Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kiepska sprzedaż Guitar Hero: Warriors of Rock

17 postów w tym temacie

Nie dziwię się. Popatrzyłem na gameplay i uznałem, że mając "piątkę" nie ma sensu kupować drugi raz tego samego. Seria ta BARDZO potrzebuje zmian biorąc pod uwagę Rock Banda-keyboardy, "prawdziwe" gitary i inne "pierdółki", ale tak czy siak nic nie przebije prawdziwych instrumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe instrumenty...

Im mocniej pójdzie się w stronę prawdziwych instrumentów, tym bardziej wzroście cena, tym mniej osób będzie w ogóle zainteresowanych. Teraz seria jest raczej tytułem dla segmentu hardcore, bo dla casual wystarczy jeden tytuł i ewentualnie trochę DLC. Ja osobiście mam sporo gier z GH i nie ciągnie mnie do zakupu nowych. Tak naprawdę wystarczy mi GH:Metallica i już nic więcej nie potrzebuję. Najgorsze jest to, że z nowej odsłony chciało by się zagrać 1 lub 2 utwory a reszta tak naprawdę nie ciekawi. Druga sprawa to zmienianie płytek - męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:07, Fuadex napisał:

jakby wydali na PC to mieliby +1 klienta


Szczerze to ściągnij całkowicie legalną i darmową grę-Frets on Fire. Można powiedzieć, że to takie GH na PieCa. Można do niego ściągać równie całkowicie legalnie i darmowo różniste piosenki i mody. Po co bulić pieniądze na Koticka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym dał ,żeby teraz zagrać Money For Nothing :D Niekoniecznie na plastykowej gitarce :)

Nie znam tej serii gier ,nie wiem co było wcześniej.Ale w tej grze są takie genialne zespoły ( B.O.Cult ,Dire Straits,Rush,Kiss,Jethro Tull),że aż szkoda by mi było tego nie kupić.Oczywiście gdybym miał na co to kupić ,bo konsoli nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będąc szczerym, od GH World Tour i jednoczesnego pojawienia się na rynku RB2 mamy lidera bardzo wyraźnie określonego. Po RB2 był genialny The Beatles: Rock Band i niezły Green Day, teraz idzie RB3 który szykuje niezła rewolucję... A GH to oprócz bardzo dobrej GH Metallica (nie lubię Metaliki, ale gra była naprawdę bardzo dobra). Do tego wystarczy spojrzeć na wsparcie deweloperów RB przez multum DLC, i wiemy co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 22:10, Scorpio100 napisał:

> jakby wydali na PC to mieliby +1 klienta

Szczerze to ściągnij całkowicie legalną i darmową grę-Frets on Fire. Można powiedzieć,
że to takie GH na PieCa. Można do niego ściągać równie całkowicie legalnie

*ekhu* *ekhu* Aha. *ekhu*

A co do tematu: GH się przestało sprzedawać, bo Activision przesyciło rynek, wydając miesiąc po miesiącu kolejne mierne edycje GH. Harmonix za to wydaje gry raz na rok, kilka i dzięki temu może zadbać o ich poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FoF to tylko namiastka GH, niby to samo, ale jednak brakuje tego czegos, co ma seria GH. Żeby nie było - w FoFa gram juz jakies 3 lata, w nowe GH grałem u kumpla bite 2 dni i tu w ogóle nie ma co porównywać, zabawy przy soundtracku Warriors of Rock jest nieziemska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:31, Vifon napisał:

Polemizowałbym co do legalności utworów do FoF. Czym to się niby różni od ściągnięcia
zwykłego utworu?

Niczym. Chyba, że ściągasz utwory z GH/RB, to wtedy oprócz nielegalnej muzyki ściągasz też nielegalne pliki MIDI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, bo Kotick jest sam sobie winien. Wypuszczanie kolejnych części taśmowo i zaniżanie jakości oczywiście źle się odbije na wynikach i nie zdziwię się, jak seria mocno podupadnie lub zdechnie (lub Acti pójdzie po rozum do głowy i przygotuje wreszcie naprawdę porządną grę, która usprawiedliwi wydaną na nią kasę).

Swoją drogą - to już nie World of WarCraft jest flagowym tytułem Activision? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WT kupiłem dla gitary (która i tak się niedawno zepsuła), ale playlista to tam była po wuju. Potem przyszła pora na GH:M i nie powiem - do dzisiaj się zagrywam. Fenomen! Aż sobie specjalnie dokupiłem perkusję. Tak więc po zachwytach nad GH:M kupiłem GH5 licząc na jeszcze lepsze wrażenia no i się rozczarowałem. Po tej odsłonie gry obiecałem sobie, że już nie kupię żadnego innego Guitar Hero. Co prawda miałem mały kryzys przy GH WoR, bo zainteresowała mnie nowa gitarka oraz kilka utworów, które zawsze chciałem zagrać, ale na szczęście wszystko to zaliczyłem w jakimś większym sklepie, gdzie można było sobie pograć. Fajnie się grało, ale to cały czas to samo GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako że GH:WoR to moja pierwsza gra z serii GH, nie widzę problemów. Myślałem, jednak, że wewnętrzny sklep gdzie można sobie dokupić dodatkowe ścieżki będzie miał bogatszy asortyment, a z tego co na razie się zorientowałem tak nie jest. W tym miejscu faktycznie się zawiodłem - ścieżek z poprzednich "pudełkowych" edycji chyba nie da się dokupić "luzem", ani chyba nawet w pakiecie. Pojedyncze utwory to w większości mniej znane ścieżki ze znanych albumów (na przykład z Black Sabbath jest tylko 1 album i to ze ścieżkami z dupy) lub jakieś całkowite gówno (Miley Cycrus?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu zrobią takie GT, że będę mógł zaimportować sobie na dysk całą bibliotekę z części poprzednich, to wtedy ją kupię. To by było cudowne mieć w jednej grze te wszystkie utwory. Jeszcze tylko jakieś sensowne filtry przy tworzeniu playlisty i będzie ultra cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym w sumie chyba nawet kupił, ale nie mogę nigdzie dostać :( W GH5 bawimy się z żoną świetnie, ale na zmianę, a to zawsze wywołuje awantury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem kiedy piątka miała swoją premierę, a co dopiero ta część :D
Totalna cisza zapanowała nad tym gatunkiem chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować