Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor trafił do polskich sklepów

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Najnowsza część jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii pierwszoosobowych gier akcji, czyli Medal of Honor, została właśnie wydana na europejskim, a także naszym rynku, w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 z polskimi napisami.

Przeczytaj cały tekst "Medal of Honor trafił do polskich sklepów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, pograłem ... i jestem zadowolony. Obowiązkowa pozycja dla fana fpsów. Jednocześnie przyznaję, że wykonaniem gra ociera się czasem o produkcje naszego City Interactive. Jednak, klimat, muzyka, fabuła w mojej ocenie lepsze od sci-fi jakie otrzymaliśmy w CoD MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, zagrałem i jestem rozczarowany. Gra gorsza od MW2 i BC2. Musiałem anulować zamówienie nie polecam tym bardziej że gra na niecałe 4h (10 misji), a multi jest po prostu beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gry na PC nie kosztują jak 3 lata temu -79 zł
Jak widzę grę na PC za 129 zł to już rozsądniej jest kupić konsolową za 170, którą zawsze bez problemu odsprzedasz.

LEO WHY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie gram.pl, nie wiem czy to tylko wy macie takie opóźnienie, ale ja już we wtorek kupiłem sobie mojego "MoHerka" w Saturnie w Arkadii (Wa-wa). Zwykle oni mają później... hmmm... w sumie, to świat się kończy (gry w Saturnie wcześniej niż rzekoma premiera, Duke Nukem Forever jednak powstaje, co to się dzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Scorpio100
gram.pl nie jest opozniony tylko to jest NEWS o oficjalnej premierze gry. Do mnie kurier z gram.pl przyjechal we wtorek z rana, wiec tez MoH''a mam od wtorku, tak jak wiekszosc ludzi z pre-orderami.
Generalnie cos nie wyszlo z ta Oficjalna premiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak też odłożę pieniądze na Black Ops... Po pierwsze że jestem fanem serii, po drugie po prostu wydaje mi się lepsze niż MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram juz od środy, powiem krótko singiel 4/5, multi 4/5 ( atutem są małe mapy, nie to co w Battlefield Bad Company 2 )- to ocztwiście jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że każdy ma swój gust i prawo do oceny ale doprawdy nie rozumiem co się ludziom konkretnie nie podoba w tej grze? Krótka? Zgadzam się, ale czy ''wspaniałe'' Modern Warfare 2 starczyło na tyle co np. Oblivion?
Irytuje mnie jeszcze patrzenie na wszystkie gry przez pryzmat Modern Warfare - w zeszłym roku ludzie porównywali do niej Dragon Rising (LOL) a w tym MoH, za rok proponuje Football Manager.

MoH jest po prostu INNY niż CoD MW2 czy nawet Bad Company 2 - nie ratujemy w nim świata, nie ratujemy USA przez inwazją, nie oglądamy z przestrzeni kosmicznej wybuchu 2 rakiet balistycznych i nie patrzymy jak na ulice Waszyngtonu spadają rosyjskie śmigłowce. Według mnie gra Danger Close jest bardziej realistyczna (a przez to mniej w niej akcji) a jej scenariusz jest o wiele prawdziwszy i nie tylko dlatego, że rozgrywa się w Afganistanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 13:49, TobiAlex napisał:

thiefi a tak ciężko kupić sam klucz za 63 zł? Znowu jest pieprzenie o cenie gry a wystarczy
tylko poszperać.

Zauważ że nie kazdy jest obeznany w takich sprawach, jak załatwienie klucza z jakiejś strony online. Jednak większość osób (casuali i zwykłych graczy), kupuje bezpośrednio w sklepach i nie wiedzą że można kupić klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu kupiłem cod4 za 89zł i była to jedna z najlepszych gier jakie grałem. Teraz wszystkie gry to minimum 110zł (jeżeli chodzi o fpsy z mutli) i coraz to gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Scorpio100
W Katowickim Saturnie gra była już w poniedziałek.Ja swój egzemplarz odebrałem we wtorek w Sferisie.
Co do gry,singiel fajny choć diablo krótki.Multi takie sobie.Generalnie gra przeciętna,żadna rewelka.Choć na pewno będą i tacy co będą ją wychwalać pod niebiosa.Kwestia gustu.Gdy bym mógł cofnąć czas to bym jej nie zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować