Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2014 o 08:25, LubieWafle napisał:

Jestem poza domem; jest jeszcze event z tym lodowym królem i odłamkami?

Dzisiaj wieczorem się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 17:28, Inferno0009 napisał:

> Ale w sumie i tak nieźle się obłowiłem :]

Coś fajnego ? Podaj przykłady ;)

Z ostatniego KF wypadła mi chociażby legendarna czapka dla Embera, 3 mityczne koniki dla CK z gemami + topór i słaby ale jednak mityczny łuk dla WR. Do kurierów szczęścia nie miałem, ale trafił mi się śmieszny ward, którego chyba se zatrzymam bo jakoś popytu na niego nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megzabójstwa: Trine
2x Rogi Nikczemnego Rozkwitu (Spectre)
Pas Furii + Ogon Furii (Spirit Breaker)
Hełm Mrocznej Zjawy (Phantom Assassin)
Kirys Stalowej Sieci + Skorupa Stalowej Sieci (Broodmother)
Niebiański Obserwator (Ward)
Naramiennik Lodowych Łez (Lancer Cancer)
Głowa Daru Morza (Morphling)

Słabo trochę, liczyłem na coś lepszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam o co chodzi, dokładnie od 1 stycznia mam 90% przegranych gier i tak każdego dnia. Czy volvo coś zmieniło w machmakingu czy co, mam ok 51% winów ogóle i czy system chce mnie zgnoić do tych 50%? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko czasami zastanawia mnie ta wyszukiwarka gier w Dota, np z ostatnich 5 gier które grałem aż 4 to były takie stomps(w jedną i w drugą stronę), jedna drużyna miała niemal od początku mocną przewagę i gry kończyły się szybko. Nie wydaje mi się by matchmaking działał zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 20:19, Hummer napisał:

Może po prostu słabo grasz? System nie wymusza ratio 50%, więc pewnie się nie starasz
wystarczająco mocno.

Nie zawsze idzie dobrze, ale zawsze się staram, przykład przed ostatnia gra: ja grałem phantom lancerem z kotlem na hardzie, zjechaliśmy ich carry który uciekł na inną linie i miałem freefarme, ale slardar specjalnie feedował(szedł w storne bazy wroga) bo coś tam sf zrobił lub nie zrobił, gra była by wygrana gdyby nie ten slardar. Kolejny przykład pickowanie randomów i gra bez jakiegokolwiek sensu bo nie ma dobrego carry, same suppy. Coraz częstrze wychodzenie z gry bo się jest fb. Nie pisze że zawsze perfekcyjnie gram, no ale zawsze sie staram dobrze grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 20:19, Hummer napisał:

Może po prostu słabo grasz? System nie wymusza ratio 50%, więc pewnie się nie starasz
wystarczająco mocno.

Nie powtarzaj rzeczy, których prawdziwości nie jesteś pewien, bo możesz mimowolnie wyjść na kłamcę ;) Wybacz, ale jeśli większość graczy ma winratio oscylujący w granicach 45-55%, to o czym mamy mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 14:39, nightfaler napisał:

Mam aktywną "Premię do szansy na zdobycie przedmiotu". Nie aktywowałem niczego podobnego,
skąd się to wzięło?

Może z programu rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może taki problem, że na niektóre przedmioty kosmetyczne nie działała fizyka. Chodzi mi głównie o minę morską i kalmara na Tidehunter''a.

Nie mogę rozwiązania znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 21:18, Mercuror napisał:

Nie powtarzaj rzeczy, których prawdziwości nie jesteś pewien, bo możesz mimowolnie wyjść
na kłamcę ;) Wybacz, ale jeśli większość graczy ma winratio oscylujący w granicach 45-55%,
to o czym mamy mówić?


Nie rozumiem. Matchmaking nie wymusza żadnego ratio wygranych do przegranych, bo niby po co miałby to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nad tym samym się zastanawiałem. Jaki byłby tego sens? Dziwnie by było, żeby większość graczy miała powyżej powiedzmy 60%. Z resztą jak się w końcu trafi na swój poziom to i tak co wszystko się wyrówna, bo zakładając, że to właśnie ten limit to połowę gier się wygra, a drugą połowę przegra.

Ludzie snują jakieś dziwne teorie spiskowe, żeby zatuszować to, że przegrywają bo są słabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować