Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 16:30, bezimienny15 napisał:

I co CDP zostawi nas, graczy z małych miasteczek bez dostępu do gier?? A potem jest dyskusja
dlaczego szerzy sie piractwo :[ (ja mam do najbliższego sklepu z grami ok. 35/40km.!!!!!!)

To możesz kupować przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:20, Tomek1120 napisał:

> I co CDP zostawi nas, graczy z małych miasteczek bez dostępu do gier?? A potem jest dyskusja

> dlaczego szerzy sie piractwo :[ (ja mam do najbliższego sklepu z grami ok. 35/40km.!!!!!!)

To możesz kupować przez neta.

hhee :]
ja tak robie, ale jak ktoś nie ma neta to co?? (chociaż ostatnio dużo osób składa u mnie zamówienia, a ja im kupuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:51, bezimienny15 napisał:

> > I co CDP zostawi nas, graczy z małych miasteczek bez dostępu do gier?? A potem jest
dyskusja
>
> > dlaczego szerzy sie piractwo :[ (ja mam do najbliższego sklepu z grami ok. 35/40km.!!!!!!)

>
> To możesz kupować przez neta.
hhee :]
ja tak robie, ale jak ktoś nie ma neta to co?? (chociaż ostatnio dużo osób składa u mnie zamówienia,
a ja im kupuje :))

Wiele wsi i małych miasteczek jest bardzo dobrze zaopatrzonych w sieć, kiedyś byłem u rodzinki to na adres wujka zamawiałem Noc Kruka - dziura taka że hoho, ale paczka przyszła idealnie z czasem. A jak nie ma - to cóż, tacy uczynni ludzie jak ty zawsze się znajdą:D
Ew w kawiarence można konto założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:18, Inuki napisał:

Witam,

chciałem się dowiedzieć czy wiadomo już coś na temat nowego numeru eXtra Gry, który miał się
ukazać w listopadzie?

eXtra Gra wróciła niestety tylko na wakacje - listopadowego numeru nie będzie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sądzę, że przypasowałaby wielu osobom wieść o Warcraft III i Diablo II w eXtra grze.

Antologia Blizzard też by była mile widziana, ale Blizz swoich gier nie puści na takich warunkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:28, Ostrowiak napisał:

Ja tam sądzę, że przypasowałaby wielu osobom wieść o Warcraft III i Diablo II w eXtra grze.

Antologia Blizzard też by była mile widziana, ale Blizz swoich gier nie puści na takich warunkach:P

Blizzard za bardzo sie ceni ;]
Może na następne wakacje, w sumie to nawet dobry pomysł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:24, bezimienny15 napisał:

> Witam,
>
> chciałem się dowiedzieć czy wiadomo już coś na temat nowego numeru eXtra Gry, który miał
się
> ukazać w listopadzie?
eXtra Gra wróciła niestety tylko na wakacje - listopadowego numeru nie będzie :[


Jakiś czas temu ktoś ze smerfów napisał, że kolejny numer eXtra Gry pojawi się w październiku albo w listopadzie (było to już po premierze "Enter the Matrix"), no i oczywiście nikt też się oficjalnie nie wypowiedział w sprawie "śmierci" eXtra Gry, więc nadzieja chyba jakaś jest. Ja mam wielki sentyment do tej serii i liczę na to, że CDP nie zaprzestanie wydawania XG. Wiem, że CDP postawił głównie na XK ale przecież XG również może cieszyć się dużym powodzeniem (tak jak kiedyś). Co o tym myślicie? Może wspólnie uda nam sie podsunąć jakiś pomysł CDP na polepszenie sytuacji XG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 21:14, Inuki napisał:

Jakiś czas temu ktoś ze smerfów napisał, że kolejny numer eXtra Gry pojawi się w październiku
albo w listopadzie (było to już po premierze "Enter the Matrix"), no i oczywiście nikt też
się oficjalnie nie wypowiedział w sprawie "śmierci" eXtra Gry, więc nadzieja chyba jakaś jest.
Ja mam wielki sentyment do tej serii i liczę na to, że CDP nie zaprzestanie wydawania XG. Wiem,
że CDP postawił głównie na XK ale przecież XG również może cieszyć się dużym powodzeniem (tak
jak kiedyś). Co o tym myślicie? Może wspólnie uda nam sie podsunąć jakiś pomysł CDP na polepszenie
sytuacji XG?

Nie wiedziałem, ale licze że CDP zrobi coś dla graczy z małych miejscowości ;]
Mam nadzieje że ktoś z niebieskich wypowie sie o tej sprawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:30, bezimienny15 napisał:

I co CDP zostawi nas, graczy z małych miasteczek bez dostępu do gier?? A potem jest dyskusja
dlaczego szerzy sie piractwo :[ (ja mam do najbliższego sklepu z grami ok. 35/40km.!!!!!!)


Stary ja mam dalej:D Ale powiem ci od czego jest Allegro, GRAM.pl i inne sklepy z grami gdzie możesz sobie zamówić i za 2 dni masz gierkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:10, MassterG napisał:

Stary ja mam dalej:D Ale powiem ci od czego jest Allegro, GRAM.pl i inne sklepy z grami gdzie
możesz sobie zamówić i za 2 dni masz gierkę:D

Ale od tamtego posta wiele sie zmieniło ;]
Między innymi to, że w Carrefourze (kerfurze:)))) pojawiło sie 10 gier z KK i uwaga!! WIEDŹMIN!!!
Przed chwilą sie dowiedziałem i nie moge sie uspokoić - na allegro byłoby taniej ale rodzice nie chcą mi zrobić przelewu a listonosza z domu by wyrzucili :D:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:18, bezimienny15 napisał:

nie chcą mi zrobić przelewu a listonosza z domu by wyrzucili :D:D:D:D:D:D:D::D

Na szczęście nie mam takiego problemu jak ty przyjacielu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:18, bezimienny15 napisał:

Przed chwilą sie dowiedziałem i nie moge sie uspokoić - na allegro byłoby taniej ale rodzice
nie chcą mi zrobić przelewu a listonosza z domu by wyrzucili :D:D:D:D:D:D:D::D


Psst: do wykonania przelewu naprawdę nie potrzeba konta. Choć z kontem jest i wygodniej (bo wystarczy wstukać adres w przeglądarce, a nie iść "do okienka") i taniej (bo nie 2,50 zł, a 0-0,50 zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować