Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 19:22, mallard napisał:

Ulvera zdobywasz w tej misji, gdzie trzeba jechać do opuszczonej stacji naprawczej i obić tych,
co atakowali ciebie i Sarę. Tytułu nie pamiętam. A Thory chyba w misji "Śmierć sztuki". Trzeba
jechać do Chinatown i ukraść samochód z giełdy.

Gdzie jest molo w central island??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:56, rada napisał:

mafia ulwielbiam ta gre dla mnie najlepsza w jaką gralem

Hm...twój post nie ma praktycznie sesny, każdy może napisać że to jest najlepsza gra w jaką grał. Napisz po prstu co Ci się w niej odobałó a co nie. Żeby nie było offtopa, mi się w grze podoba fabuła, grafika (na swe czasy była super i nawet teraz nie odstrasza). Nie podobała mi się policja gdy np. jechałem z prędkościa 64 km/h zaczynała mnie ścigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:54, mallard napisał:

Molo? W central island? Chodzi Ci o to molo, gdzie stał statek w misji "Wszystkiego Najlepszego"?

Wiem że jest w entral Island dzwonić jakiś telefon bo wziełem w Freeride extreme misje z telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - Mafia to dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem ... Znakomita fabula , strzelaniny ... I nie wiem jak wam ale mi się ona ciągle nie nudzi ... . Jestem ciekaw tylko czy będzie Mafia 2 ... i co ona będzie przedstawiac ... . Może grę z perspektywy Sama albo Pauliego ? Albo losy Tommy-ego po ostatniej misii ( Nie po zakończeniu ) w mafii aż do spodkania z Noramnem bądz jeszcze po tym ( fajnie by wyglądala gra w tarakcie procesu sądowego : ) Poza tym jest jeszcze wojna - Może Tommy był żołnieżem w końcu " Dośwadczenie " Miał : ) ) A co wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:39, Daniel DazZy napisał:

Jestem ciekaw tylko czy będzie Mafia 2 ... i co ona będzie przedstawiac ... .

Ja wolałbym, żeby nie było Mafii 2. Dorównać "jedynce" byłoby niemal niemożliwe, a zniszczyć legendę bardzo łatwo.

Dnia 14.10.2006 o 22:39, Daniel DazZy napisał:

Może grę z perspektywy Sama albo Pauliego ?

Przy takiej możliwości powtarzałyby się pewne wątki z pierwszej części, więc IMO odpada.

Dnia 14.10.2006 o 22:39, Daniel DazZy napisał:

Albo losy Tommy-ego po ostatniej misii ( Nie po zakończeniu ) w mafii
aż do spodkania z Noramnem bądz jeszcze po tym ( fajnie by wyglądala gra w tarakcie procesu
sądowego : )

W trakcie procesu, jak i przed nim Tommy siedział w odosobnionej celi otoczony chmarą ochroniarzy, więc też odpada.

Dnia 14.10.2006 o 22:39, Daniel DazZy napisał:

Poza tym jest jeszcze wojna - Może Tommy był żołnieżem w końcu " Dośwadczenie
" Miał : ) )

Zgłosił się na policje sam i wszystko opowiedział, więc na pewno chciał skończyć z takim życiem, nie lubił też zabijać - robił to, bo nie miał innego wyjścia.

Jeśli miałaby powstać druga część "Mafii", a słyszałem o tym, to moim zdaniem, jedyną opcją jest nowy bohater i nowa historia. Wszelkie związki fabularne z poprzednią częścią byłyby niebezpieczne i często naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]


Byłoby super,jesli powstała by dwójka.Ale taka wybitną gre łatwo zniszczyć,więc panowie z Illusion Softworks powinni sie baardzo postarać.A co do fabuły,pozostawiam wolna im rękę:DPowinni poprawić grafike na bardziej cywilizowaną(xhociaż grafika Mafii w tamtych czasach uchodziła za fotorealistyczną) i to wszystko,bo w jedynce wszystko było dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 00:43, NyGgA MiLy napisał:

[ciach]


Byłoby super,jesli powstała by dwójka.Ale taka wybitną gre łatwo zniszczyć,więc panowie z Illusion
Softworks powinni sie baardzo postarać.A co do fabuły,pozostawiam wolna im rękę:DPowinni poprawić
grafike na bardziej cywilizowaną(xhociaż grafika Mafii w tamtych czasach uchodziła za fotorealistyczną)
i to wszystko,bo w jedynce wszystko było dobre:)


ja myślę że mafji 2 nie będzie,z powodu jak się kończy:( (bez skojarzeń do tych co jeszcze nie przeszli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to jak będą chcieli to stworzą drugą część. W niej może być zawarty wątek między filmikiem końca misji a filmikiem jak go zabijają. Albo, że dziecko głównego bohatera będzie chciało się zemścić. Może być jeszcze dużo bardzo dużo wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:57, rafał b. napisał:

ja myślę że mafji 2 nie będzie,z powodu jak się kończy:( (bez skojarzeń do tych co jeszcze
nie przeszli)

Druga część "Mafii" nie musiałaby opowiadac o tym samym bohaterze. To że Tommy nie występowałby w niej, nie dyskwalifikuje jej istnienia. Chociaż jak pisałem wyżej, wolałbym, żeby "Mafia 2" nie powstała.

PS Tnij cytaty, prosze. jeśli odpowiadasz na całość posta możesz wykasować jego treść, a jak odpowiadasz na fragment posta, to zostaw tylko to na co ocpowiadasz, a reszte skasuj. Twoja wypowiedź będzie bardziej przejrzysta i forum będzie mniej zaśmiecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:01, Konrades napisał:

Znając życie to jak będą chcieli to stworzą drugą część. W niej może być zawarty wątek między
filmikiem końca misji a filmikiem jak go zabijają. Albo, że dziecko głównego bohatera będzie
chciało się zemścić. Może być jeszcze dużo bardzo dużo wątków.


Ale Mafia w latach pięćdziesiątych to już by nie było to samo.Poza tym nie mają szans dorównać temu legendarnemu tytułowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:34, mallard napisał:

To prawda, w latach 50 to nie to samo, ale też można z tego zrobić niezłą gierkę. W końcu broń
i wozy z lat 50 też były extra. I muzyka...


W sumie im więcej gier tym lepiej więc nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było stworzyć Mafię z lat 70 - tych. Te amerykańskie krążowniki, muscle cary, Dodge Chargery i muzyka rodem z Blues Brothers. Ale by była zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:43, mallard napisał:

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było stworzyć Mafię z lat 70 - tych. Te amerykańskie krążowniki,
muscle cary, Dodge Chargery i muzyka rodem z Blues Brothers. Ale by była zabawa!


podobał mi się ten samochodzik który był na samym końcu mafii.Z którego wysiedli kolesie co sprzątneli Tommyego.Przejechałbym się takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:01, Konrades napisał:

Albo, że dziecko głównego bohatera będzie chciało się zemścić.


Eee... córeczka ? Wątpię ... ja jak bym miał robic Mafię 2 to ukaząłbym grę ( i to co dzialo się przed nią ) Z perspektywy Sama lub Pauliego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twoja subiektywna opinia : ) ja tam wolę czasy w , których toczyła się Mafia i pokierowac Sobie Paulim albo Samem ( Można ukaza c co działo się PRZED ich spodkaniem z Tommym i co się działo gdy jego z nimi nie było ( Np. To " Uciszanie " Świadków kiedy to Tommy był w " Odwiedzinach u bogaczy " albo ten dzien po napadzie na bank przedstawiony z perspektywy Pauliego/Sama a ci co grali wiedzą jak odmienne a jednocześnie podobne były by te perspektywy : ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować