Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2012 o 14:30, Mange napisał:

Posiada ktoś jeszcze keya/inva do bety ?


Dwa gifty, które Valve rozdawał wraz z zaproszeniem już dawno przestały być dodawane do gry - tak od ładnych paru miesięcy. Nie liczyłbym na to, aby ktoś tutaj z posiadających miał jeszcze dodatkowe wolne klucze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:56, SiDi napisał:

> Posiada ktoś jeszcze keya/inva do bety ?

Dwa gifty, które Valve rozdawał wraz z zaproszeniem już dawno przestały być dodawane
do gry - tak od ładnych paru miesięcy. Nie liczyłbym na to, aby ktoś tutaj z posiadających
miał jeszcze dodatkowe wolne klucze ;]

TO chyba sobie kupie :) Mam teraz tydzień wolnego, a prędzej beta się zakończy niż dostane keya za wypełnienie ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 16:05, Mange napisał:

> > Posiada ktoś jeszcze keya/inva do bety ?
>
> Dwa gifty, które Valve rozdawał wraz z zaproszeniem już dawno przestały być dodawane

> do gry - tak od ładnych paru miesięcy. Nie liczyłbym na to, aby ktoś tutaj z posiadających

> miał jeszcze dodatkowe wolne klucze ;]
TO chyba sobie kupie :) Mam teraz tydzień wolnego, a prędzej beta się zakończy niż dostane
keya za wypełnienie ankiety.


Też tak myślałem, a w końcu dostałem jakoś chyba po 2-3 miesiącach od wypełnienia ankiety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 16:05, Mange napisał:

(...) a prędzej beta się zakończy niż dostane keya za wypełnienie ankiety.


Nie sądzę żeby beta się kiedykolwiek skończyła. Raczej przewiduję płynne przejście z bety do gry dostępnej dla wszystkich - ew. będzie zerowanie doświadczenia.

Ja czekałem na klucz niecałe 2 miesiące. Już o grze prawie zapomniałem a tu nagle mail z zaproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest w trakcie dodawania:
http://cloud.steampowered.com/ugc/596969429150630304/6ADCAE13C463B17EAB8E39A78848642DB40F273D/
http://cloud.steampowered.com/ugc/596969429150636386/3867B3ACC75BD9DF91AE933375D2FD2E9E21306D/
I już w sumie wiadomo, że będą czapy skoro item jest na slot głowa ;/ Z tego co gdzieś słyszałem będą też taunty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 11:43, donard napisał:

Sklep jest w trakcie dodawania:
http://cloud.steampowered.com/ugc/596969429150630304/6ADCAE13C463B17EAB8E39A78848642DB40F273D/
http://cloud.steampowered.com/ugc/596969429150636386/3867B3ACC75BD9DF91AE933375D2FD2E9E21306D/
I już w sumie wiadomo, że będą czapy skoro item jest na slot głowa ;/ Z tego co gdzieś
słyszałem będą też taunty...

Taunty już są z tym że działają inaczej niż w LoL''u, bezwładnie po wybuchu fontanny.
Ponadto będzie item zwiększający drop rate .
Możesz się dowiedzieć jak się tam twój znajomy dobrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak w TF''ie, czyli sklep z itemkami do kupienia i możliwość zdobycia ich w grze. Za preordery odpowiednich gier pewnie też będą "czapki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 11:45, DarkWolf_PL napisał:

Możesz się dowiedzieć jak się tam twój znajomy dobrał?



Samo mu to w grze wyskoczylo pewnie. Miałem to dziś, zaraz jak wbiłem do gry miałem guzik że czeka na mnie przedmiot. Po klliknięciu pokazał mi ise pusty plecak. To że ktoś coś dostał po grze też miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam już Dota 2 :) Czas pograć starymi przyjaciółmi. Przypomną się stare dobre czasu DoTA. eh Kunka, Magina, Shadow (coś tam), Storm :) Co za emocje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, Maginy i Shadow Fienda na poczatek nie polecam. Magina trzeba sie nafarmic, a fienda nie ogarniam osobiscie xD Chyba że Shadow cos to shaman albo demon, to ujdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:26, Inferno0009 napisał:

Osobiście, Maginy i Shadow Fienda na poczatek nie polecam. Magina trzeba sie nafarmic,
a fienda nie ogarniam osobiscie xD Chyba że Shadow cos to shaman albo demon, to ujdzie
xD

Shadow Fiend (przed chwilą sprawdziłem). Jeśli Dota 2 nie różni się od 1 to będę kosił SF :) Bardzo podobają mi się czemu o nietypowych skilach. Tak samo AA. Super Ulti ( imba kille przez pół mapy). A magina, to był mój pierwszy chemp którym zacząłem grać naprawdę bardzo dobrze. Więc teraz też się nim pobawię:) Jeszcze jakiś 20 minut i się przekonam jak będzie mi szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce ktoś dote 2 i potrafi przez vpn proxy zmienić region na South East ASIA "regiony"
G66HD-JNM4K-E4ZMF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam spory problem.
Ściągnąłem Dota 2 i zaczęły się problemy. Ikonka gry wskazuje jakby gra się ni pograła. Jak włączam grę to zaczyna szaleć, albo wogule się nie odpali, albo zatnie się na ekranie ładowania (po reklamie gościa z czymś w głowie). Raz udało mi się połączyć i nawet wygrałem grę, odczekałem, aż wszyscy będą gotowi i gra znowu zcrashowała na ekranie ładowania. W czym tkwi problem. 2 razy ściągałem i nic się ni poprawiło.

Jak wejdę we właściwości skróty od Dota 2 to pokazuje mi że jest "Skrót internetowy". Ikona wygląda tak jakby nie miał odpowiedniego programy który mógł by ją odczytać, a przecież jest to ikona gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować