :) ) za free.
A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ;)

A tak poza tym, to nie karm trolla :) Galder_Grasfiord to taki drugi crpgfan więc szkoda czasu na jego wypociny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:41, Phobos_s napisał:

> /ciach/

Fajnie. Ale 30 ojro za oglądanie imprezy. Dziękuję postoję.
Potem obejrzę jakiś reportaż na YT czy GameTrailers i będę miał to samo (no ok, prawie
:) ) za free.
A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ;)


Wysłałem linka, bo ktoś może się zainteresować, jest sporo gratisów od Blizza. Cena faktycznie, jak na Polskę, troszkę wysoka.

Dnia 06.10.2010 o 09:41, Phobos_s napisał:

A tak poza tym, to nie karm trolla :) Galder_Grasfiord to taki drugi crpgfan więc szkoda
czasu na jego wypociny :)


Tak szybko się zmieniają i pojawiają nowi, że można się pogubić :D.Jestem też wielkich fanem edukacji :P.

No i nudzi mi się....więc szukam sobie jakiegoś zajęcia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:58, palpatine napisał:

Wysłałem linka, bo ktoś może się zainteresować, jest sporo gratisów od Blizza. Cena faktycznie,
jak na Polskę, troszkę wysoka.


No i bardzo fajnie :) Mnie zainteresowało :) Tylko cena skutecznie odstraszyła.
Gdybym zarabiał 3000 euro a nie 3000 złotych to bym się nawet nie zastanawiał.
Ale mieszkamy tu gdzie mieszkamy więc trzeba się pogodzić z realiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 07:49, Phobos_s napisał:

Może i wychodzą co 10 lat ale też zapewniają rozrywkę na kolejne 10 lat.
Która inna gra dalej jest tak popularna jak SC czy D2?

Też mam nadzieję, że ktoś z gramu tam będzie :) I przywiezie jakieś fajne konkretne info
na temat premiery D3.


Wątpie żeby jakakolwiek ich gra zapewniła mi gre na 10 lat :) Mnie już StarCraft 2 znudził a napewno nie chce mi się już w to pykać, jakoś pierwsza część zatrzymała mnie na dłużej i to o wiele. Od Diablo 2 napewno bardziej popularne dla mnie jest D1 które jest lepsze od D2. :) Na czas blizzconu proponuje wejść na gola tam od nich zawsze ktoś jedzie i są reportaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:29, Galder_Grasfiord napisał:

Gameplay z Diablo 3, no i co z tego, już nie raz pokazywali różne gameplaye z tej nieistniejącej
gry. Zbyt długo gadają o niej i karmią nas niczym konkretnym, a co najgorsze zbyt długo
przesuwają granicę terminu wydania. Jak dla mnie Diablo 3 jest grą jak Duke Nukem Forever,
robioną od lat, po to aby nie ukazać się, a jeśli cudem się ukaże, to będzie już zbyt
stara i zacofana technologicznie.


Like they say...obvious troll is obvious ale jeszcze tylko poprosze grzecznie wpełznij spowrotem pod kamień spod ktorego (niewiadomo czemu ) wypełzłeś .

Do tematu , plan faktycznie nie jest zaskakujący w żaden sposó, chyba że tak jak już ktoś zdążył zauważyć zostaniemy poczęstowani jakimś niezapowiedzianym tytułem jak to miało miejsce w przeszłosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować