Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Czy Cenega czy CDP mam nadzieję, że gra wróci do sprzedaży gdyż mam okropnie chęć wgrać moją postać i pograć sobie... Nie na darmo tą postacią grałem by teraz tak po prostu z powodu zepsutej gry zrezygnować.
PS. Zostaje odkopać BG1 i pograć ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 23:59, garrick napisał:

Czy Cenega czy CDP mam nadzieję, że gra wróci do sprzedaży gdyż mam okropnie chęć wgrać
moją postać i pograć sobie... Nie na darmo tą postacią grałem by teraz tak po prostu
z powodu zepsutej gry zrezygnować.
PS. Zostaje odkopać BG1 i pograć ;P.


Ja mimo wszystko mam nadzieję że zreaktywują te serie, zależy mi szczególnie na Icewind Dale bo tego nie zdążyłem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 00:11, Zimek1990 napisał:

> Czy Cenega czy CDP mam nadzieję, że gra wróci do sprzedaży gdyż mam okropnie chęć
wgrać
> moją postać i pograć sobie... Nie na darmo tą postacią grałem by teraz tak po prostu

> z powodu zepsutej gry zrezygnować.
> PS. Zostaje odkopać BG1 i pograć ;P.
>

Ja mimo wszystko mam nadzieję że zreaktywują te serie, zależy mi szczególnie na Icewind
Dale bo tego nie zdążyłem kupić.

Po co masz czekać.
http://allegro.pl/search.php?string=saga+icewind+dale&order=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:00, Davw napisał:

Nie obraził bym się o Age of Empires choć by pierwszą część.

Tak swoją drogą, jak ostatnio grałem ponownie w jedynkę i dwójkę, to starożytność przetrwała próbę czasu :).

Co do Drivera 3, to kiepsko. Jedna z największych klap na rynku... Przynajmniej afera korupcyjna była po Polsku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:49, Inuki napisał:

W sierpniowym numerze eXtra Gry będzie "DRIVER 3"

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42143


Trochę się dziwię...

Do Extra Gry trafiały przecież z reguły naprawdę dobre gry, ale cóż - są wyjątki. W sumie to Drivera nie mieli w żadnej serii wydawniczej, tak więc taki ruch jest pewnie czysto marketingowy. Ja na pewno nie kupię tego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 16:49, Inuki napisał:

W sierpniowym numerze eXtra Gry będzie "DRIVER 3"

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42143


Przecież pisałem już o tym kilka postów wyżej... Po co to powtarzasz ?

-------------------
Co do Driv3r to z początku chciałem go kupić , ale jednak nie kupię , bo trochę szkoda mi kasy na taki przeciętny tytuł. Chociaż jak w sierpniowym zrzucie do XKH nie będzie nic ciekawego , to może jednak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam to lipa ... szkoda ta gra jest średnia , w tej serii dawali zazwyczaj dobre gry a teraz typowego średniaka , zobaczymy ilu ludzi kupi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:22, Sebat1 napisał:

Przecież pisałem już o tym kilka postów wyżej... Po co to powtarzasz ?


Sorki bardzo; nie zauważyłem Twojego posta, bo nie zaglądałem na poprzednią stronę :-P Następnym razem się poprawię :-)

A co do samej gry, to ja właśnie ściągam demo i zobaczę, czy warto kupić

Jeżeli zaś chodzi o ten "Extreme Freeride", to to chyba będzie to: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze z Driv3ra. Wreszcie sobie w niego zagram bo nie jest on może świetny jednak te 20 zł wart jest. Grałem w demo i nie było najgorzej, gorsze "hity" przechodziłem. Poza tym nie było go jeszcze w żadnej reedycji, a wolę pograć w niego.
Ps Co to za Zgrywusy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 17:36, Inuki napisał:

Sorki bardzo; nie zauważyłem Twojego posta, bo nie zaglądałem na poprzednią stronę :-P
Następnym razem się poprawię :-)

No , mam nadzieję. ;) Jakbyś miał ustawione 50 postów na jedne stronie to nie miał byś takiego problemu , ja na tej najnowszej stronie mam posty nawet z listopada 2007 roku. :)

Dnia 25.07.2008 o 17:36, Inuki napisał:

Jeżeli zaś chodzi o ten "Extreme Freeride", to to chyba będzie to: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8328

To jest na 100 % ta gra zapowiedziana na listopad , moim zdaniem niezbyt ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:01, Sebat1 napisał:

Jakbyś miał ustawione 50 postów na jedne stronie to nie miał
byś takiego problemu , ja na tej najnowszej stronie mam posty nawet z listopada 2007


To jest chyba dobre rozwiązanie, ale tylko dla tych którzy dysponują dość szybkim netem. Ja np. do takich osób sie raczej zaliczyć nie mogę.
Co zaś do gry to spodziewałem sie jakiegoś lepszego tytułu, a nie takiego - nie oszukujmy sie - bubla. Extra grą na pewno tego czegoś nazwać nie można, jednak fanatycy serii, którzy nie kupili Driv3ra wcześniej mogą sie teraz ten zakup przemyśleć. Pozostali niech lepiej omijają ten tytuł szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 20:08, dave03 napisał:

To jest chyba dobre rozwiązanie, ale tylko dla tych którzy dysponują dość szybkim netem.
Ja np. do takich osób sie raczej zaliczyć nie mogę.

Powiem szczerze że co poniektórym nawet z najwolniejszym internetem przydało by się co najmniej 200 postów na jednej stronie , jakby poczekali sobie trochę aż to wszystko się wczyta to może wtedy nauczyli by się czytać poprzednie posty.

Co do gry to dwie pierwsze gry z serii Driver były całkiem przyzwoite i nawet nieźle się w nie grało , ale trzecia część to niestety totalna porażka i raczej/prawie na pewno jej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pranksterz: Off the Boss - GFI Russia

Troubles on the job? Boss driving you crazy? Time to strike back!

Using a wide range of props and tricks, Pranksterz: Off your Boss, let’s you play practical jokes and pranks on your Boss and co-workers to drive them mad!

Stop up the coffee-machine, unplug computers, and saw the legs off chairs. Make sure to take your pranks seriously though, you’ll need to be sneaky not to get caught, and you have to be smart to combine several tricks together for extra bonuses!

Non-stop antics, great cartoon-style graphics, various office settings and crazy animations will have you laughing for hours.

Pranksterz - He who laughs last, laughs best!

Features:

Play practical jokes and pranks on your nasty boss!
Use stealth and skill to set your plan in motion and escape detection
Gain bonuses for linking several pranks together
Great cartoon-style graphics and hilarious animations
Fun for all ages!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pranksterz: No Rest for the Wicked - GFI Russia
Arcade/Puzzle

Neighbors always nosing around? Poking into your business? Now you can get back at them during the best time of the year – their vacation!

Using a wide range of props and tricks, Pranksterz: No Rest for the Wicked, let’s you play practical jokes and pranks on your pesky neighbors during their holidays to drive them nuts!

Mix vinegar in their lemonade, lure ants into their bed, rig their hammock for a good fall! Make sure to take your pranks seriously though, you’ll need to be sneaky not to get caught, and you have to be smart to combine several tricks together for extra bonuses!

Non-stop antics, great cartoon-style graphics, various holiday settings and crazy animations will have you laughing for hours.

Pranksterz: No vacation should go unpunished.

Features:

Play practical jokes and pranks on your nasty neighbors!
Use stealth and skill to set your plan in motion and escape detection
Gain bonuses for linking several pranks together
Great cartoon-style graphics and hilarious animations
Fun for all ages!


Windows 2000/XP/Vista
Processor 800 MHz +
RAM 256 MB
32 Mb Video card DirectX 9.0c


20080805084017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować