Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II ponownie opóźnione

51 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 18:16, lis_23 napisał:

teraz mam odłożoną kasę na kolekcjonerkę a na początku przyszłego roku mam ważniejsze tytuły do kupienia - czytaj: Buletstorm.Dead Space 2,Dragon Age II,Crysis 2,Wiedźmin 2 i przełożony dodatek do Assassins Creed II.



To nie kupuj kolekcjonerki tylko zwykłą edycję i będziesz miał kasę :)

Boże, zazdroszczę Ci że masz tyle czasu na granie ;p Ja męcze KOTORA 1 od 2 tygodni i czasem w FIFE pykam a tak to 0 możliwości żeby w coś innego pograć xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że powodów może być kilka: 1) dopieszczenie na maksa strony technicznej gry; 2) premiera zostanie przesunięta, żeby nie konkurować z ArcaniĄ (dość podobne cRPGi to przecież są); 3) żeby zmniejszyć dystans między premierami tytułu w Europie i USA.

Osobiście jestem zadowolony z takiego stanu rzeczy. Przynajmniej zdążę zaoszczędzić na pre-oder. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO lepiej by było gdyby z początku podawali odległą datę, a później ku zaskoczeniu i radości wszystkich oczekujących przesunąć premierę na wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:36, Gregario napisał:

ja na pewno w Two Worlds II nie zagram. za dużym bublem i nieporozumieniem była pierwsza
część gry abym popełnił błąd.


Jak dla mnie," Two Worlds " było bardziej grywalne niż " Gothic 3 " - i nie tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 19:50, matis9988 napisał:

Dla mnie także, ale wciągnął mnie jedynie tryb multiplayer.


Ja nie przepadam za multi,gram tylko w singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedle zapewnien tworcow gra miala wyjsc juz jakis czas temu wiec pewnie nie tak 100% jest ukonczona. A kolejnego szrotu po arcani nie chce, wiec wole poczekac na to az będą gotowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 20:02, Almarcino napisał:

wedle zapewnien tworcow gra miala wyjsc juz jakis czas temu wiec pewnie nie tak 100%
jest ukonczona. A kolejnego szrotu po arcani nie chce, wiec wole poczekac na to az będą
gotowi ;)


Jak może być nie ukończona w 100% skoro jest ponoć w fazie " gold "?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to już nie przeszkadza... Będe miał więcej czasu na wciągnięcie się w Fallouta New Vegas... Oczywiście jeśli nie gra faktycznie się w listopadzie ukaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina też przekładali i przekładali, pół roku, im było bliżej wydania gry, tym większa cisza na temat jej daty. Ja narzekałem i zapowiadałem tej grze porażkę, nie wierzyłem, że w ogóle wyjdzie. A obecnie uważam Wiedźmaka za rewelacyjne RPG, miliard razy lepsze np. od niedawno głośno zachwalanego (a moim zdaniem lekko nieudanego) Dragon Age''a.
Może taka jest specyfika tworzenia i wydawania polskich RPG.
Nie denerwujcie się, mniej goryczy moi drodzy i więcej cierpliwości. Może Wasze nerwy zostaną nagrodzone z nawiązką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 20:46, Czaroxxx napisał:

Wolę poślizg niż potem dostać 20 patchy które będą łatać to co powinno być od premiery.



ii tak już jest w tłoczni ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, bo jestem pewien, że bezpośrednie starcie z New Vegas TWII przegrałoby. Szkoda trochę, że wyjdzie w cieniu Black Ops (tak, wiem, że to inne gatunki, ale cały marketingowy szum będzie wokół gry Activision).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przekładają ile wlezie - po zobaczeniu NIESAMOWICIE zabugowanej wersji na Xbox Fun Day 2010 aż oniemiałem - bo jak coś może mieć więcej bugów niż Gothic 3? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować