Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Mafia to coś wspaniałego, to coś niezwykłego. Ten klimat lat 30, to tętniące miasto życiem. Ta fabuła. Coś wspaniałego. Jak gra z roku 2002 to coś niesamowitego bo niektóre gry to nawet nie dorastają do pięt takiej Mafii. Mafia 2 kupuje obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mafia to coś wspaniałego, to coś niezwykłego. Ten klimat lat 30, to tętniące miasto życiem.
Ta fabuła. Coś wspaniałego. Jak gra z roku 2002 to coś niesamowitego bo niektóre gry
to nawet nie dorastają do pięt takiej Mafii. Mafia 2 kupuje obowiązkowo.


100% racji, ta gra jest niesamowita. Klimat jest boski i fabuła... w żadnej grze nie ma czegoś takiego. Jak oglądam to wypasione intro, to się łezka w oku kręci. ( http://www.youtube.com/watch?v=aK4WbKTDOnQ). Jedno wiem - takiej gry już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

Mafia to coś wspaniałego, to coś niezwykłego. Ten klimat lat 30, to tętniące miasto życiem.
Ta fabuła. Coś wspaniałego. Jak gra z roku 2002 to coś niesamowitego bo niektóre gry
to nawet nie dorastają do pięt takiej Mafii. Mafia 2 kupuje obowiązkowo.



I dlatego Mafia po dziś dzien jest dla mnie najlepszą grą w jaką grałem i dlatego gram w nią cały czas;) I dlatego nabylem premierowe wydanie tejże gry jeszcze z folią na dużym tekturowym pudełko;) To jest dopiero rarytas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 08:49, Slaverox napisał:


Widziałem już bardzoooooooooooooooooooo dawno tego facia :)

Dnia 16.08.2009 o 08:49, Slaverox napisał:

A to coś od twórców Mafii:
http://mafiatown.gram.pl/viewpage.php?page_id=93


O tym nie wiedziałem ;)

Dnia 16.08.2009 o 08:49, Slaverox napisał:


No wszędzie są jakieś ciekawostki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to znam, ale osobiście nigdy nie zobaczyłem tego gościa z głową psa. Chociaż grałem długo. Kumpel ledwo zaczął pykać i spotkał tego pół-psa dwa razy. Fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 11:54, Ancient_Lord napisał:

Wszystko to znam, ale osobiście nigdy nie zobaczyłem tego gościa z głową psa. Chociaż
grałem długo. Kumpel ledwo zaczął pykać i spotkał tego pół-psa dwa razy. Fart.

Podobno można go spotkać w Works Quarter, ale może się w różnych miejscach pojawiać bo też nie udało mi się go nigdy spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest przewidywana światowa data premiery na lutego 2010 roku. Póki co nie zostały podane oficjalne wymagania gry, no chyba że przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że Mafia bardzo mi przypadła do gustu.Mimo,że z frustracji jej nie przeszedłem jest to jedna z lepszych gier w mojej kolekcji (a gwarantuje,że ta jest duża).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z frustracji ? czyli o co dokładnie chodzi ? w moim przypadku chodziło o wyścig, nieźle się z nim męczyłem w 2002 roku :) A co ukończenia gry to warto ją ukończyć, chociażby na samą fabułę i zakończenie którego się nie spodziewałem i właściwie jest praktycznie niespotykane w innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 13:05, Lucas005 napisał:

Z frustracji ? czyli o co dokładnie chodzi ? w moim przypadku chodziło o wyścig, nieźle
się z nim męczyłem w 2002 roku :) A co ukończenia gry to warto ją ukończyć, chociażby
na samą fabułę i zakończenie którego się nie spodziewałem i właściwie jest praktycznie
niespotykane w innych grach.



zawsze mnie to intrygowało, że ludzi tak ten wyścig męczył. Ja go przeszedłem za 3 bodajże razem i to z przewagą ponad 10sek. Bardziej to mnie zatrzymała misja nocna jak trzeba było włamac się do jakiegoś domu, uciszyć gospodynie, zawinąć dokumenty i odjechać pięknym srebrnym autkiem. Rozkminiłem ją dopiero po miesiącu bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 15:04, Citkowsky napisał:

zawsze mnie to intrygowało, że ludzi tak ten wyścig męczył. Ja go przeszedłem za 3 bodajże
razem i to z przewagą ponad 10sek. Bardziej to mnie zatrzymała misja nocna jak trzeba
było włamac się do jakiegoś domu, uciszyć gospodynie, zawinąć dokumenty i odjechać pięknym
srebrnym autkiem. Rozkminiłem ją dopiero po miesiącu bodajże.


Dla mnie wszystkie misje są łatwe w Mafii, miałem problem tylko z ostatnią misją bo nie pojechałem do Żółtego Peta.

Lucas005:
Praktycznie nikt się nie spodziewał takiego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować