Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

U mnie to samo z początku myślałem, że gra ma dobrą optymalizację ale się myliłem i teraz to już zbyt bardzo w to nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 11:23, Mange napisał:

Ja za każdym razem czekam po 6,7 minut. Może coś odhaczyłem niepotrzebnie :)

Jeśli nie masz ustawionego zaznacz sobie regiony wyszukiwania Europe i Wsch USA (opóźnienie jest w miarę małe). Ponadto spróbuj wybrać dodatkowe tryby wyszukiwanych gier.

Dnia 05.05.2012 o 11:23, Mange napisał:


Do tego Dota jest u mnie niemożliwie niestabilna. Potrafi się zcrashować tylko dla tego,
że zminimalizuje ją. Do tego co chwila zawiesza się w momencie pikowania przez kogoś
chempa, przejścia od wyboru postaci do gry itp. Jest to wersja beta ale nie zauważyłem,
żeby na streamach czy forach ludzie narzekali na stabilność. Nie wiem gdzie szukać przyczyny.
Sterowniki od grafy mam najnowsze.

Jeśli to cie pocieszy, nie jesteś sam, mój znajomy z którym gram dostaje parę crash''y na jeden mecz, nie tylko w trakcie gry ale i przy samym odpalaniu czy ładowaniu meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 11:23, Mange napisał:


Do tego Dota jest u mnie niemożliwie niestabilna. Potrafi się zcrashować tylko dla tego,
że zminimalizuje ją. Do tego co chwila zawiesza się w momencie pikowania przez kogoś
chempa, przejścia od wyboru postaci do gry itp. Jest to wersja beta ale nie zauważyłem,
żeby na streamach czy forach ludzie narzekali na stabilność. Nie wiem gdzie szukać przyczyny.
Sterowniki od grafy mam najnowsze.


Mam to samo, a powodem tego jest słaby komputer. Na streamach oni mają komputery przyszłości, więc nie ma mowy o jakiejkolwiek przycince. De facto mimo, że mam słaby komputer i gram na minimalnych to jest ona stabilna. Minimalizowałem nie raz i to nawet przy ładowaniu do gry i nigdy nie miałem takiej sytuacji jak Ty.

@Magok
Gra ma na pewno dobrą optymalizację, ponieważ w LoLu na najniższych przy wielkich teamfightach gra mi się haczy, a w Docie przy wielkich teamfightach gra chodzi w miarę płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 11:23, Mange napisał:

Do tego Dota jest u mnie niemożliwie niestabilna. Potrafi się zcrashować tylko dla tego,
że zminimalizuje ją.

Z tym też mam problem. Zresztą ja mam problem ogólnie ze stabilnością Steama- jak na przykład kolega wyjdzie z czatu głosowego, to Steam mi się wyłącza.

>Do tego co chwila zawiesza się w momencie pikowania przez kogoś

Dnia 05.05.2012 o 11:23, Mange napisał:

chempa, przejścia od wyboru postaci do gry itp.

To to też mam, ale to chyba każdy tak ma. Nikt się pewnie nie skarży na to, bo występuje tylko na początku meczu przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry mam sporo fps i gra nie zacina na max detalach ale jak zminimalizuje grę np. podczas wyszukiwania gry to jest crash i potrzebny jest restart :) No nic, ważne się fajnie gra, choć warzywa jakie spotykam przyprawiają o zawał serca XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:41, Mange napisał:

(...)

Grasz na pełnym ekranie? Jeśli tak to zmień na borderless window i ustaw rozdzielczość swojego monitora. Wizualnie nie będzie się to niczym różnić, a minimalizować powinno się znacznie szybciej, wygodniej i może zniknie problem z crashem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam crash czy też mocna ścinka przy minimalizowaniu jest problemem tego silnika. Ten problem istniał od zawsze, w HL2, TF2 czy CS''ie. Dlatego lepiej ustawić borderless window, jak zasugerował kolega wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:42, necron1501 napisał:

Czy PD coś dają prócz wspinania się po drabinie ratingowej?

Pewnie z czasem jak dojdą już itemy na zasadzie z TF2 to będą miały wymagania poziomu. Im wyższy ten lepsze/ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:44, Mercuror napisał:

> Czy PD coś dają prócz wspinania się po drabinie ratingowej?
Pewnie z czasem jak dojdą już itemy na zasadzie z TF2 to będą miały wymagania poziomu.
Im wyższy ten lepsze/ładniejsze.


A da się wył autoattack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:02, necron1501 napisał:

A da się wył autoattack?

Pewnie, wystarczy wyłączyć tą funkcje w opcjach.
@Mercuror
Szczerzę wątpię, pomyśl logicznie, sklepik musi prosperować , ograniczenie lvl'u na item automatycznie obniża przychód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:42, necron1501 napisał:

Czy PD coś dają prócz wspinania się po drabinie ratingowej?

Na razie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:02, DarkWolf_PL napisał:

Szczerzę wątpię, pomyśl logicznie, sklepik musi prosperować , ograniczenie lvl''u na item
automatycznie obniża przychód.

Um, raczej nie, pod warunkiem, że zdobycie poziomu będzie kwestią kilku-kilkunastu gier, a nie kilkuset. To miła motywacja do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:24, Undertaker napisał:

Wciąż nie można zdobywać XP po meczu?

Właśnie chciałem się o to zapytać. Wygląda na to, że nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:06, Fimbulvinter napisał:

Wiadomo coś o płatnościach w grze? F2P, abonament czy kupowanie raz i granie?

Hm, Gabe mówił, że gra ma być darmowa, ale na takiej zasadzie, że nie płacą tylko dobrzy i neutralni gracze. Ci, którzy kiedyś coś przeskrobali, np. w TF2 będą musieli zapłacić. Nie wiem o co mu dokładnie chodziło, ale ogólnie gra ma być darmowa, za to będzie miała sklep, jak ten w TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować