Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kazunori Yamauchi bije się w piersi i przeprasza za opóźnienie Gran Turismo 5

17 postów w tym temacie

Więc Kaz powiem tak.. Jesteś cholernym perfekcjonistą, zawsze wypuszczasz fantastyczne gry.. Ale to już przeginka.. Jak ta gra nie będzie mieć 95 punkcików na Metacritic będę zły. Jak tak to ci wybaczę.. Przemówiłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 15:48, Kezuj12345 napisał:

Za takie coś powinien dodać coś ekstra dla kupujących tą grę :D


Powinni oddać do wyboru gracza 950 aut, wtedy nikt nie byłby nawet odrobinkę zły na kolejne opoźnienia. Oh wait... przecież tam będzie 950 aut! ... widzisz, od razu mi przeszła złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaz, nie pitol ;/ Powiedz chociaz wprost czlowieku o co biega bo te tlumaczenia to ja slysze juz 10 raz- wiem, ze fani preorderow nie anuluja, ale po co ich wk!@#$?? Zadne GT perfekcyjne nie bylo, nowe tez nie bedzie- to jest poprostu niemozliwe! Wystarczy, ze podzielili auta na premium i standard, co bylo jak cios siekiera w plecy, efekty pogodowe beda dotyczyly wybranych tras- czym chlopina chce to nadrobic? Jakims antypirackim firmware, ktore zapewnie pisza na kolanie?? DAJCIE MI GT 5 I KONCZCIE TEN PONURY SPEKTAKL;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że przełożono ponieważ GT5 poszło do produkcji z wymogiem softu 3.41, czyli tego niezabezpieczonego przed piraceniem, a soft 3.50 pojawił się dopiero pod koniec września. Wszystkie podziękowania zatem wypadałoby kierować do piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile apetyt posiadaczy ps3 na nowe CoD jest taki jak na GT 5 to tak. Ja po MW2 nabawilem sie niestrawnosci, wiec gdyby to faktycznie byl powod- zapienilbym sie ze wscieklosci i dostal zawalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować