Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Nooo, zdarza się dość często postaciom blokować na zupełnie głupich rzeczach ja pudełka itp.
Jednak takie perełki możemy zobaczyć w nowych grach, nie ma się więc co dziwić Mafii, którą ma tych lat już sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem i mam nadzieję że jakiś dobry człowiek odpowie mi na to pytanie! A mianowicie dośc dawno temu kupiłem sobie grę Mafia The City of Lost Haevan(Mafia I)! Mam system Windows vista i jak uruchamiam grę pisze mi: Error: #4205 Generic..... Co mam zrobic? Natknąłem się już na ten problem w sieci ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie! Czy ktoś wie co mogę zrobic żeby gierka poszła? Mam tą starą wersję z 3 CD! Proszę o natychmiastową odpowiedź jeśli to możliwe! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 16:02, Mafioso_PL napisał:

Mam XPka i też gierka przy wychodzeniu się wysypuje, niezależnie czy to edycja z jakiegoś
czasopisma czy pudełkowa ;)



Na PC mam XPka i takiego błędu nie mam i nigdy nie miałem poza Vistą i Siódemką :)
Cóż mogę poradzić, aktualizacja sterowników, i dobrze dobrana konfiguracja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 16:00, Smileyer napisał:

Windows 7 czy Vista?
Nie ma mocnych, nic tutaj nie pomoże :)
Gra jest zbyt stara po prostu.


Ja posiadam Vistę i Mafia działa mi bez problemów. Jak widać nie jest to reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś fix do gry, bo mam wybraną rozdzielczość HD i jak jest jakiś długi tekst to po prostu jest on przycięty i kawałka nie ma : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zbliża się coś wielkiego - za równo 8 dni pierwsza odsłona serii zaliczy dokładnie 10 lat.
Ktoś oprócz mnie właśnie instaluje tę jedną z najwspanialszych pozycji na blaszakach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 07:52, mtsach napisał:

No to się zbliża się coś wielkiego - za równo 8 dni pierwsza odsłona serii zaliczy dokładnie
10 lat.
Ktoś oprócz mnie właśnie instaluje tę jedną z najwspanialszych pozycji na blaszakach?
:)

Ja mam zainstalowaną i przeszedłem ją chyba na wszystkie możliwe sposoby :P Ponadto dodam że w misji "Lepiej do tego przywyknij" można sobie ułatwić sprawę w opuszczonym magazynie kosząc Bolta Ace i wjeżdżająć tam, dodam też że w misjach jeżdżę głównie prototypem Bolt Throwerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 07:52, mtsach napisał:

No to się zbliża się coś wielkiego - za równo 8 dni pierwsza odsłona serii zaliczy dokładnie
10 lat.
Ktoś oprócz mnie właśnie instaluje tę jedną z najwspanialszych pozycji na blaszakach?
:)


chociaż przeszedłem gre kilkanaście razy, podobnie jak Slaverox chyba na wszelkie możliwe sposoby, zdecydowanie zainstaluję, o ile nie pogryzie się z windowsem 7...

u mnie to jest już taka tradycja, minimum 1-2 razy do roku musze zagrac w Mafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, znalazłem pewny poradnik wstawiony przez jakiegoś dzieciaka jak odpalić grę Mafia na Windows 7, tylko jest jedno ale... Mianowicie trza z chomikuj pobrać pliki, czy to co on opisuje to prawda, czy po prostu chce naciągnąć?
http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zagrac-w-gre-mafia-na-windows-7
Znacie jakiś inny sposób na odpalenie Mafii na Windows 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 09:54, Slaverox napisał:

Siema, znalazłem pewny poradnik wstawiony przez jakiegoś dzieciaka jak odpalić grę Mafia
na Windows 7, tylko jest jedno ale... Mianowicie trza z chomikuj pobrać pliki, czy to
co on opisuje to prawda, czy po prostu chce naciągnąć?
http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zagrac-w-gre-mafia-na-windows-7
Znacie jakiś inny sposób na odpalenie Mafii na Windows 7?


Pierwsze słyszę, żeby Mafia 1 nie działała na W7. Sam właśnie gram i nie ma żadnych problemów. Mam wersję z "Kolekcji Klasyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 10:20, Hommicide napisał:

Pierwsze słyszę, żeby Mafia 1 nie działała na W7. Sam właśnie gram i nie ma żadnych problemów.
Mam wersję z "Kolekcji Klasyki".

Też mam wersję z KK, tą w pomarańczowym pudełku. Dodam też że się poświęciłem bo mam dużo transferu i nie mam co z nim robić, więc pobrałem i działa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 10:26, Slaverox napisał:

Też mam wersję z KK, tą w pomarańczowym pudełku. Dodam też że się poświęciłem bo mam
dużo transferu i nie mam co z nim robić, więc pobrałem i działa ;p


To ja mam nieco starszą wersję, a dokładnie tą:

http://www.electro.pl/pictures/products/big/24949_0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować