Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2010 o 18:45, Witcher1990 napisał:

> Więcej różnic nie pamiętam.
A grzechów?

Grzechy pamiętam i proszę cię żebyś na 2gi raz mnie o takie rzeczy nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 wersje Mafii 1 ze starej kolekcji klasyki, 2 z Playa. Mój znajomy ma wersję premierową i u niego przy zderzeniach albo uderzeniu auta baseballem pojawiają się rysy. U mnie się nie pojawiały, myślałem że to wina słabego komputera. Jednak na nowym rys dalej nie ma. Chyba jest to zależne od zainstalowanego patcha. Zna ktoś jakiś amatorski patch albo coś co pozwoli te zarysowania włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:49, Tomek1120 napisał:

Mam 2 wersje Mafii 1 ze starej kolekcji klasyki, 2 z Playa. Mój znajomy ma wersję premierową
i u niego przy zderzeniach albo uderzeniu auta baseballem pojawiają się rysy. U mnie
się nie pojawiały, myślałem że to wina słabego komputera. Jednak na nowym rys dalej nie
ma. Chyba jest to zależne od zainstalowanego patcha. Zna ktoś jakiś amatorski patch albo
coś co pozwoli te zarysowania włączyć?

Czytaj posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 12:12, Slaverox napisał:

Ładną mam tapetę na pulpicie?
Obrazek ten znalazłem na http://mafiascene.com/ i jeśli się nie mylę, to jego autorem
jest jeden z Administratorów tej strony :p


Nie zachwyca. Zwłaszcza te tekstury domów w oddali i drzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w Mafię i miałem misję "Odwiedziny u bogaczy", jak już podjechałem z Salvatore do tylnego wejścia i otworzył zamek, to ja otworzyłem drzwi i zacząłem biec jak najdalej od drzwi, jak mi się włączyła ciąg dalszy misji(Willa - jakoś tak się nazywa), to ja byłem po za terenem willi a Salvatore był po 2giej stronie drzwi.

20100208132731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 13:27, Slaverox napisał:

Grałem dzisiaj w Mafię i miałem misję "Odwiedziny u bogaczy", jak już podjechałem z Salvatore
do tylnego wejścia i otworzył zamek, to ja otworzyłem drzwi i zacząłem biec jak najdalej
od drzwi, jak mi się włączyła ciąg dalszy misji(Willa - jakoś tak się nazywa), to ja
byłem po za terenem willi a Salvatore był po 2giej stronie drzwi.

Nic z tego nie rozumiem skończyłeś już misję podszedłeś do drzwi przy których się zaczyna i znowu załadowała ci się misja od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:21, Witcher1990 napisał:

> Grałem dzisiaj w Mafię i miałem misję "Odwiedziny u bogaczy", jak już podjechałem
z Salvatore
> do tylnego wejścia i otworzył zamek, to ja otworzyłem drzwi i zacząłem biec jak
najdalej
> od drzwi, jak mi się włączyła ciąg dalszy misji(Willa - jakoś tak się nazywa), to
ja
> byłem po za terenem willi a Salvatore był po 2giej stronie drzwi.
Nic z tego nie rozumiem skończyłeś już misję podszedłeś do drzwi przy których się zaczyna
i znowu załadowała ci się misja od początku?

Mówię że miałem misję "Odwiedziny u bogaczy - W mieście" i wywiozłem Salvatore pod te drzwi, On otworzył zamek, ja otworzyłem drzwi i zacząłem biec jak najdalej od nich, gdy nagle włączyło mi się wczytywanie "Odwiedziny u bogaczy - Willa", misja się zaczęła, ja byłem na zewnątrz a Salvatore na terenie posiadłości prokuratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 13:27, Slaverox napisał:

Grałem dzisiaj w Mafię i miałem misję "Odwiedziny u bogaczy", jak już podjechałem z Salvatore
do tylnego wejścia i otworzył zamek, to ja otworzyłem drzwi i zacząłem biec jak najdalej
od drzwi, jak mi się włączyła ciąg dalszy misji(Willa - jakoś tak się nazywa), to ja
byłem po za terenem willi a Salvatore był po 2giej stronie drzwi.

Weź sobie zainstaluj mafiacon. Wtedy bez problemu będziesz mógł przeniknąć przez ścianę i grać dalej w misję. Jakbyś miał jakieś problemy z uruchomieniem/działaniem, pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 21:33, Karanthir666 napisał:

> Grałem dzisiaj w Mafię i miałem misję "Odwiedziny u bogaczy", jak już podjechałem
z Salvatore
> do tylnego wejścia i otworzył zamek, to ja otworzyłem drzwi i zacząłem biec jak
najdalej
> od drzwi, jak mi się włączyła ciąg dalszy misji(Willa - jakoś tak się nazywa), to
ja
> byłem po za terenem willi a Salvatore był po 2giej stronie drzwi.
Weź sobie zainstaluj mafiacon. Wtedy bez problemu będziesz mógł przeniknąć przez ścianę
i grać dalej w misję. Jakbyś miał jakieś problemy z uruchomieniem/działaniem, pytaj.

Nie mam żadnego problemu z tą grą, a po za tym przechodzę już ją ok. 6/8 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 21:54, Slaverox napisał:

Od kiedy da się stać na na ogniu xd? - Misja: Czysta gra - Bar Salieriego.

Ta gra jest tak zabugowana, że nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 21:54, Slaverox napisał:

Od kiedy da się stać na na ogniu xd? - Misja: Czysta gra - Bar Salieriego.


Nie przesadzaj bo nie było na nią mocnych w dniu premiery. A grywalnością i grafiką nawet o wiele pozniej wydane San Andreas przebijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 08:24, jcl99 napisał:

Owszem ma kilka błędów, ale nie mówmy że jest bardzo zabugowana bo tak nie jest.

Pooglądaj kilka filmów na YT się przekonasz. Najwięcej jest glitchów takich niedoskonałości silnika czyli np przenikanie przez ściany itp, samochody dziwnie się zachowujące itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 09:55, Witcher1990 napisał:

Pooglądaj kilka filmów na YT się przekonasz. Najwięcej jest glitchów takich niedoskonałości
silnika czyli np przenikanie przez ściany itp, samochody dziwnie się zachowujące itp.


Najzabawniejsze są momenty gdy gna się ulicą, a tu nagle przed nami spod ziemi wypada jakiś pojazd, albo za zakrętem pakujemy się w jakiś samochód, który w jezdni utknął w połowie. :D
Chyba najczęściej irytujący mnie bug w Mafii... No może jeszcze nie licząc w trybie Free Run, mafiozo prujący do nas z obrzyna przez samochód. :F

BTW. Gram akurat w GTA:SA, ale chyba zainstaluję sobie jeszcze Mafię, bo dawno nie grałem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 09:55, Witcher1990 napisał:

> Owszem ma kilka błędów, ale nie mówmy że jest bardzo zabugowana bo tak nie jest.

Pooglądaj kilka filmów na YT się przekonasz. Najwięcej jest glitchów takich niedoskonałości
silnika czyli np przenikanie przez ściany itp, samochody dziwnie się zachowujące itp.

Znam jeszcze jedno niedopracowanie, w misji Śmietanka na kawie - Polowanie na człowieka, to Silver Flather w którym jedzie Morello przejeżdża obok wjazdu(przez ogrodzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować