Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2006 o 10:57, MałpaHellTime napisał:

A ja chce WarCrafta]I[ z dodatkiem, Heros''ów IV z dodatkami :)))))))

Z blizzardem to chyba nie będzie tak łatwo - więc WAR 3 odpada. Chyba, że coś się zmieniło, co migem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:55, Chester001 napisał:

Ok rozumiem masz rację. A moja druga prośba abyście np. napisali do Longsoft games aby się
zastanowli nad sequelem Clasha ? żeby zrobili coś w końcu jeśli chodzi o tą gierkę.. (oraz
hmm Corsairs. .. przecierz to była dobra gra dlaczego nikt nie zrobił kontynuacjii ? :(


A czemu sam nie napiszesz do nich?? Uważasz, że twój głos nie byłby dla nich ważny?? Masz racje!
Jeżeli bardzo ci zależy na takiej produkcji to proponuje uzbierać kilka tysięcy głosów na petycji i wysłać im. Może sie zastanowią nad produkcją...

Uwierz mi - jeżeli gra sprzedała by się bardzo dobrze - sequel by powstał. Widocznie twórcy gry mieli większe oczekiwania co do tego tytułu i sukcesu jaki miał odnieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:58, Evil Khan napisał:

jak ktoś chce oryginalnego Clasha to gdzieś w tam domu mam. poszukam i za jedyne 5 zł mogę
się go pozbyć :)

a masz go w oryginalnym pudełku ? (najlepiej jakbyś zrobił dokladne zdjęcia...)
a ma ktoś Clasha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:59, Evil Khan napisał:

> A ja chce WarCrafta]I[ z dodatkiem, Heros''ów IV z dodatkami :)))))))
Z blizzardem to chyba nie będzie tak łatwo - więc WAR 3 odpada. Chyba, że coś się zmieniło,
co migem ?



Ale ja chce i już :-))))))))))))))))))))))) Dlaczego nigdy nie ma gier, które Mi się podobają ok jest Heros]I[ i to tyle (może skusze się na Drivera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:59, Chester001 napisał:

> jak ktoś chce oryginalnego Clasha to gdzieś w tam domu mam. poszukam i za jedyne 5 zł
mogę
> się go pozbyć :)
a masz go w oryginalnym pudełku ? (najlepiej jakbyś zrobił dokladne zdjęcia...)
a ma ktoś Clasha ?


szczerze ja tez gdzies mialem ale ja ie oddam gry bo je kolekcjonuje =) a do gry pewnie wroce =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:59, Chester001 napisał:

a ma ktoś Clasha ?


Ja znalazłem ale jest tylko płytka - pudełka brak...
Stan płyty jak na tyle lat bdb - kilka drobnych rysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 11:01, Chester001 napisał:

ale ja juz raz do nich anpisałem maila.. i odpisali sie cieszyli ze ktoś jeszcze pamieta CLasha...
ale widze ze ja sam nic nie wskuram..


Sorki - teraz zauważyłem twojego posta i napisze ci tak: nie rób sobie jakiej kolwiek nadziei że powstanie sequel - jeśli nawet twórcy gry cieszą się z tego że ktoś "jeszcze"(!) pamięta o ich grze to szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 11:01, Chester001 napisał:

ale ja juz raz do nich anpisałem maila.. i odpisali sie cieszyli ze ktoś jeszcze pamieta CLasha...
ale widze ze ja sam nic nie wskuram..

Radość z pamięci a fakt rozpoczęcia produkcji to dwie odrębne rzeczy .Nie nastawiaj się na cokolwiek niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś grafike w zamku ? oraz jednostki... mi tam .. dobra jedno zastrzżenie do grafiki mam takie ze jest niska rozdzielczość ale po za tym jest ładna jak na tamte czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz rozwiazaniem rowniez jest zebrac paru kolegow nauczyc sie programowac itp i zrobic wlasnego remaka =) a serio mysle ze naprawde albo musialbys kilka tysiecy podpisow zebrac albo nie ma szans.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 11:11, Chester001 napisał:

a widziałeś grafike w zamku ? oraz jednostki... mi tam .. dobra jedno zastrzżenie do grafiki
mam takie ze jest niska rozdzielczość ale po za tym jest ładna jak na tamte czasy

widziałem - więcej o grze i dodatkowe screeny na:
http://kompiutejry.kultowy.pl/clash.php
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=1621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 13:52, migem napisał:

Jest jedno wydanie na miesiac wiec zapewne wszytskich nie zaspokoimy :) ale teraz w maju bedzie
strategia RTS, w czerwcy super cRPG, a w lipcu ścigałka na jesień mocne tytuły cRPG już prawie
widać na horyzoncie i przygodówki.


to ja biegne w kierunku horyzontu =) a cos wiecej na ten temat?:> pliiiiiz =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 10:16, migem napisał:

Juz spiesze odpowiadac, bo widze ze sie wywiazala goraca dyskusja wiec po kolei:

- Kroniki Riddicka nie znajduja sie na liscie wydawnicznej Extra Gry,
- W XG beda rowniez tytuly premierowe(czyli takie ktore nie ukazaly sie w NXK) - do konca roku
sa dwa takie
tytuly zaplanowne.
- Tak w XG z duzy pewnoscia moge juz potwierdzic ze pojawia sie Sagi na DVD

A teraz glos w dyskusji o xg i nxk i potrezcbach klientów. Oczywiscie mozna gry kupowac via
Interent, ale uwierzcie mi ze ciagle malo osob ma jeszcze do niego dostep byc moze patrzycie
przez pryzmat waszych znajomych i stad przekonie ze internet to powszechna rzecz, ale niestety
tak nie jest. Druga sprawa wydania gier w NXK sa jak zaznaczylem sprzedawane w sklepach z grami/mulktimediami,
zeby do takiego sklepu pojsc trzeba chciec - chciec kupic sobie gre. Natomiast XG jest w kioskach
tam przychodza tez ludzie, ktorzy nie wiedza ze chca kupic gre i oni po zobaczeniu ceny, tytuly
gry moze po nia siegnal, czym poszerzaja potencjalny rynek odbiorców danej gry. I ostatnia
sprawa naprawde wazny jest czynnik dostepnosci kioskow, nawet jesli w danej malej miejscowosci
jest sklep komputerowy w ktorym mozna kupic NXK to moze nie kazdemy bedzie sie chcialo do
niego leciec przez pol miasta, ale np. wracjac ze szkoly/z pracy zahaczy o kiosk.

Co do wyboru gier, to nie wszytskie tytuly da sie wydac w tak niskim progu cenowym bo nie zgadza
sie na to producent gry, a z nim jak sie domyslacie trudno jest polemizowac.


no tu musze sie z panem niestety zgodzic =) bo ja na przyklad wole sie przejsc do kiosku niz szukac po necie =) jakos tak blizej do domu i szybciej sobie zagram i wogole =) a co do sagi to Hura =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:59, Evil Khan napisał:

> A ja chce WarCrafta]I[ z dodatkiem, Heros''ów IV z dodatkami :)))))))
Z blizzardem to chyba nie będzie tak łatwo - więc WAR 3 odpada. Chyba, że coś się zmieniło,
co migem ?


Vero. Niestety masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 11:13, Chester001 napisał:

No dobra a jakby tak... napisac do innej firmy .. aby zrobiła gierke podobną do Clasha ? (aby
sie na Clashu wzorowała) ?

Robienie gier to biznes, aby gra się zwróciła musi się sprzedać w dziesiątkach,setkach tysięcy egzemplarzy, kilka maili nie wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 09:46, Markus89 napisał:

> Okładki gier z serii Extra Gra nie maja praktycznie zadnych oznaczen "tanich serii" jest
tylko
> jeden znaczek z logiem na grzbiecie.

No właśnie. A w pierwszym numerze z Colinem logo było jeszcze na froncie okładki ;-)


Było było ..ale po uwagach na m.in. forum zrezygnoalem z tego oznaczenia, w sumie nie ma
potrezby zeby tam bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 11:34, migem napisał:

> > Okładki gier z serii Extra Gra nie maja praktycznie zadnych oznaczen "tanich serii"
jest
> tylko
> > jeden znaczek z logiem na grzbiecie.
>
> No właśnie. A w pierwszym numerze z Colinem logo było jeszcze na froncie okładki ;-)

Było było ..ale po uwagach na m.in. forum zrezygnoalem z tego oznaczenia, w sumie nie ma
potrezby zeby tam bylo.



I dobrze! Mam ustawione pudełka frontem a nie bokiem jak większość i wychodzi na to że kumple będą myśleli że mam wszystko premierowe a tylko Colin z XG...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować