Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Cóż - już 4 lata jestem na tym forum - a to nie udało się żadnemu innemu "forumowi", a nawet portalowi. A to - chyba coś znaczy ; ]
Ogólnie - wszystkiego najlepszego dla całej ekipy, itp - bo cokolwiek tu teraz napiszę, zostało napisane przez innych ; ]

Następnych 5 latek życzy(i ma nadzieję, że też z wami tyle wytrzyma;d) wsaadman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja powiem tak: co wy sobie myślicie? Dziś wchodzę na Forum z laptopa (rozdziałka 1366x768) i co widzę? Otóż NIC nie widzę, bo ktoś sobie wymyślił reklamę na pół ekranu. Takie bezczelności toleruję tutaj od dłuższego czasu, ale po paskach w środku tekstu teraz już przegięliście. Pomijając już to, że po dodaniu obrazka tradycyjnie posypały się polskie znaki w polu treści. Gratuluję macie jednego użytkownika mniej. Miłego celebrowania urodzin. Matteos out.

20101027195359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Otóż NIC nie widzę, bo ktoś sobie wymyślił reklamę na pół ekranu.
Też to dziś zauważyłem i ... no cóż, to było beznadziejne zagranie. Ale Ad Block + FF i mam problem z głowy, przynajmniej na razie. Co nie zmienia faktu że reklamy coraz bardziej uprzykrzają życie, nie wiem czy nie bardziej od forumowych trolli.
>Pomijając już to, że po dodaniu obrazka tradycyjnie posypały

Dnia 27.10.2010 o 19:54, Matteos napisał:

się polskie znaki w polu treści.

Hm? Nie wiem z czego korzystałeś ale u mnie znaki krzaczyły się tylko przez chwilę przy dodawaniu obrazka. Gdy się wszystko załadowało polfonty i tekst pozostawały na swoim miejscu bez żadnego uszczerbku.
>Matteos out.
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 19:54, Matteos napisał:

No to ja powiem tak: co wy sobie myślicie? Dziś wchodzę na Forum z laptopa (rozdziałka
1366x768) i co widzę? Otóż NIC nie widzę, bo ktoś sobie wymyślił reklamę na pół ekranu.
Takie bezczelności toleruję tutaj od dłuższego czasu, ale po paskach w środku tekstu
teraz już przegięliście. Pomijając już to, że po dodaniu obrazka tradycyjnie posypały
się polskie znaki w polu treści. Gratuluję macie jednego użytkownika mniej. Miłego celebrowania
urodzin. Matteos out.


w Operze ppm -> zablokuj zawartość i klikasz na obrazek -> ok i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 18:31, rafi116 napisał:

Kiedy kolejne promocje? Bo chyba jeszcze będą prawda?

W piątek 29.10 odpalę nową promocję, o którą prosiło wiele osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 23:11, Laid_back napisał:

> W piątek 29.10 odpalę nową promocję, o którą prosiło wiele osób :)

Ta "wszystko za 1 zł"? :P


A Ty spać idź, bo jutro jak zwykle spóźnisz się do pracy :P
Gdybyś czytał moje maile i nie zajmował się tosterami, to byś wiedział, jakie nowe promo będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 23:18, akne napisał:

A Ty spać idź, bo jutro jak zwykle spóźnisz się do pracy :P


Oj, daj Laidowi jeszcze troszke pograc. :)

Dnia 27.10.2010 o 23:18, akne napisał:

Gdybyś czytał moje maile i nie zajmował się tosterami, to byś wiedział, jakie nowe promo
będzie ;)


A ja czytam Twoje maile, ale w tych kierowanych do mnie nie bylo nic o nowych promocjach. :P Ale sie domyslam jaka bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nareszcie zniknęła ta bezsensownie rozmieszczona reklama, która rozwalała mi całe forum. Wcześniej przy blokowaniu obrazków po prostu pojawiało się białe tło o wielkości owego obrazka, więc z tej funkcji Opery nie korzystałem.

BTW. Jak to później odblokować? Lepiej spytać, gdyby w razie czego było mi to potrzebne do szczęścia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 22:13, Gumisiek2 napisał:

BTW. Jak to później odblokować? Lepiej spytać, gdyby w razie czego było mi to potrzebne
do szczęścia ^^


Tak samo jak zablokowałeś tyle, że zamiast zablokuj element będzie odblokuj element ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę za późno na kartki urodzinowe, ale muszę, bo znalazłem taka jedną fajną :p a i moje życzenie które złożyłem kierowane też są do Szanownych Moderatorów :p.

20101030174541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 17:45, Slaverox napisał:

Wiem że trochę za późno na kartki urodzinowe, ale muszę, bo znalazłem taka jedną fajną
:p a i moje życzenie które złożyłem kierowane też są do Szanownych Moderatorów :p.


Przepraszam bardzo a ten truposz to kto to jest? Mam nadzieję, że nie zje całego tortu sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 18:18, Isildur napisał:

Przepraszam bardzo a ten truposz to kto to jest? Mam nadzieję, że nie zje całego tortu
sam :D

Sam tego nie zje :P więc się nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak późno składam życzonka Wam, całemu zespołowi, ale wcześniej jakoś nie było okazji. Chciałbym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia, kolejnych lat świetnego działania strony, i jeszcze więcej zadowolonych klientów ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować