Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

No właśnie problem w tym, że nikt nie ukrywa. Blizzard po prostu późno się obudził, żałuje tego i nie chce dać się innym wzbogacić. Ot i ich sposób. Funkcjonowania nikt nie opatentował, zmiana literki w nazwie bohatera dałaby radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:09, Sigu napisał:

No właśnie problem w tym, że nikt nie ukrywa. Blizzard po prostu późno się obudził, żałuje
tego i nie chce dać się innym wzbogacić. Ot i ich sposób. Funkcjonowania nikt nie opatentował,
zmiana literki w nazwie bohatera dałaby radę.

Ale jakiś niesmak by pozostał (zresztą Valve już pozmieniał imiona niektórych bohaterów, bo były wzięta z Warcrafta). Mam nadzieję, że się jakoś dogadają, bo Valve i IceFrog tworzą coś naprawdę świetnego, głupio by było, jakby się nagle okazało, że robią to bezprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:07, Mange napisał:

Można jeszcze dostać keya ? Jeśli tak to jak?


Ciężko będzie teraz. Wpisz w google "dota 2 keys" bądź coś podobnego i wyskoczy możliwość zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:39, Sigu napisał:

Obawiam się, że na zgubę IceFroga, Valve i waszą, tak się stanie, ale poczekamy, zobaczymy.


Weź przestani bezsensownie gadać . Jaką zgubę .Blizzard nic nie ugra .Samo słowo dota to skrót używany przez fanów. Dota 2 jak już wspominałem to nie mod tylko gra tworzona przez Valve i IceFroga. Wiec gra będzie i nic tego nie zmieni ;D. Zmień już temat.

W piątek podobno mają dodać Pandaren Brewmaster xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 12:25, Tobi88Pl napisał:

W piątek podobno mają dodać Pandaren Brewmaster xD

Co w tym śmiesznego?
Stawiam też na Phantom Lancera, sporo o nim materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie śmieje, tylko ciesze z tego powodu;)Co do Phantom Lancera też jest w planach. Podobno pracują też nad Luną.Może będzie w piątek, ale bardziej opstawiam za Pandaren Brewmaster :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niedawno był kolejny "rzut" kluczy do Doty 2, ponieważ kilku z moich znajomych na liście zaczęło w tę grę grać (oczekiwali circa 2 miechy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:49, SiDi napisał:

Chyba niedawno był kolejny "rzut" kluczy do Doty 2, ponieważ kilku z moich znajomych
na liście zaczęło w tę grę grać (oczekiwali circa 2 miechy).

Yeap, mój znajomy wyrwał jednego godzinę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:06, Ecko09 napisał:

Ja jedynki na oczy nie widziałem -,-''


To wejdź do gry, kliknij learn i sobie przeczytaj. Albo wejdź na byle jaką stronę o docie. Albo wejdź na reddita i zobacz sobie filmik o postaci. Albo wejdź tam w infografikę o niej ( http://www.playdota.com/forums/picture.php?albumid=2364&pictureid=39373). Holy sziet, tak trudno wklepać kilka literek w google, zamiast marudzić, że nie dają w change logu skilli ? To nie są nowe postacie, więc nie ma po co tego dawać. To nie lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:49, SiDi napisał:

Chyba niedawno był kolejny "rzut" kluczy do Doty 2, ponieważ kilku z moich znajomych
na liście zaczęło w tę grę grać (oczekiwali circa 2 miechy).



ogólnie teraz dota keye chodzą za smieszne "pieniądze". Wiec musiała być dopełniona fala zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucić Replay z starszej wersji Doty na You Tube? Jak go przerobić na odpowiedni format? A co do Pandaren Brewmaster to spoko że go dodali, fajna postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować