Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2013 o 22:16, MrMeepo napisał:

Generalnie Techies nie powinien być ostatni, bo na dota 2 wiki jest napisane, że już
tam nad nim pracują, prawdopodobnie teraz wyjdzie Legion Commander.

Niby tak, ale jedyne co się ukazało, to artwork parę miesięcy temu, który ostatnio ktoś pokolorował. Niedawno pojawił się też artwork Ember Spirita, więc wygląda na to, że Techników na razie zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 22:39, SiDi napisał:

> Jeżeli ktoś chce podpatrzeć Dendi stream''uje
>
> http://www.twitch.tv/dendi

Chyba nie ten temat. Do Mortal Kombat tematu powinien ten link trafić teraz ;p



Jeszcze nie dawno grał w dote. Obejrzałem jak przegrał pudge i wygrał invokerem. Widać gry zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 18:40, skyline20 napisał:

Więcej pierdół. Mam nadzieję, że Valve wyda nową postać przed końcem tego roku :P

Matt nawet wypracowanie napisał na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 19:22, Madoc napisał:

> Więcej pierdół. Mam nadzieję, że Valve wyda nową postać przed końcem tego roku :P

Matt nawet wypracowanie napisał na ten temat.


W tym "wypracowaniu" napisał dużo rzeczy z którymi się zgadzam. Wolę, żeby dopracowali grę niż dodawali nowe postacie. Z każdym nowym bohaterem zaczyna się wyścig. Który team go wybierze wygrywa, bo w przeciwnym teamie znajdzie się ktoś kto spanikuje na jego widok. Ludzi przeciw nowym postaciom zawsze grają jak idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w DOTA nie ma masy rzeczy które trzeba na już dopracować. I niespecjalnie się zgadzam, często właśnie team z nowym przegrywa, jeśli ten nowy nie jest jakimś kompletnie banalnym bohaterem, bo niespecjalnie jeszcze wiadomo jak nim najefektywniej grać. Zresztą to wszystko są tylko problemy przejściowe, to nie warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 19:34, Inferno0009 napisał:

Który team
go wybierze wygrywa, bo w przeciwnym teamie znajdzie się ktoś kto spanikuje na jego widok.
Ludzi przeciw nowym postaciom zawsze grają jak idioci.

Serio? Ja zazwyczaj widzę odwrotne sytuacje, że ci którzy biorą nową postać nie potrafią nią grać i ich drużyna przegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sobie przypominam Centaura, Brsita to pamiętam jaka masakra była. Abbadon też robi pogrom na noobach. Tylko przy Tusku jakoś bez takiej fali picków mi się obyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HbaOODhH490

WOW! Genialne! :D


PS. A co do wypowiedzi Matta odnośnie postaci: z jednej strony się zgadzam, a z drugiej niekoniecznie. Rozumiem, że Valve chce, aby wszystko było dopracowane i ok, ale naprawdę musimy czekać kilka miesięcy na nową postać? Zamiast wydawać cały czas jakieś itemy i inne pierdoły to mogliby dodać kolejnych bohaterów i inne usprawnienia, jak chociażby inne mapy, bo mimo wszystko nudno grać ciągle na tej samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 20:34, Madoc napisał:

Serio? Ja zazwyczaj widzę odwrotne sytuacje, że ci którzy biorą nową postać nie potrafią
nią grać i ich drużyna przegrywa.

Potwierdzam. Abaddon - kilku noobów nie umiało w ogóle nim grać, Bristleback? Nieźle feedował. A to nie jedyne przypadki z mojego doświadczenia. Nieznajomość atutów bohatera to jedno, ale kompletna nieznajomość podstaw gry to druga rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę kasować itemów z ekwipunku w Docie2? Chce zrobić miejsce bo już powoli brakuje a mam dużo skrzyń ale nie mogę ich usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 13:59, Archi155 napisał:

Czy tylko ja nie mogę kasować itemów z ekwipunku w Docie2? Chce zrobić miejsce bo już
powoli brakuje a mam dużo skrzyń ale nie mogę ich usunąć.

Po najnowszym patchu już można kasować, ale nie ma możliwości otrzymania lepszego przedmiotu po takiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich klawiszy używacie podczas gry? Ja generalnie QWER dla umiejętności i 123456 dla przedmiotów. Działa to całkiem ładnie na większości bohaterów, ale ostatnio próbuję pograć trochę postaciami które albo mają creepy do swojej dyspozycji jak Enchantress, albo opłaca im się kupić Necronomicon i tutaj zaczynają się problemy. Jak w każdym RTS najlepiej byłoby grupować 123 itd, ale te mam już zajęte. Wymyśliłem na ten moment żeby klawisz "wybierz wszystkie jednostki poza twoim bohaterem" przypisać pod Tab, a bohatera pod `. W praktyce nie wychodzi mi to jeszcze tak dobrze jakbym chciał. Może macie jakieś lepsze pomysły?

btw
Trochę żałuję tego Tab, przedtem używałem go jako przycisku Lvl up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam QWER na spell''e. 1-4 na itemki + 2 dodatkowe klawisze na myszce. Z na couriera, X na oddział pierwszy C na oddział drugi a V przełącza na następną jednostkę w oddziele. Nie są może to dobre ustawienia na Chen''a ale przy LD mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

QWER na skille, alt+QWEASD na itemy. Pod 1 mam bohatera, pod 2 mam kuriera. Dalsze cyfry to kolejne jednostki. Gra się tak przyjemnie i wszystko jest pod ręką. Jeszcze żeby było można po powtórnym kliknięciu Q na Pucku się tepać, to byłoby wspaniale. Ktoś nie pomyślał do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować