Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Ja nie mam nic przeciwko "Enter the Matrix", ponieważ jeszcze w niego nie grałem i dlatego nowy numer kupię na 200%. Co do upadku eXtra Gry, to mam nadzieję, że jest to bardzo mocno spóźniony żart na Prima Aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie cala Nowa Extra Gra to jedno wielkie bagno przykryte ladnym kocykiem. Na pierwszy rzut oka ( czyli przed ujawnieniem kolejnej gry) jest super i ciekawie, po jej ujawnieniu (czyli zdjeciu kocyka) ukazuje sie obraz czarnej, gestej brei, z ktora nikt nie chce miec nic wspolnego. Kiedys XG bez problemu pokonywala wszystie tansze serie, ale teraz zostala kompletnie zdeklasowana do miana gazetki 10-20 stronicowej z jakas gra, najczesciej odgrzewanym kotletem z XKN, summa summarum Extra Gra juz nie zyje, tak bardzo skiepscic dobra i tania edycje gier mogl tylko CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:32, Budyn napisał:

W sumie cala Nowa Extra Gra to jedno wielkie bagno przykryte ladnym kocykiem. Na pierwszy rzut
oka ( czyli przed ujawnieniem kolejnej gry) jest super i ciekawie, po jej ujawnieniu (czyli
zdjeciu kocyka) ukazuje sie obraz czarnej, gestej brei, z ktora nikt nie chce miec nic wspolnego.
Kiedys XG bez problemu pokonywala wszystie tansze serie, ale teraz zostala kompletnie zdeklasowana
do miana gazetki 10-20 stronicowej z jakas gra, najczesciej odgrzewanym kotletem z XKN, summa
summarum Extra Gra juz nie zyje, tak bardzo skiepscic dobra i tania edycje gier mogl tylko
CDP.

KIEDYś, to dali Gothica, IWD itd. I TO była XG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:41, Bartold-1991 napisał:

KIEDYś, to dali Gothica, IWD itd. I TO była XG.

To coś. Fajnie by było jak by dali G1 i G2, ale XG chyba już nie będzie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 17:49, Pawłek napisał:

Miał być Scarface, a mamy Matrixa. No szkoda :) Nie trzeba było sie nakręcać. Koniec eXtra
Gry jest pewny??

Matrix to nie taka zła gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:32, Budyn napisał:

W sumie cala Nowa Extra Gra to jedno wielkie bagno przykryte ladnym kocykiem. Na pierwszy rzut
oka ( czyli przed ujawnieniem kolejnej gry) jest super i ciekawie, po jej ujawnieniu (czyli
zdjeciu kocyka) ukazuje sie obraz czarnej, gestej brei, z ktora nikt nie chce miec nic wspolnego.
Kiedys XG bez problemu pokonywala wszystie tansze serie, ale teraz zostala kompletnie zdeklasowana
do miana gazetki 10-20 stronicowej z jakas gra, najczesciej odgrzewanym kotletem z XKN, summa
summarum Extra Gra juz nie zyje, tak bardzo skiepscic dobra i tania edycje gier mogl tylko
CDP.


Hmmm, różnica między eXtra Grą a eXtra Klasyką zaciera się. Ta sama cena, w XG masz cienkie prawie "premierowe" pudełko, za to w XKN masz taką samą grę z drukowaną instrukcją i poradnikiem. XG kupisz w kiosku, po XKN musisz iść do Empiku czy inszego sklepu albo zakupić online.

eXtra Gra ginie w kioskach. W zalewie miliona pism z dołączonymi gadżetami (zwróćcie uwagę, ile filmów można teraz nabyć w kiosku) gry giną. Parę lat temu (ho ho, chyba z 7) eXtra Gra brylowała, to było coś - pełna wersja gry po polsku za 29,99 lub 19,99. Teraz walczą z nią kosmetyczki (ROTFL) i filmy z pism kobiecych i nie tylko, skutecznie zawalające kioski.
eXtra Klasyka neXt nolens volens wychodzi na prowadzenie. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:54, akne napisał:

ciach!

No to czemu sami kopiecie jej grob? Extra Gre kojarzylem najczesciej z pewna forma rewolucji, utarciem nosa konkurencji, m.in Messiah i Warcraft 2 BN Edition. Teraz to conajwyzej jakis dzieciak spojrzy na lade i powie- ` Ee tam, 2 dychy? Moge se z torrenta zassac'' Jak mowilas wszystkie Gale nie Gale Vivy Przyjaciolki itp. w sumie pokonuja XG ( o zgrozo!), poniewaz jest ich wiecej i wiadomo, sprzedaz jest wieksza, kioskarz kladzie je na XG i koniec.
Cos trzeba z tym zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:54, akne napisał:

Hmmm, różnica między eXtra Grą a eXtra Klasyką zaciera się. Ta sama cena, w XG masz cienkie
prawie "premierowe" pudełko, za to w XKN masz taką samą grę z drukowaną instrukcją i poradnikiem.
XG kupisz w kiosku, po XKN musisz iść do Empiku czy inszego sklepu albo zakupić online.

dodam jeszcze do tego to, że różnica w poradniku i instrukcji jest taka, że
w xkn jest na papierze, a w xg jest na płytce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 24.08.2007 o 10:30, Budyn napisał:

Cos trzeba z tym zrobic :P

Pomyślimy.

Sebo7 --> Upss, nie wspominałam o pełnych wersjach instrukcji i poradnika na płycie z XG, ale to u nas standard od pewnego czasu w seriach (że te rzeczy są na płycie, jeśli ich pełne wersje nie są w formie drukowanej w pudełku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 20:02, akne napisał:

Sebo7 --> Upss, nie wspominałam

dlatego uzupełniłem Twoją wypowiedź, bo wiesz jak by Ktoś przeczytał " w xg nie ma instrukcji, poradnika " bo tak niestety dużo osób pisze to by mógł pomyślec, że lepiej jechac do empiku czy czegoś podobnego, aby miec xkn, a tak to może w pierwszym lepszym kiosku nabyc xg
ps dlatego zawsze uzupełniam takie wypowiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie że to jest trochę bez sensu? Gry z tej serii często długo były też w EXTRA KLASYCE ( enter the matrix, flatout 2, THAW ) tyle że w eg są ładniejsze pudełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eg - tzn. eXtra Gra ? to złęgo skrótu uzywasz bo brzmi on XG dlatego , że eXtra Gra
w XG są pudełka zbliżone do premierówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom. a tak w ogole to fajnie by bylo jakby za jakies 4 miechy dali SpeelForca 2 i mozna by tez dac pierwszą część Guild Wars. Przecierz ta gra ma już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:12, A'Drain napisał:

nom. a tak w ogole to fajnie by bylo jakby za jakies 4 miechy dali SpeelForca 2 i mozna by
tez dac pierwszą część Guild Wars. Przecierz ta gra ma już kilka lat.

Na SpellForce''a jeszcze za wcześnie, na GW nie licz - to w końcu MMO, utrzymanie serwerów kosztuje, moim zdaniem ANet nigdy nie pozwoli sprzedawać tego dzieła taniej niż jest teraz. Poza tym - ile lat ma np. Diablo? A ile kosztuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to niech dadzą takiego np. DOOMA 1 i 2. przecierz straszny staroć. o ile CD Project jest wydawcą tej gry. może teżbyć doom 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co CDP zostawi nas, graczy z małych miasteczek bez dostępu do gier?? A potem jest dyskusja dlaczego szerzy sie piractwo :[ (ja mam do najbliższego sklepu z grami ok. 35/40km.!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam około 6km. a nie. sora. jakieś 400 metrów. a co do tematu to mógł by też być np. Titan Quest. Wiem że to gra jeszcze młoda, ale raczej (według mnie i kolegów) kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:22, A'Drain napisał:

no to niech dadzą takiego np. DOOMA 1 i 2


Trylogia "The Ultimate Doom, Doom II i Final Doom" jest dostępna w wielu MediaMarktach za 19 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować