Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Założyciele CD Projektu odchodzą z firmy!

30 postów w tym temacie

Kurde, Marcin Kiciński odchodzi z CDP. Szkoda, bo to dzięki niemu mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych pozycji z gier, które w innych państwach były mocno ubogie. I mogliśmy zagrać w Wiedźmina. No cóż życzyć tylko miłego urlopu i powrotu do branży z hukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno we wpisie Michała na bankierze.p, jak również w oświadczeniu CDP dla polygamii.pl mowa o "urlopie", więc nie pozostaje nic innego, jak życzyć obu panom miłego wypoczynku oraz szybkiego i hucznego powrotu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 19:24, Marco_Polo napisał:

> Ludzie, nie straszcie,po prostu piszcie, że idą na urlop.
Bo urlop nie brzmi tak dramatycznie jak "odejście".


Tendencje tabloidowe są miejscami nie do wytrzymania. Naprawdę liczy się już tylko liczba kliknięć? Czemu rzetelność powiesili na kołku? Nie kumam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 19:28, Vojtas napisał:

> > Ludzie, nie straszcie,po prostu piszcie, że idą na urlop.
> Bo urlop nie brzmi tak dramatycznie jak "odejście".
Tendencje tabloidowe są miejscami nie do wytrzymania. Naprawdę liczy się już tylko liczba kliknięć? Czemu rzetelność powiesili na kołku? Nie kumam tego.

Nic nie przyciąga uwagi jak jakaś tragedia albo wydarzenie o negatywnym wydźwięku w tytule newsa - ot daje o sobie znać nasza prymitywna natura, wbrew temu co o sobie, jako o ludziach cywilizowanych, myślimy. Media o tym wiedzą, więc nawet pierdnięcie pana Waldka, sprzątacza w firmie X, sprzedadzą jako np. powód efektu cieplarnianego. W treści będzie pewnie o nic nieznaczącym wpływie tego "wydarzenia" ale tytuł musi krzyczeć na cała stronę.

Poza tym polygamia ma tytuł o identycznym wydźwięku, przynajmniej treść w obu wiadomościach jest bliższa prawdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tytule newsa dramatyczne info o odejściu, w oświadczeniu o urlopie...

Skłaniam się ku tej drugiej wersji, pomimo nieraz dziwnego (tak delikatnie to nazwę) PR CD Projektu. W końcu szefowie firmy chyba lepiej wiedzą czy biorą (nawet dłuższy) urlop czy rzucają robotę ;-)

ps. Tradycyjnie (jak to na gramie) spora większość userów przeczyta tylko sam nagłówek. I pewnie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, kij z tym

Nie, to dość ważne info. Na GOL-u piszą że faktycznie odeszli z firmy:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=54329

Już sam nie wiem jaka jest prawda.

- o której będziesz?

Plus minus 22. Chciałem obejrzeć Sexi Pistols (z S.Hayek i P.Cruz), zostałem jednak przegłosowany - więc "lookam" z rodziną na Epokę Lodowcową 2 na Polshicie. Dziecko przeszczęśliwe (ale całej bajki nie pozwole obejrzeć, zaraz myka spać), żona też... więc jakoś przezyje bez Salmy ;-)


Gramy dzisiaj.

No jasne :) Tym bardziej że jutro mnie nie będzie. Dziś musowo Sacriface ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 20:34, Lordpilot napisał:

No jasne :) Tym bardziej że jutro mnie nie będzie. Dziś musowo Sacriface ;-)



Działa wam? Ja po wczorajszym updacie nie jestem w stanie odpalić żadnej kampanii gdzie występują starzy survivorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować